Popüler Konu LenaG ile MasterFit

genelde çorba ile mideyi yormamak için 42 saatin sonunda bir kase tarhana çorbası içtim ve asırı tokum şuan müde küçülüyor galiba
Asıl tarifini yazıyım
Birgün de öyle dene
Sonlandıracağım saatte 1 bardak limonlu su, yarım saat sonra 1 hurma( tavsiye edilen) yada 1 mevsim meyvesi
1 saat sonra tuzsuz salata

Akşam öğününde hayvansal olmadan ve tuzsuz yapılan sebze yemeği ve tuzsuz salata

Bak o gün de kilo vermiş olacaksın
Şifa olsun

direk katı bişi yeyince benm mide bir garip oluyor bianda kabız oluyorum o yüzden çorba ile açıyorum genelde

yaaa evet onu gördüm ben de hatta çok şaşırdım nasıl doydular ki şimdi bununla, bi parça somon 2-3 parça patates ve salata.
en diyet yaptığım gün bile daha çok yiyorumdur ben

di mi ablacım yaa
Istee hahahah ay çok şaşırıyorum böyle ediyolar yemeği bolca ortada salatalar mezeler hicbirsey yok

Öyleyse yine hayvansal ve tuz olmasın
Salataya yağ koyabilirsin
ben direk bir kase çorba içip yeniden oruca devam ediyorum hiç bozmuyorum orucu haftada 1 defa 40 saat sonrası 23 saatlik yapıyorum o zamn veriyorum 3 haftadır yarım yamaalk yaptım 70 de kaldım bu hafta kendi yönetemime geçtim bakalım cumaya ne olacak inşallah metobalizmam hala aynıdır ve veririm aynı hızda haftada 2 kiloya yakın veriyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…