Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:KK68:Ciddi kararlılık ve irade göstergesi canim. Ben böyle ortamlarda hayır diyemiyorum hiç ayıp olmasın diye değil ha yanlış anlaşılmasın kendime hakim olamadığımdan😂 o yüzden gitmemeye çalışıyorum elimden geldiğince diyet sürecinde🥰 harikasın böyle devam edersin inşallah ❤️
Ay hiç canim istemedi ya gerçekten baya tok hissettim ama önceden olsa tok olsam dahi yerdim. Ama kendimizi tutmazsak zayiflayip geri alicaz verdiğimiz kilolari
Allah ailelerine sabır versin çok zor haberi izlerken benim boğazım düğümleniyor onlar neler yaşıyor kimbilir mekanları cennet olsun😪

Süper irade tebrikler canım ben olsan ucundan kıyısından yer durmazdım hele ki ısrar varsa ayıp olmasın derdim eksiler böyle geliyor.iste👏
İnşallah canim teskekur ederim :KK68:
;-*
Afiyet olsun bitanem ❤️ İradeni kutluyorum. :dua:
Senin için çok mutluyum. Çitirlar ligine sağlıkla ulaşacağını hayal ediyorum şu an :KK73:
Ay ben de ben de
Ya evet eski gunleri yad ettik diyor Leyla sen obezdin ben çöp gibiydim dermiydik ben kilolu olacagim sen incecik😂 bir de 3 aylik bebegi var kucagimda onu gezdirip hoplatip durdum erimistir yaa kaptanim 🙈🥰 arkadasimda surekli beni takip ediyor ne iciyorum ne yiyorum diye😏

Ayy teşekkür ederim 🥰 wasalar burada ki şok markette 39 tl idi 70 den düştü hemen iki tane kaptim,bir bak istersen belki denk gelir.. boyle indirim oldugunda bu tür seylerde haber verelim en iyisi🌸
Ay ben de çok pahalı diye almak istemiyorum ya kuru kuru şeyler 70 80 TL vermek istemiyorum
Günaydın ❤️
Burada kapalı bir hava var. Çocukluğum aklıma geldi. Hani TV nin belirli saatlerde çalıştığı. Hava kötü olduğu için dışarı cikamadigin evde oyun uyduramadigin bulanık ağır bı hava. O zaman sizlerde yoktunuz ama bu kilolar hep vardı.
Hava kapalı ama ruhumuz öyle olmasın canim :KK68:

Tünaydın kızlar 🥰😍

Dün yemeğe misafirlerim vardı, hem yemekle hem temizlikle uğraşınca buraya giremedim

Menü olarak da düzenli bir menüm olmadı kaptanım, çünkü pişirdiklerim olmuş mu diye tadını baktım sadece, başka birşey yemedim Wilma11 Wilma11

Spor da yapamadım kaptanım ama sürekli ayakta ve hareket halindeydim ama yoğunluktan adım sayıma bile bakmayı unuttum Cordelia Cordelia

Tebrikler maviş kaptanim🤩❤️ en büyük.pay senin. Challenge kazanarak transfer yaptın bu bize avantaj oldu. Takımda mükemmel performansı ile kaptanına destek oldu. En büyük mavi 💙💙💙💙👏👏👏👏👏
Sağol canımm 🥰😍 asıl ben sizlere teşekkür ederim esas yükü siz yüklendiniz 😍🥰

Ayrıca sana özel bir teşekkür borçluyum, uyarın sayesinde transferi gerçekleştirdim çok da şahane oldu 🥳💃🏼💙💙🥰

Ateşim 39-40 olmuş duşa gittim ama çok üşüdüm 🥶🥶🥶
Kaptanım çok geçmiş olsun 💙😍

LİG SIRALAMASI 22 ARALIK 2023

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
@kayipdunya81.25👑👑
@aysenurt399182.0
Cordelia Cordelia 85.05
@Meryem130688.3
60kiloyum 60kiloyum 89.5

ALTIN LİG KİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
@Efenin_Annesi100.6@muhendishanim9856.85
@sara_28103.3 patimsilizm patimsilizm 58.5
@diyetkolikmom107.9@Safransari59.2
@Ruveyda-59.9
Ellerine sağlık canım 😍

Jasminium84 Jasminium84 bu hafta için teşekkür ederim canım tebrikler :sampiyon:
Tatlımmm ne demek, asıl ben teşekkür ederim sayenizde 1. Olduk 🥳💃🏼🥰

Herkese merhaba En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

Yarın itibari ile yani Cumartesi-Pazar-Pazartesi - Salı _ Çarşamba adım ve spor yarışması yapılacaktır.

1. ye % 1
2. ye % 0,75
3. ye % 0,5

kilo avantajı eklenecektir.

