Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bende korkuyom aldımmı acep ya😅
Senin almak için geçerli sebeplerin var benim oda yok 😂😂😂
Hahahahah dogurup gelecem ama şu iki bebelerle maceram nasıl geçicek bilmem birde kızçenin 2yaş sendrom o ay oyyy oyyyy 🤣🤣🤣
Evettt guzel fikirr 70 kiloyla enazından benimle eşlik etmiş eder hatta daha daha az kiloyla bile 🥲
daha aktif olursun daha çabuk verirsin bence kilo bebeğim😂

Seni ısıtacak napsak bilemedim. o_O
En iyisi çorabının üzerine bir patik geçir :KK69:
Abla ayaklarım o kadar üşüyor ki çorap üstüne patik giysem bile ayağımın soğukluğundan çorabım terliyor hiç yaşadınız mı bilmiyorum ama 😂😂 beni sadece 7/24 üşüyenler demir eksikliği olanlar ayağı elleri hiç ısınmayanlar anlar 😂

Ahh benim bu kiz sıpaa uyutmadı gece beni ağlak zırlak kafam kazan gibi 😂😂
ahhh kıyamamm, bugün ilk fırsatta sen de azıcık uyu canım

Afiyetler olsun yarasın
sağol ablacımm :KK60:

Allah'ım nasıl sağlıklı :KK9:
Afiyet olsun casminim. Ben de az önce güzel bir kahvaltı yaptım. Planımız belli yemek derdi yok ne güzel :KK73:hem de lezzetli oh oh :confused:
teşekkürler cancağızımm, evet çok şükür 3 gün ne yesem derdimiz olmayacak :halay:

sana da afiyet olsun tatlımm tatlımm :KK60:

eeeee gel hadi sende arayı çok açmadan çiçeğim :KK200::KK60:

bana uyar cancağızım, atıyorum HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir canıma o zaman tartı bildirimimi :KK60:

ben de sabahın nurunda yaptım vallahi çorbamı, yumurtamı haşladım bol maydonozlu peynirli hazırladım, şimdi yanımda, acıkınca yiyeceğim :halay:
Sen böyle tatlı talı gel çiçeğim dersin de ben gelmezmiyiz... Geliyorummmmm :KK74:
:21: :21: :21: :21:
Küllerimizden doğan anka kusuyuz şekerimmm:süslü:
Pes etmek yok kitabımızda. Toparlandık çok şükür :dua:
Cümlelerine bayıldım ha güç verdin bize :KK5::KK60:
Tez zamanda aramıza gelmeni bekliyoruz :rolleyes:
Geliyorummmmmm çok hırslandım tutmayın beni :KK55:
Ayran aşı kaptanımyım danışanım her zaman bekleriz ücretsiz danışmanlık firmamızın hediyesidir :KK53: :KK53:
Tüm detayları okudum kaptanım 😃yapacağım zaman 😄 aklıma takılan yer olursa soracağım 💙

X