Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Afiyet olsun canım Sabah kahvaltısı olmadığı için ikramliklar onun yerini doldurmuş. Akşam öğünü çok güzel Yeni doneminde kolaylıklar seninle olsun fezom.
Sağol altın kaptanım
10 gün süreyle tek öğün beslenip 36 saatlik açlıklara geçeceğiz inşaAllah.
Misafir hesapta yoktu, eşimin yeğeni, ailesiyle bizim tarafa yolu düşünce benim için uğramışlar, onur duydum, bir o kadar yoruldum.
Canım tatlı istesede aklımdaki yemek türüydü, olmadı, kısmet.
Vücuduma verdiği etkiyi çabuk atlatırım inşaAllah

Önünde güzel bir süreç var fazlasıyla telafi edeceksin. Misafir bereketiyle gelir derler o bereket vücudunda ortaya çıkacak eksilere etki etsin inşallah.

Yarın istediğin şekilde düzeltirim canım. Anlayisin için teşekkür ederim.

Mercimek ekmeğinin tadı hoşuna gitti mi
Kimileri mercimeği haşlayıp yapıyor kimileri de ıslatıp çiğden yapıyor seninki hangisi ?
Afiyet olsun. Saglikli bir menü olmuş yine de

El kadar da el yapımı lavaş vardı

Acilen yakmam lazım, zaten bende pişman oldum da, nasıl oluyorsa yedikten sonra geliyor pişmanlık, öncesinde şeytan ye nasıl olsa sen halledersin diyor, kör olacağına dilsiz olaymış.
Yumurta kahvaltıdan kalan, başka yiyen olmazdı, elma dilimlenmişti ve balık kahvaltıdan kalan
Komşum da diyette, Arap, genç bir kadın, maşaAllah çok fit. Komşum yinede beni pek sever, sağolsun bende onu severim, iyi aklıma düşürdün, kendime bişey yaparsam yollayım

Bu kadeh senin şerefine emmioğlu
Gençlik kalmadı artık. Bugün iş arkadaslarim veda yemeğine gitti. Küçükten dolayı ben katılamadım. Rabbim daha güzel günlere cikartsin inşallah ne diyim
Mercimek ekmeğinin tadı hoşuna gitti mi
Kimileri mercimeği haşlayıp yapıyor kimileri de ıslatıp çiğden yapıyor seninki hangisi ?
Afiyet olsun. Saglikli bir menü olmuş yine de
Ben ıslatıp yaptım. Beğendim.
Mercimek yoğurt yumurta maydanoz pul biber kuru nane peynir çörek otu zeytin yağı kabartma tozu koydum.
Ekmek değilde tuzlu kek gibi oldu. Belki de o yüzden fazla yemiş hissi verdi. Bilmiyorum çok aç hissettim bugün. Hiç bitmeyecek gibi.

Ellerine sağlık canım Çocuklar uyuduysa sen de erken yat canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…