Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hayirli geceler hanimlar
Yogun bir gunun ardindan yeni eve geldim
Menüm
Sabah 10.00
Menemen
Tulum peyniri
Domates salatalik
2 dilim tb ekmegi

Aksam 18.30
4-5 kasik kisir
Patatesli börek
2 ekler

1 lt su
11.000 adım
Bugün cisslar oldu takimlar kurulmamisti yarin çok sıkı olacak
Zipzip- Zipzip- F Frozen01
Bende yarin basliyacam yazmaya bu hafta sıkı hazirlanalim kacamak olmasin afiyet olsun canim 💞

Bende sizi ozledim arada baktim ama saniyelik cikmak zorunda kaldim :)
Dugun guzel geçti canim akrabalari sok ettim biraz beni hic elbise ve makyaj ile gormemislerdi 😅😅
Gozunuz guzel gorsun deseydin 🤭

🤣🤣Rakip secmeseydiniz

Hallederiz abla o gün bir gelsinde🤣🤣

Kız hiç birşey yememissin çok erken olmuş son öğün

Herşeyin bir ilki vardır abla kısmet buguneymis

Kız er olacak bişey yememiski kuş kadar kakmis

Çoluk çocuk olunca hepimiz öyleyiz canım çoğu şeyi bende yapamıyorum valla Ahu gençlik diyorum😆

Oyüzden yazdim canımm zaten kuş kadar yemiş o bari yarasın dedim . 😂😂😂.

Kuzu olayı yanlış anladın bahar hepimiz iradesiz olduğumuz için birbirimize destek ihtiyacımızın olduğunu söylemek istedi

Hoşgeldin canım sen nasılsın

Hade bakalım 🤨pazartesi çiğ çiğ yicem seni

MasferFit yerine kuaförum sensin mi yapaydik acaba tırnakları bitiremediniz torpuleye torpuleye🤣🤣

Yiyerek zayıflariz biz 😋

Ellerin dert görmesin canım kırmızı takımı kiler bol şekerli olsun içimden geldi😬

İnşallah olur canım
İyiyim sağol tatlım 🌹🌹🌹😘

🤣🤣Rakip secmeseydiniz

Hallederiz abla o gün bir gelsinde🤣🤣

Kız hiç birşey yememissin çok erken olmuş son öğün

Herşeyin bir ilki vardır abla kısmet buguneymis

Kız er olacak bişey yememiski kuş kadar kakmis

Çoluk çocuk olunca hepimiz öyleyiz canım çoğu şeyi bende yapamıyorum valla Ahu gençlik diyorum😆
ayy evet bu güneymiş , oğlanın 3 kiloluk dambıllarını alsam plank mı yapsam ne etsem :skandal:

Canimmmm 😍😍😍😍
Zuhal kosturmacalarda :))) bugün oglanla 1.5 saatlik uzaklikta bi yere gittik, orda Türk magazalari var, damatligini aldik.
Yarinda gelin , yengesi arkadaslariyla evi temizlemeye gelecekler. Sonrasinda ben biseyler hazirlarim buraya gelirsiniz dedim.
Bu hafta coook işim var coookkk 😩
şükür damatlık işi de bitmiş içine sine sine güle güle giysin kuzumm
yarın da koş babam koş desene sana da , rabbim hep böyle iyi şeyler için koşturmayı nasip etsin de sen de tüm hünerlerini gösterme anam bacım , sonra çok beklentiye girmesin gelin benim kv becerikli diye, senin önceliğin artık kendi canın sonra çocuklar torunlar daha çok gençsin bir iyi ol her şeyiii yaparsın allahın izniyle

X