Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Valla böyle herkes birbirini baştan çıkarmaya devam ederse cumaya hepimiz + gireriz

sandriyon arabasız gün derken anlayamadım.
Canim her yil eylul ayinda 1 pazar gunu, burada sabah 9dan 19.30 a kadar araba kullanma yasagi var
Yani sokaklarda bisiklet surenimi desen yuruyenimi desen
Serbest
Iste cevre kirliligine karsi yapiliyo
31 yasindayim bildim bileli var
Cok guzel oluyo, arabasiz sokaklar

Ay ne güzelmiş ya , bu arada 31 yaşında mısın ? Valla ben seni 40 larda falan sanmıştım
Hiç tutturamıyorum ya 6 . His falan 0 bende

ayirdir ezmemi yapiyorsun ben yaptim biraz once gonderiyim ye
Hahaha acılı olsun ama
Uyenin biri mapusta ona eppek arasi mi yapcaz
Kız daha da sisirecek mapusta volta atmaktan başka harekette etmiyordur
Spora kaçıyorum. Eva time
İşte bu görmek istedigimiz hareketler bunlar takım arkadaslarimazıcık benim de agizima tukurunde bende spora başlayayım
Rabbim yar ve yardimcisi olsun surada ufak bi kaza gecirdim kendime yenice geldim annesine rabbim sabir versin cok zor cok
Amin canım
Oje koyalim kirmizi :
İlla tırnak diyorsunuz yani
Valla böyle herkes birbirini baştan çıkarmaya devam ederse cumaya hepimiz + gireriz
Valla o zaman şefler bizi toptan kovarlar biz en iyisi uslu uslu zayiflayalim
Ay keşke daha çok yapsalar ve bu Türkiye dede olsa ne güzel olur

konya da ilk defa pazara gittik 10 km ileride 30 kilo domates 3.5 kilo fasulye ve evin geri kalan tüm pazar ihtiyacı arabayı da yer yok diye uzak yere park etti eşim kollarımız uzadı resmen 2 tur taşıdık :))
koşturmacadan daha yeni oturdum kavrulan fasulyeler soğusun pay edip dondurucuya atayım benden yiğidi yok :)

takımlar belli olmuş hayırlı uğurlu olsun gençlikkkkk
cuma günü birinizi delirtirim artık telden nasıl foto çekip kk ye konur diye ben teli hafta da 1 gün anneme alo demek için geri kalanı da wasaptan yazışma olarak kullanmak harici elime almam, ben hep caaanıım leptabımın başındayım daaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…