Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Halaybaşı benim
En çok ben basariliyim ileri gerilerde lütfen, rica ederim bak...
Kimse beni geçemez ben mehter marşı ile ilerliyorum di di didinnn di dididinnnnnn kısa ritm ler ileri uzunlar geriii
Canım benim Allah şifa versin minnaga tez zamanda inşallah

Bu tarifi kaç günde yiyoruz?
Bende yqrin baslamak istiyorum
Ben çok severim 2 gün yapabilirim 3. Gun emin değilim
Ben 3 gün yaptım bunu -950 gram gitti daha çok verenlerde var aslında.
Sabah kahvaltı yapıyorsunuz,akşama kadar canınız çektimi içiyorsunuz bu tarif 3 günlük aslında.
Allah tez vakitte şifasını versin

Azıcık atayım ben yoksa 2. Günü yapamam
Mnicik atarsın sende dikkat et gene,kıvamıda ne cıvık ne çok katı yoğun olarak içtim bende.

Kimse beni geçemez ben mehter marşı ile ilerliyorum di di didinnn di dididinnnnnn kısa ritm ler ileri uzunlar geriii

Canım benim Allah şifa versin minnaga tez zamanda inşallah

Sen istikrarlı bir hatunsun bir kerem geri gitmen anca yarım adimcik
Üçer beşer inen nolcek iyi hadi küsme ver elini bana . Senden sonrakilere karışmam

Hayırlı olsun canım Yarışmayı kızıştırmak için zor olsa da âdetin yerini bulması yerinde bir karar kaptancim.
ZincirKirma hadi bebişim bavulunu hazırla maviş takımda başarılarının devamını diliyoruz.
gezegenfeza kırmızı takıma hoş geldin tatlım. sıkıştırma bizi poponu az bir çek ...itekleme beni

Aldim başımı gidiyorum mavi takıma ilk defa geçiyorum bende hep kırmızı takimdaydim degisiklikmolacak umarım birbirimize şans getiririz

hcg' yi ihmal ediyorum kuzum. Eşim sabahları sade Nescafe içmeye başladı. Hevesi kirilmasin diye farklı içmiyorum. Gün ortasındaki kahveme dahil edeyim en iyisi.
İnşallah güzel bir sonuç alırız casminimle. senden gelen her fikir benim için çok değerli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…