Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ahirette ne güzel şahit arkadaşlarim olacak. Ne yaptıysam onu çok sevdiğimden yaptım , hiç incitmedim kuzum. 🥺 Bunlar vicdanı rahatlatıyor bir nebze . Ama ölümüne sebebiyet verme düşüncesi de beraberinde mahvediyor. İki gündür huzurunuzu kaçirdim. Biliyorum beni asla yalnız bırakmazdınız yine de hakkınızı helal edin. Şuraya gündelik hayatın yorucu ve sıkıcıligindan geliyoruz. Merak ettiğiniz için her şeyi tüm açıklığıyla paylaştim paylaşirken de farkında olmadan an an hafifledim. 🙏
Olur mu hiç öyle şey canim. Yeter ki kabuğuna çekilme seni burda dinleyecek bir sürü arkadasin var . Ve kimsenin rahatsız olacağını düşünmüyorum. Öyle güzel bir bağ var . Gün geçtikçe daha iyi olacaksın merak etme canım . Ben babami kaybettiğimde 9 yaşındayım. Hiç geçmeyecek ,hayatım hep berbat olacak, annemin bir daha yüzü gülmeyecek bir daha eğlenceli bir ortama girmeyecez diye dusunuyordum çocuk aklımla . Sonra zaman iyilestirdi bak şuan 31 yaşındayım. Evet bir yanım eksik ama yine eğlendik . Yine Annemin yüzü güldü . Zaman sadece birtanemm🥺

Hepinizden Allah razı olsun.
Dün akşam saatlerinde haber geldi kaybettik diye . Haber edemedim sizi çok kötüyüm hala darmadağınigim.
Pazar gecesi çok iyiydi , saglikliydi. Pazartesi sabahı kusmalara yenik düştü yavrum. Serum verildi , bağışıklık güçlendirici aşi yapildi. Ama olmadı. Belirtileri zehirlenmeymis ameliyatla ilgisi olsa sonrasında kötüleşme olurdu diyorlar. Ameliyattan sonra üç gün gözetimde kalmıştı. Bilmiyorum her ne olduysa bizim evde oldu. Kafayı yiyecem. Etrafta onu zehirleyecek hiçbir şey yok zaten gözümden sakiniyorum ama onu ne zehirledi bilmiyorum. Kendi bencilliğim yüzünden gitti kedim. Keşke hiç getirmeseydim evlatlık alsalardi. Nasıl pişmanim anlatamam. Bu beni kahrediyor.
Eki Görüntüle 3358616
Taburcu olduğu hali. 🥺
ömrü bu kadarmış çok üzüldüm. ama neden zehirlendi ben de merak ettim. sen kendini yıpratma canım

Dün akşam saatlerinde haber geldi kaybettik diye . Haber edemedim sizi çok kötüyüm hala darmadağınigim.
Pazar gecesi çok iyiydi , saglikliydi. Pazartesi sabahı kusmalara yenik düştü yavrum. Serum verildi , bağışıklık güçlendirici aşi yapildi. Ama olmadı. Belirtileri zehirlenmeymis ameliyatla ilgisi olsa sonrasında kötüleşme olurdu diyorlar. Ameliyattan sonra üç gün gözetimde kalmıştı. Bilmiyorum her ne olduysa bizim evde oldu. Kafayı yiyecem. Etrafta onu zehirleyecek hiçbir şey yok zaten gözümden sakiniyorum ama onu ne zehirledi bilmiyorum. Kendi bencilliğim yüzünden gitti kedim. Keşke hiç getirmeseydim evlatlık alsalardi. Nasıl pişmanim anlatamam. Bu beni kahrediyor.
Eki Görüntüle 3358616
Taburcu olduğu hali. 🥺
Başınız sağolsun. Sizi o kadar anlıyorum ki. Çok tatlıymış çok iyi baktınız ve emek verdiniz hayatını güzelleştirmek için uğraştıniz eminim sizden çok razıdır . Çok acı yardımcı olabileceğmiz her konuda yaninizdayiz 😞

