Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Amiinn ablamm insaallahh instada görüyotum doğuranalr ameliyata girenler gözlerim doluyo🥲 ama kizım cok ağlar pesimden ben zaten cokkötü oluyorum
kızına doğum yaklaşırken güzelce anlatırsın canım, merak etme çok akıllı yeni neslin çocukları

benim gece 12ye geliyordu suyum geldiğinde apar topar çıkıp kızımı anneanneye bırakmak zorunda kalmıştık ki annemle küstüm planlarımda hiç anneme bırakmak yoktu :KK23:

akıllı bızdığım, sadece aklı bende kaldığı için gece güzel uyumamış, sabah da erkenden hastaneye yanıma gelmişti ama hiç ağlamamıştı

kızına doğum yaklaşırken güzelce anlatırsın canım, merak etme çok akıllı yeni neslin çocukları

benim gece 12ye geliyordu suyum geldiğinde apar topar çıkıp kızımı anneanneye bırakmak zorunda kalmıştık ki annemle küstüm planlarımda hiç anneme bırakmak yoktu :KK23:

akıllı bızdığım, sadece aklı bende kaldığı için gece güzel uyumamış, sabah da erkenden hastaneye yanıma gelmişti ama hiç ağlamamıştı
Yaaaa cok duygulandım göxlerim doldu çok degisik bi zaman o zamanlar 🥺

Yaaaa cok duygulandım göxlerim doldu çok degisik bi zaman o zamanlar 🥺
canımmm benimm kıyamam sana, çok değişik ama bir o kadar da güzel zamanlar

seninle konuşurken o günler gözümün önüne geliyor da nasıl duygulanıyorum anlatamam, içim pır pır oluyor çok da mutlu oluyorum

her gününün keyfini çıkararak geçir, hamilelik de ayrı bir keyif, doğum ayrı bir macera, sonrası apayrı bir serüven, her anının kıymetini bilerek güzelliklerle geçir inşallah ballı çöreğimm :KK60: :nazar: :KK200:

canımmm benimm kıyamam sana, çok değişik ama bir o kadar da güzel zamanlar
Evett kuzumm yaa
seninle konuşurken o günler gözümün önüne geliyor da nasıl duygulanıyorum anlatamam, içim pır pır oluyor çok da mutlu oluyorum
YAaa 🥰🥲
her gününün keyfini çıkararak geçir, hamilelik de ayrı bir keyif, doğum ayrı bir macera, sonrası apayrı bir serüven, her anının kıymetini bilerek güzelliklerle geçir inşallah ballı çöreğimm :KK60: :nazar: :KK200:
Amin bitanem benimm rabbim çok bekleyene nasip etsin isteyene nasip etsin inşaallahh🤲🏻

Ya sen çok tatlısın :KK60: :KK68:
Sende öylesin Elhanııımmmm :KK74:
Kaptan firardaya ondan şey ettiydim :olamaz::skandal::KK70::KK70::KK70::KK70:
Kaptanlık konforlu iş 😄😂 herkese ayran çorbası , kendine baklava ooohhhh...
yaaaaa sennn nasıl tatlısınn amaa, olleeeyyyyy o zamannn :halay: :KK74::KK60:

ablacım kahvaltımı da çok geç yapmış oldum, acıkmazsam yemesem daha iyi

ama acıkırsam ikiye çıkarırım :KK60:

ya kıyamamm sana, Allah yardımcın olsun canımm, sağlıkla kucağına al bebişini de bugünleri de atlatırsın inşallah

ben de hamileliklerimde çok yorgun olurdum, oturduğum yerde uyur kalırdım :KK70:
:KK60: O senin tatlılığın bal küpüm

Yağlar gitti canım. 😇 hücrelere su doldu ondan aynı görünüyor. Bur kaç güne o suyu şak diye bırakacak ve Aslında ne kadar yağ verip, nekadar ekside olduğunu göreceksin. 🥰
Zaten elim, yüzüm, gözlerim şiş
Hadi pazartesi yediğim cıslar yaptı, bugüne ne oldu diyeceğim de, sanki hastalanacak gibiyim, dudaklarım kuruyor, burnum kapanıyor, 12:30 da kalktım yataktan😔
İnşaAllah dediğin gibi olursa çok mutlu olurum 🥰

X