Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Benim yaşım da 31 . Boyum 168 . Kilom da 83 maalesef. Hayatımın en kilolu dönemini gecriyorum ve asla tasiyamiyorum. 1 senede çok aldım kilo . 62 63 arası olurdum en fazla. Enerjimi ve modumu çok düşürüyor su kilolar.
Benim en yüksek kilom 83 oluyordu, taki bu seneye kadar, geçirdiğim rahatsızlık sonrası hareketsiz kalmak ve bozuk beslenmeyle 88 e kadar çıktım maalesef. Zararın neresinden dönersek kar deyip başladık, 2 ayda 8 kg gitti çok şükür

Benim en yüksek kilom 83 oluyordu, taki bu seneye kadar, geçirdiğim rahatsızlık sonrası hareketsiz kalmak ve bozuk beslenmeyle 88 e kadar çıktım maalesef. Zararın neresinden dönersek kar deyip başladık, 2 ayda 8 kg gitti çok şükür
Maşallah aslında çok güzel de kilo veriyorsun. Bu da çokca motive ediyor olmalı seni . Ben o kadar diyet yaoamiyorum ki bilemiyorum inşallah benim de gider böyle. Çarşamba günü güzel baslangiclar.olmasi dileğiyle . İyi geceler🥰

Maşallah aslında çok güzel de kilo veriyorsun. Bu da çokca motive ediyor olmalı seni . Ben o kadar diyet yaoamiyorum ki bilemiyorum inşallah benim de gider böyle. Çarşamba günü güzel baslangiclar.olmasi dileğiyle . İyi geceler🥰
Bazen çok iradeliyim bazen deyil.
Tatlı ve hamurişi zaafım, beni böyle itekleyen olması lazım. Şimdilik iyi gidiyor, devamı gelir inşallah 🤲🏼
Hepimiz için iyi olur inşallah
İyi geceler 🥰🥰

Ozaman doktor kontrolünde yap canım
Zamanın olduğunda bir internetten baksana canım faydalarına . Kanser hücrelerine kadar öldürdüğü bilimsel olarak kanıtlanmış. Aslında aksine sağlıklı bir şey 21 gün 40 gün yapan bile var ciddi hastalıklar için.

Yazayım bari gece vakti örnek olsun kötü menü
Sabah 2yk yumurta salatası 1pogaca
Arada kuru yemiş 1kuçuk kase
Öğlen balık -yarının yarısı ezogelin
Ara çikolatalı bisküvi7tane filan
Akşam saat 5 de kıymalı makarna bir tabak küçük oğlumla ortak yedik 1kase yoğurt salata
Küçük kase irmik helvası akşam 6.30gibi
Su yok denecek kadar az
Hareket 6bin adım
Canım afiyet olsun. :KK60: Daha özenli güzel menulerle gel bir daha inşallah. :dua:

daha çarşambadan eksi 2 kiloyu gördüm mutluluktan göbek atıyorum resmen 19. saatindeyim orucun açlık bende hep fayda ediyor spor da yapmıyorum günde rutin 8000 adımım var. Beth18 Beth18 Elhan Elhan
f3f06971-ab48-471a-b82f-b1c0b2622b2e.jpg

X