Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ahhh kıyamamm, bugün ilk fırsatta sen de azıcık uyu canım

sağol ablacımm :KK60:

teşekkürler cancağızımm, evet çok şükür 3 gün ne yesem derdimiz olmayacak :halay:

sana da afiyet olsun tatlımm tatlımm :KK60:
Sende sağol canım :KK200:
ben öyle yapacağım kaptanım, iki öğünlük hakkımı tek öğünde yiyeceğim.
Aslında 2 öğün olarak yesen varya daha iyi sonuç alırsın.

ahhh kıyamamm, bugün ilk fırsatta sen de azıcık uyu canım

sağol ablacımm :KK60:

teşekkürler cancağızımm, evet çok şükür 3 gün ne yesem derdimiz olmayacak :halay:

sana da afiyet olsun tatlımm tatlımm :KK60:
Hergün öğlen uyuyorum sonra kalkıp yemek yapmaya üşeniyom kızzz uyumam herhalde bugün 🤣🤣

Akşam 2 dilim baklava yedimmi yedim sjksjksjk :olamaz::olamaz::skandal:
Kaptanın dediğini yap , yaptığını yapma 😄😂
Hahahahah dogurup gelecem ama şu iki bebelerle maceram nasıl geçicek bilmem birde kızçenin 2yaş sendrom o ay oyyy oyyyy 🤣🤣🤣
Evettt guzel fikirr 70 kiloyla enazından benimle eşlik etmiş eder hatta daha daha az kiloyla bile 🥲
😄 Sen diyet yapmadan , diyet yapanlardan daha hızlı verirsin kız onların peşinde koşarken bir bakmışsın çağla şikel gibi olmuşsun

Abla ayaklarım o kadar üşüyor ki çorap üstüne patik giysem bile ayağımın soğukluğundan çorabım terliyor hiç yaşadınız mı bilmiyorum ama 😂😂 beni sadece 7/24 üşüyenler demir eksikliği olanlar ayağı elleri hiç ısınmayanlar anlar 😂
Tahmin edebiliyorum Hayalcim. Ellerim ayaklarım hep buz gibidir ama bu soğukluğu hissetmem rahatsız olmam..Eşim zorla çorap giydirir. Hiç çoraplarım eskimiyor giyilmediginden :confused: sogukluktan çorabin terledigini ilk kez duyuyorum nasıl bir sogukluksa artık :KK17: Motorumuz iyi ısıtmıyor bizi :KK48:

Sen böyle tatlı talı gel çiçeğim dersin de ben gelmezmiyiz... Geliyorummmmm :KK74:
yaaaaa sennn nasıl tatlısınn amaa, olleeeyyyyy o zamannn :halay: :KK74::KK60:

Aslında 2 öğün olarak yesen varya daha iyi sonuç alırsın.
ablacım kahvaltımı da çok geç yapmış oldum, acıkmazsam yemesem daha iyi

ama acıkırsam ikiye çıkarırım :KK60:

Hergün öğlen uyuyorum sonra kalkıp yemek yapmaya üşeniyom kızzz uyumam herhalde bugün 🤣🤣
ya kıyamamm sana, Allah yardımcın olsun canımm, sağlıkla kucağına al bebişini de bugünleri de atlatırsın inşallah

ben de hamileliklerimde çok yorgun olurdum, oturduğum yerde uyur kalırdım :KK70:

yaaaaa sennn nasıl tatlısınn amaa, olleeeyyyyy o zamannn :halay: :KK74::KK60:

ablacım kahvaltımı da çok geç yapmış oldum, acıkmazsam yemesem daha iyi

ama acıkırsam ikiye çıkarırım :KK60:

ya kıyamamm sana, Allah yardımcın olsun canımm, sağlıkla kucağına al bebişini de bugünleri de atlatırsın inşallah

ben de hamileliklerimde çok yorgun olurdum, oturduğum yerde uyur kalırdım :KK70:
Eve gidincede azda olsa yemeye çalış bence,bu diye 2 öğün olarak yapılıyor.

Gelirsin yardımaa🤪🤪
Bi alo de yeter 😂
Tahmin edebiliyorum Hayalcim. Ellerim ayaklarım hep buz gibidir ama bu soğukluğu hissetmem rahatsız olmam..Eşim zorla çorap giydirir. Hiç çoraplarım eskimiyor giyilmediginden :confused: sogukluktan çorabin terledigini ilk kez duyuyorum nasıl bir sogukluksa artık :KK17: Motorumuz iyi ısıtmıyor bizi :KK48:
yaz kış çorapsız asla gezemem ben mesela abla 😂 çorapsız tek gezdiğim yer Muğla İzmir Antalya tatile gittiğim zamanlar 😂 burası nasıl bir memleketse yazın bile zor ısınıyor ısınması ama uzun sürmüyor en fazla 1 ay sıcak 🥹

Hihihi ben de aynısını sana yazdım :KK70:
var ya tam kankişiz :KK71:

O biziz işte :KK71:
Günaydın eküricim. :KK60::KK68::KK200:
Biz yürümeye gidiyoruz kankimle :KK5:
🏃‍♂️🏃‍♂️💃
Kesinlikle bizleriz çıtırcım eküricim :rolleyes: :rolleyes: günaydınlar olsun.:KK200::KK200::KK200:
Kapıdayım geliyorum ışınlayacam kendimi hemencecik :KK28::KK28:
🏃‍♂️🏃‍♂️🏃‍♂️altin kızlar yürüyüşte
Offff bu olmaz ki ama . Detoks yapacaktım bugün. Cuma günü menüm belli oldu.
Afiyetler olsun ne güzel işte menü dusunmessin ne yapıyım diye
orucumun 38. saatinden herksese günaydın çok dinç ve mutluyum harika bir eksi ile uyandım inşallah cumaya kadar bu performansta devam edersem :halay: :halay: :halay: :halay: :halay: :halay:
Cuma bomba yi sen patlatacaksin
Eki Görüntüle 3342520
Beklerken bir bakış atayım ekürime :KK68:
Masalahhh kankime superrr🏃‍♂️🏃‍♂️
Akşam 2 dilim baklava yedimmi yedim sjksjksjk :olamaz::olamaz::skandal:
Ben senin kilonda olsam 3 dilim yerdim çıtır bayan
Karnabahar şişkinlik yapar değil mi arkadaşlar?
Bende çok yapıyor şişkinlik ve gaz
İhlamur yaptım ablam iyi geldii
Ohhh sofa olsun canım
Benim de ayaklarım hiç isinmayanlardan çorap patik üstüne de pelus panduf yine de zor ısınır

X