Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ooyyyy zor yaa 4 5 doguranlar nasıl ayakta şaşırıyorum vallahii
ya bi tane instagram fenomeni var kadının adını bilmiyorum, 5 tane çocuğu var, arada keşfetime düşüyor, sabah rutinim akşam rutinim vs diye Allahıımmm evlerden ırak ya, ki kocası da yardım etmesine rağmen kadın sürekli koşturma halinde, bir çamaşır yıkıyor dağ gibi bir de onları ütülüyor falan offff, kadını izlerken ben daralıyorum

Ooyyyy zor yaa 4 5 doguranlar nasıl ayakta şaşırıyorum vallahii

Onları tebrik ediyorum ama kendimi de biliyorum, akıl sağlığım için üst limitim iki

Bende onu dicektim sana adam karslı onu diyosun dimi 6cısı yolda bile iyiki kurutna makine üretilmiş o olmasa o kadin ölmuştü

Bende onu dicektim sana adam karslı onu diyosun dimi 6cısı yolda bile iyiki kurutna makine üretilmiş o olmasa o kadin ölmuştü
hahhh aynenn onlardan bahsediyorum

ayy kuzum kurutma makinesi olsa ne olacak, ütüsü ortalığı toplaması, yemeği öfff öfffff, kadının komple herşeyinin kendiliğinden yapılıyor olması gerekiyor

Öylr yapıyorum kuzumm neseki kızım kendi halinde oyunda oynar kocamda onla oynar ilgilenir
maşallah o zaman iyi bari

5 çocuk nedir yahu helede bu zamanda nasıl yetişilir o kadar çocuğa

Evett yaaa ama yemekleri bi öğün gibi ediyolar somon yapmişlar bi masaya cocuklar somona nasıl doydu bizde 3 4 cesit olur evde yemek bunlar bi çeşit

Evett yaaa ama yemekleri bi öğün gibi ediyolar somon yapmişlar bi masaya cocuklar somona nasıl doydu bizde 3 4 cesit olur evde yemek bunlar bi çeşit
yaaa evet onu gördüm ben de hatta çok şaşırdım nasıl doydular ki şimdi bununla, bi parça somon 2-3 parça patates ve salata.
en diyet yaptığım gün bile daha çok yiyorumdur ben

Erkekler çocuktan beter zaten
di mi ablacım yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…