Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İçimdeki çocuk çıkarsa anca çılgınlık yapar :KK71:
Dur aşkım ben sana yardımcı olayım.
Hayal et şimdi bak :
Gıcık gıcık konuşanın teki geliyo aayyy diyo sen kilo mu verdin:KK59: .sevinerek değil yani inceleyerek falan nazar etcek nerdeyse o şekil.
Sen de evet canım diyosun havalı havalı ben yemem dedim mi bitmiştir kimse motivasyonunu bozamaz. :cool:
(Tabi ki ne kaa cebelleştiğimizi söylemiyoruz )
Golünü atıp güzelce kahvenden bi yudum alıyosun :KK50:
Nasıl ama 😉
Şimdi bütün grup bunu canlandırın bakiim kim senin iştahı kalıyor mu :KK70: :KK70: :KK70:

Ben bir şeyden bahsetmek istiyorum arkadaşlarim. Şu sıralar su orucu hakkında çok övgü duyuyorum. Sağlık için , hasta hücrelerin ölmesi için kullanılan bir yontem ama çok ciddi kilo da verdiriyor. Hem sağlığımızı tazelemis hem de zayıflamış oluyoruz yani anlayacağınız . İlgilenen olursa okuduğum yazıları, faydalarını detaylı atarım buraya da . Acaba ara ara 2 günlük sonra vücut alışınca 1 haftalık yapsak nasıl olur? Düşüncelerinizi merak ediyorum çünkü ben bu ara bayağı düşünüyorum yapmayı.
İlk önce pazartesi veya perşembe günü olarak haftada 1 baya 2 defa 36 saatlik başlayabilirsin
Bikaç hafta yaptıktan sonra 3 günlük
Bikaç hafta sonra 1 defa 1 haftalık yapabilirsin

Dur aşkım ben sana yardımcı olayım.
Hayal et şimdi bak :
Gıcık gıcık konuşanın teki geliyo aayyy diyo sen kilo mu verdin:KK59: .sevinerek değil yani inceleyerek falan nazar etcek nerdeyse o şekil.
Sen de evet canım diyosun havalı havalı ben yemem dedim mi bitmiştir kimse motivasyonunu bozamaz. :cool:
(Tabi ki ne kaa cebelleştiğimizi söylemiyoruz )
Golünü atıp güzelce kahvenden bi yudum alıyosun :KK50:
Nasıl ama 😉
Şimdi bütün grup bunu canlandırın bakiim kim senin iştahı kalıyor mu :KK70: :KK70: :KK70:
İşte buuuuu :KK76:

Peki iftarli oruç mu iftarsiz mi ? Benim bahsettiğim de yemek yokmuş😂
7 Aralık Perşembe ilk 36 saatlik oruçla başlıyoruz.
2 defa yapıp haftada 2 ye çıkacağız.
Son haftası 3 günlük açlık yapacağız, 3 hafta tekrar
Eğer istersen A Anka ve bana katılabilirsin, hem sonlandırmayı da ayrıntılı anlatırım, birebir uyarsın

Yemeksiz olur mu günlük vücudun vitaminlerin almadan benim aklım pek almadı 2 gün desen neyse ama uzun süre çok sağlıklı gelmedi açıkçası sen bilirsin tabi vucudu geri donusu olmayan yollara sokmadan daha keyifli olur bence
Ben 23 gün yaptım canım, çok faydasını gördüm, şimdiki rahatsızlığıma bakma, o malum sıvı yüzünden 😉

7 Aralık Perşembe ilk 36 saatlik oruçla başlıyoruz.
2 defa yapıp haftada 2 ye çıkacağız.
Son haftası 3 günlük açlık yapacağız, 3 hafta tekrar
Eğer istersen A Anka ve bana katılabilirsin, hem sonlandırmayı da ayrıntılı anlatırım, birebir uyarsın
Yaa aslında tam aradığım gibi . Tamam o zaman bende varım inşallah . Oldukça hakim duruyorsunuz olaya . Yardımcı olursanız çok sevinirim😍

X