Popüler Konu LenaG ile MasterFit

ben de çocuklara hiç dayanamıyorum

çocuklarla ilgili hiç bir haberi izleyemem, okuyamam yüreğim kaldırmaz

gerçek hayatı geç, çocuklarla ilgili dizilerde, filmlerde geçen sahnelerde bile paramparça olurum

Üç günlük hazırlarim canım. unlu gıdalar yemeyecegim
Perşembe de hafif beslendim mi tamamdır.
Yapab,ilirsen 3günlük yap çıtırım daha iyi olur,cumaya tartıda eksi gelirsin,youtube videolarında var bu detosk 2-3 kilo verenler var.
çok güzel cancağızımm, gidecek tabii ki

maşallah, bu perşembe ben de yapayım

sağol canım benimm

ohhhhh, sefan olsun

inşallah canım benimm
Perşembe değilde çarşamba yap bence 2 günlğk olsun,cumaya daha iyi olur.

Yapab,ilirsen 3günlük yap çıtırım daha iyi olur,cumaya tartıda eksi gelirsin,youtube videolarında var bu detosk 2-3 kilo verenler var.

Perşembe değilde çarşamba yap bence 2 günlğk olsun,cumaya daha iyi olur.
Pazartesi - Salı - Çarşamba bitanem...
Evet üç gün olacak. Aşurelik bugdayimi haşladim. Gerisi karıştırmaca Gün gün yazarım sonucu .

Teşekkürler hocam
ellerine sağlık can kaptaann

sibel_84 kaptanım tebrikler sen ne yapmışsın böyle
Naptim iki gün boyunca hurmalari yedim durdum
sibel_84 kaptanım
Tebrik ederim
Teşekkürler canım
(3 yasindaki kizimi ) Bizi hastaneye yatırdılar şu gruba girdigimden beri sıkıntılardan kurtulup buraya odaklanamadim kusura bakmayın =( ins sorunlarimi halledip içinize dönerim.
Geçmiş olsun canım
Eline sağlık hocam
Pazartesi - Salı - Çarşamba bitanem...
Evet üç gün olacak. Aşurelik bugdayimi haşladim. Gerisi karıştırmaca Gün gün yazarım sonucu .
Şimdi napiyorsunuz hele bana da deyiverin

Ellerine sağlık canım

Teşekkürler hocam

Naptim iki gün boyunca hurmalari yedim durdum

Teşekkürler canım

Geçmiş olsun canım

Eline sağlık hocam

Şimdi napiyorsunuz hele bana da deyiverin
Ayran aşı diyeti, isminden de anlaşıldığı üzere ayran aşı çorbasının bol bol tüketildiği bir diyet. Ancak bu diyetin beslenme programında sadece ayran aşı yer almıyor. Bir başka deyişle karpuz diyeti, patates diyeti gibi sadece tek bir malzeme tüketilerek yapılan şok diyetlerden değil. Kahvaltıda size farklı besin maddeleri yeme imkanı da veriyor. Yine de az kalori içerdiği, kısıtlı yiyeceklerle yapıldığı için uzun süre devam etmek önerilmiyor. Onu ünlü yapansa 2 günde 2 kiloya dek ciddi miktarda kilo verdirdiğinin söylenmesi. Ayran aşı diyetinin beslenme listesinde neler var buna geçmeden önce size bu diyete uygun olarak hazırlayacağınız ayran aşı çorbasının tarifini de vereceğiz elbette. Çünkü bu diyeti uygulamak istiyorsanız klasik olarak hazırladığınız ayran aşı çorbasından biraz daha farklı, içinde hiç tuz kullanmadan hazırlamanız gereken bir tarife ihtiyacınız var. İşte o diyet ayran aşı tarifi şöyle:
Ayran aşı çorbası için gerekli malzemeler:
1 kilogram az yağlı sütle hazırlanmış yoğurt
6 yemek kaşığı haşlanmış nohut
6 yemek kaşığı haşlanmış yeşil mercimek
6 yemek kaşığı haşlanmış buğday, yarma ya da bulgur
1 litre su
Pul biber, kuru nane

Gel katıl bana

tuzsuz yapılacak olması kötü

Sabahki kilondan itibaren dikkate al ekürim,perşembe sabahını merakla bekleyeceğim bende
İspanağı börek yapıp buzluğa atacağım eküricim. Ayran aşına birebir uymak istiyorum. Olumlu olumsuz risk almak istemiyorum.
Bugünden itibaren başlıyorum inşallah ne güzel denk geldi bugünkü muhabbetin . cok iyi oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…