Popüler Konu LenaG ile MasterFit

26 Aralık Salı
Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan Cordelia Cordelia

Kahvaltı 08.15
Kabaklı kaşarlı omlet
Yarım d tb
Yarım bardak nar-portakal suyu

Ara
Spor sonrasınprotein bar

Öğle 13.00
1 kase tavuksuyuna şehriye
Yarım adana dürüm

Akşam 17.00
1 kase işkembe çorbası
4 brüksel lahanası
2 kaşık kıymalı pırasa
1 köfte

Su çok az

Spor
40 dk reformer 400 p
7.670 adım. 767 p
Hiç yemedim ama canım kıymalı pırasa istedi şu an deli gibi 😂

Ahirette ne güzel şahit arkadaşlarim olacak. Ne yaptıysam onu çok sevdiğimden yaptım , hiç incitmedim kuzum. 🥺 Bunlar vicdanı rahatlatıyor bir nebze . Ama ölümüne sebebiyet verme düşüncesi de beraberinde mahvediyor. İki gündür huzurunuzu kaçirdim. Biliyorum beni asla yalnız bırakmazdınız yine de hakkınızı helal edin. Şuraya gündelik hayatın yorucu ve sıkıcıligindan geliyoruz. Merak ettiğiniz için her şeyi tüm açıklığıyla paylaştim paylaşirken de farkında olmadan an an hafifledim. 🙏
Estağfurullah ne hakkımız var ki helalllll hos olsun canım benim biz burda bi aile olduk yeri geliyor gülüyoruz yeri geldiğinde acımızı birlikte paylaşıyoruz ama sen yeterki iyi ol canım içini ferah tut Allah biliyor ne kadar cirpindigini

26 Aralık menüsü
Sabah
Tam bugday ekmeği ile tost
Ogle
Yarım cennet hurması
Akşam
Kıymalı karnabahar 4 kaşık
2 çatal makarna
1 porsiyon Sütlü balkabagi tatlı si
Su 2.5 litre
Elhan Elhan Cordelia Cordelia
sporthealth-1-20231226-163958.jpg

ben apartman kapısı önünde beni bekleyen pisiciklerimi göremesem hemen merak ediyorum. kaldı ki bire bir ev kedisinin kaybı çok daha zor olur.
Kızımdaydık bugün, daha kapıdan içeri girmeden oğlumu aradım kız kedişi aşağı gönder diye, insan hemen özlüyor

kendine zaman tanı,sağlıklı beslenme ve sporuna devam et göbek dümdüz olmuyor ama sıkılaşıyorsun. Benim attığım resimler şu an ki halim agustos eylül ekim aylarından... arada kasımda alınan 1,5 kilo var sadece :KK36:
Anladim bakalim dediğin gibi spor ve diyetle devam edicem zaten ama gitmeyeceğini biliyorum daha önceden de deneyimlemistim. Normalde vücudum çok elastik değil sıkıdır ama göbek bölgem öyle ne yapayim
Bugün burada kesmek istiyorum yediklerimi
Sabah
2 dilim ekmek
1.5 yumurta haşlanmış
Çok az peynir
2 çatal vişne receli

Öğlen
2 altinbasak
2 küçük parça ayva receli tanesinden koydum üstlerine

Ara
2 avuç leblebi ve aycekirdegi ve kabak çekirdeği içi
1 Türk kahvesi

Elhan Elhan Busra196 Busra196
Ek olarak akşam oğlum hastaydı onunla daha sağlıklı ilgileneyim diye yemek yedim

Aksam
yarim tabak tambugday makarna
2 kucuk az yagda kizarmis karnibahar

Elhan Elhan Busra196 Busra196
Buna da inanmıyorum onların hatası var gibi geliyor Elhan Elhan bebeğimiz geri gelmeyecek ama engel olamıyorum ofkeme. Bilmiyorum ben susayım. 😔
Bana da öyle geldi ilk okuduğumda ama tabi bunlar faydasız...

Elhan Elhan kendine yüklenme, sen elinden geleni yaptın bazı şeyleri göremiyoruz bilemiyoruz Allah öyle istiyor demek ki demekten başka çaremiz kalmıyor... söyleyecek yazacak başka bir şey bulamıyorum. Sen kendine dikkat et lütfen ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştın buna inan...

Menüm
Sabah11.00 1 yum haşlama 4 çatal peynir 2 dlm ekmek 1 TK bal

Ara 1 mandalina 1avuç leblebi

Ara 1 kuru incir kahve

Akşam kıymalı yumurta yeşillik 3 kaşık ot kavurma yoğurt 1 dlm ekmek

Su 2lt
Spor Yürüyüş 50 dk. 50*3=150p.
Wilma11 Wilma11
Elhan Elhan
Cordelia Cordelia

Ahirette ne güzel şahit arkadaşlarim olacak. Ne yaptıysam onu çok sevdiğimden yaptım , hiç incitmedim kuzum. 🥺 Bunlar vicdanı rahatlatıyor bir nebze . Ama ölümüne sebebiyet verme düşüncesi de beraberinde mahvediyor. İki gündür huzurunuzu kaçirdim. Biliyorum beni asla yalnız bırakmazdınız yine de hakkınızı helal edin. Şuraya gündelik hayatın yorucu ve sıkıcıligindan geliyoruz. Merak ettiğiniz için her şeyi tüm açıklığıyla paylaştim paylaşirken de farkında olmadan an an hafifledim. 🙏
Elinden geleni yaptın ona çok iyi baktın. Herşeyin herkesin bir vakti var bu dünyadan ayrılmak için . Gelenler gidiyor. Hayat böyle akıyor canım . Kendini suçlama lütfen. ♥️

X