Wilma11 Wilma11 Elhan Elhan

26 Aralık 2023

sabah yok

öğlen 12.00
1 kepçe sulu köfte
1 servis kaşığı makarna
1 kase salata

ara 16.00
4 dilim portakal, 4 dilim elma
1 Türk kahvesi fincanı kadar karışık kuruyemiş
kabuk tarçın çayı

akşam 19.00
1 tabak kıymalı ıspanak yemeği
1+ 1/3 içli köfte
4 yk ev yoğurdu

1 bardak ıhlamur çayı

1,5 lt su

Ahirette ne güzel şahit arkadaşlarim olacak. Ne yaptıysam onu çok sevdiğimden yaptım , hiç incitmedim kuzum. 🥺 Bunlar vicdanı rahatlatıyor bir nebze . Ama ölümüne sebebiyet verme düşüncesi de beraberinde mahvediyor. İki gündür huzurunuzu kaçirdim. Biliyorum beni asla yalnız bırakmazdınız yine de hakkınızı helal edin. Şuraya gündelik hayatın yorucu ve sıkıcıligindan geliyoruz. Merak ettiğiniz için her şeyi tüm açıklığıyla paylaştim paylaşirken de farkında olmadan an an hafifledim. 🙏
Canım ben duygusal biriyim biliyorsun. O kadar üzgünüm ki enerjim çekildi. Seni teselli edemiyorum ona üzülüyorum. Ne yazmaya çalışsam doluyorum nefesim tıkanıyor. Sadece sabır diliyorum senin için. 🙏🥺

Buna da inanmıyorum onların hatası var gibi geliyor Elhan Elhan bebeğimiz geri gelmeyecek ama engel olamıyorum ofkeme. Bilmiyorum ben susayım. 😔
evet bir terslik var. evde verilen mamalar belli, ne zehirleyecek ki. ama neyse olan oldu bunları konuşmak, düşünmek onu geri getirmez. sadece daha çok üzülürüz.

Olur mu hiç öyle şey canim. Yeter ki kabuğuna çekilme seni burda dinleyecek bir sürü arkadasin var . Ve kimsenin rahatsız olacağını düşünmüyorum. Öyle güzel bir bağ var . Gün geçtikçe daha iyi olacaksın merak etme canım . Ben babami kaybettiğimde 9 yaşındayım. Hiç geçmeyecek ,hayatım hep berbat olacak, annemin bir daha yüzü gülmeyecek bir daha eğlenceli bir ortama girmeyecez diye dusunuyordum çocuk aklımla . Sonra zaman iyilestirdi bak şuan 31 yaşındayım. Evet bir yanım eksik ama yine eğlendik . Yine Annemin yüzü güldü . Zaman sadece birtanemm🥺
Selam çok üzüldüm, çocuk yaşta babanizi kaybetmissiniz dile kolay (nick degisikligi, taniyorum mu bilemedim) Allah rahmet eylesin. Mekânı cennet olsun. Elhan Elhan başınız sağ olsun, çok çok üzdüldüm 😢kim vefat etti? 😢😢 Ah dostum.

Eki Görüntüle 3358616
Taburcu olduğu hali. 🥺
Ahh kedinn 🥺😥😥😢

26 Aralık salı

Sabah 11.00

Az sucuklu acılı Menemen (evet bağımlıyım)
Süzme peynir
2 dilim karabuğday

Ara 13.00

Şekersiz Türk kahvesi

Ara 15.00

Bir muz

Akşam 19.00

1 hindi füme
Çeçil peynir
Azıcık domates biber
3 zeytin
1 wasa
1 lokma lavaş
3 patates kızartması
1 marul

Adım 11498, 45 dakika aletli pilates, evde 20 dk basen pilatesi (puanları bilmiyorum)

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Busra196 Busra196 minerva1988 minerva1988

26 Aralık salı

Sabah 11.00

Az sucuklu acılı Menemen (evet bağımlıyım)
Süzme peynir
2 dilim karabuğday

Ara 13.00

Şekersiz Türk kahvesi

Ara 15.00

Bir muz

Akşam 19.00

1 hindi füme
Çeçil peynir
Azıcık domates biber
3 zeytin
1 wasa
1 lokma lavaş
3 patates kızartması
1 marul

Adım 11498, 45 dakika aletli pilates, evde 20 dk basen pilatesi (puanları bilmiyorum)

Elhan Elhan Cordelia Cordelia Busra196 Busra196 minerva1988 minerva1988
Elhan Elhan biricikim özelden konuştuk zaten, bugün yazmak istemezdim menü falan ama mecburiyetten. Seni seviyorum sabırlar diliyorum 💕

26 Aralık
10:00 1 fincan Türk kahvesi
12:00 kahvaltı
2 yumurta ile yapılmış beyaz peynirli ıspanaklı omlet
5 zeytin

15:00 1 fincan kahve

18:30 akşam
1 tabak etli bezelye yemeği
1 kase tarhana çorbası
1 kase salata

2 litre su
Adım 8254