Herkese Başarılar :KK200::KK200::KK200:

Elhan Elhan Kraliçem

Busra196 Busra196 Kırmızı Kaptan
@fesang TRANSFERKırmızı
gezegenfeza gezegenfeza Kırmızı
@muhendishanim98Kırmızı
Beth18 Beth18 Kırmızı
@blonde ambitionKırmızı
Mthn83 Mthn83 Kırmızı
@Tesnim1903Kırmızı
@menekse_kokusuKırmızı
@Limoni026Kırmızı
@suspushanimcimKırmızı
@minerva1988Kırmızı
@SafransariKırmızı
Wilma11 Wilma11 Mavi Kaptan
Elhan Elhan Mavi
Cordelia Cordelia Mavi
@pastelfitMavi
60kiloyum 60kiloyum Mavi
patimsilizm patimsilizm Mavi
Jasminium84 Jasminium84 Mavi
@AkrrepMavi
@Meryem1306Mavi
@badem000Mavi
@Ruveyda-Mavi
@s i d e l y aMavi
@Tutku44Hazırlık
@Aomine DaikiHazırlık
@Lavinia_98Hazırlık
@aysenurt3991Hazırlık
@Nergis 35Hazırlık
Ellerine sağlık kaptanım, dün çok yoruldum bugün dinlenebilirsem başlayacağım spora 💃🏼

Günaydın
Gece öksürük ve hapşirik uyutmadi beni 😅😅
Kalktım
8 e doğru geliyor
Hava hala karanlık durumda .
Aynaya baktım yüzüm sis
Burnumu sile sile uzamiş tam cadiya benzemişim 🤣
Ah bi geçsin dedim geçmedi üstümde bakteriler çoğaldı da kaldıramiyorum !
Yemek yeme isteğim hiç yok !
ama geçecek bu hastalık gidecek !
Dayanmasi bile güç !

Kizlar bu hastalık yapıştı sanki üstüme 1 haftadır . Bir türlü toparlanamadim . Çok halsizim . Pek ugrayamadim bugün. Gözüm üstünüzde ama🙈 güzel menüler bekliyorum❤️ bana da dua edin ,iki küçük bakıma ilgiye muhtaç yavrum var ve bir an önce iyileşmem lazım🥺 eşim evde bugün biraz dinlenecem .Çocuklari uyuttuktan sonra uğrarım inşallah❤️
Allah yardımcınız olsun kızlar, tez zamanda şifanızı versin 🤲🏻

Ay hiç canim istemedi ya gerçekten baya tok hissettim ama önceden olsa tok olsam dahi yerdim. Ama kendimizi tutmazsak zayiflayip geri alicaz verdiğimiz kilolari

İnşallah canim teskekur ederim :KK68:

;-*

Ay ben de ben de

Ay ben de çok pahalı diye almak istemiyorum ya kuru kuru şeyler 70 80 TL vermek istemiyorum

Hava kapalı ama ruhumuz öyle olmasın canim :KK68:
Veli toplantısı var canım. Şu yaşanan olaylardan sonra okul çok gergin 😔
Bekliyoruz bakalım ne diyecekler

O seni seçmiş senin de kalbin seçmiş onu istesende vazgeçemezsin. Evladını verebilir misin? Evlat olmuş bikere. Evde yaşamaya alışınca bahçede yaşayamazki ama bunu birdaha düşün derim

Aa sen kt yi yapmicaktın geçicem diyodun geçtin mi kt ye. Çok sevindim.
Benim de 12 Ocak kt.
Haklısın bitanem şöyle bir avantajımiz aşağıda arkadaşlari var onlarla oynamayı ağaçlara tırmanmayı seviyor. Eşim salona almama izin vermiyor. Ameliyatın iyileşmesi bir iki gün sürer çok kalmayacak evde. Dedim ya bir de çok soğuk yağışlı günlerde gece dışarıda bırakmam o kadar ...çok seviyorum kedimi yavrum gibi oldu. 🙈

Günaydın herkese mutlu pazarlar korktum gibi olmadı şükür kaptanım -100 gr ile başlıyorum yılbaşı hedefi yalan olsada biraz en azından artı gelmedim 1 hafta mola gibi düşünüp yola devam edeceğim
Elhan Elhan
IMG_9238.jpeg

O seni seçmiş senin de kalbin seçmiş onu istesende vazgeçemezsin. Evladını verebilir misin? Evlat olmuş bikere. Evde yaşamaya alışınca bahçede yaşayamazki ama bunu birdaha düşün derim

Aa sen kt yi yapmicaktın geçicem diyodun geçtin mi kt ye. Çok sevindim.
Benim de 12 Ocak kt.
Yok bu sefer yaparım, ben 4. Programa da katılırım diyordum, kabul ederlerse, o zaman yapmam diye düşünüyorum, 5. Ye de katılırsam yine yaparım diyorum kendimce. Kabul etmezlerse bireysel olarak kendi kendime program yaparım diye plan yapıyorum, kısmet, bakalımmne diyecekler

Jasminium84 Jasminium84 canan Karatay kanal d de. Kolojen ilaçlarına para vermeyin diyor. Kemik suyu ve kelle paça için ve c vitamini tüketin. Diyor. Paranızı boşa harcamayın diyor. 🙄
Karatay söylüyorsa vardır bir bildiği, teşekkür ederim bilgi verdiğin için canım ❤️🥰

Bu hafta misafirim vardı uğraşamadım onunla ama haftaya kasaptan kemik alıp yapacağım inşallah

;-

Yani evet pahali gelebilir ama bir paket bana 1 ay gidiyor :) kendime tambugday ekmek alsam öğünümü yanimda tasidigim icin kalan ekmegi buzluktan çıkar ısıt sansim olmuyor ve taze taze yenmeyincede kalip kufleniyor daha pahaliya geliyor😬

X