Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Gunaydin kizlar

Cumartrsi 81.6
Bugun 81.3
Fark :- 300

LenaG

Universite hastanesinde kontrol günüm. Kan vericem ogleye kadar aç kalicam muhtemelen. Kantinde cok guzel börekler varcanim cektiginden değil de seçenek oyle ve guzel görünüyor. N'apicam ? Beslenmemi götürürücem tabi ki☺ oradn cay alip burseyler yemek hastanenin en guzel yanı belki endokrine de giderim

Afiyet olsun çok gün içinde ama akşam az olmuş salı hazırlığı sanırım
Afiyet olsun çorba hamurlu ya ekmek olmayabilirmiş
Afiyet olsun neyse ki son ara öğün güzel olmuş biraz tutmuştur
Ablaa ama çok yorucu bu işleeerrr ayacıklarına yazık
Afiyet olsun Allah kabul etsin
Afiyet olsun gayet güzel keşke bir lokma bişi atsaydın kahvaltıda kan şekerin düşmesin
Afiyet olsun
Afiyet olsun çok güzel olmuş
Sabah 10.30
Çeyrek tost
Ara 16.00
Nescafe
Bir kare çikolata
Akşam 18.30
6 köfte
Salata
Su 3 lt
LenaG Cakinin Gelini
Afiyet olsun
14 Ekim menü
11.00 2 haşlanmış yumurta biraz peynir domates salatalık
13.00 1 elma
15.00 15 fındık 2 ceviz kahve
18.00 1 kase yoğurt bir haşlanmış patates
2.5 litre su
LenaG Cakinin Gelini
Afiyet olsun yine az olmuş ama sen böyle rahatım diyorsan ok
Afiyet olsun gayet güzel
Günaydın canım afiyet olsun komşuda iyi kurtarmışsın
Günaydın kızlar pazar günü regl sanciaindan giremedim dünde temizlik yaptim biraz giremedim
Günaydın canım geçmiş olsun
Afiyet olsun güzel menüler

Canım menün çok güzel afiyet olsun❤ anlaşılan sarma yarına kalmış yarın afiyetle ye canım
Evet evet bugüne kaldı, şişkinliği göze alamadım reglim de geliyor 3-4 güne :) şimdi üstüne öğlen fasulye akşam lahana yapamadım :))
Tabi ki takımdasın canım
ben menü bildirimi yapmayan kızçeleri etiketlemiştim
canla başla kilo vermek takımda olmak istiyorum göremeyince üzüldüm meğer yemeklerini yazmayanlarmış
Evet o ara öğünüm çok güzel tutuyor ama bugün değiştirip sadece sağlıklı bir içecek ile ara öğünü tutup akşam şu sarmalardan yeme hayallerim var :)

2 gündür asla kahvaltı yapamıyorum midem bulanıyor regliden sanırım

Günaydın canım pastayı mini tadımdık olduğunu düşünerek gayet kararında olmuş menünü sadece suyu göremedim afiyet olsun canım❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…