Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• 17010328127707854027444810818698.jpg
    17010328127707854027444810818698.jpg
    185 KB · Görüntüleme: 25
🌺Bu gün ki menüm 🌺

Kahvaltı: 4dilim sucuk, közlenmiş biber ve domates, 5 zeytin, 1 dilim tahıllı ekmek

Akşam: 1 kadeh şampanya . 🥂🍾
çatalın ucuyla tadımlık bir kaç meze çeşidi,
2 duble rakı, ızgara levrek, kalamar, salata 🐟
fırın tahin helva sadece 2çatalcık.🍮🎉

🌧çok tatlı yağmurlu bir hava var şuan burda🌧

🌺Bu gün ki menüm 🌺

Kahvaltı: 4dilim sucuk, közlenmiş biber ve domates, 5 zeytin, 1 dilim tahıllı ekmek

Kestiğimiz kutlama pastasının tadına bile bakmadım kızlar ve yine masadaki yağlı ara sıcak tabakları yada masadaki çok yüksek kalorili hiç bir şeyden tabağıma almadım.
Balığın üstüne tahin yenmesi gerekiyor diye tahin bile sadece 2 çatlacık taddım.
Yani aslında içtiğim alkol dışında tamamen diyetime uygun beslendim. 🧿 💙 Çok mutluyum.
🌧 dışarda da tatlı bir yağmur yağıyor. :KK68:

Dün 75,6 geliyordum ama kuru fasulye pilav yedim üstüne de regl oldum bu gün 76 geldim maalesef:işsiz:

Cuma: 76,2
Pazartesi: 76,0
Fark:0,2

Elhan Elhan sibel_84 sibel_84
Regl etkisi ona rağmen -200 yine de güzel canim. Beş altı kaşık bulgur pilavı bana çok gelmişti apacilarin dokunulmazligi var dedim ama dokunmuş biraz :KK48: şu var ki cumaya kadar normale döneceksin . :KK60:

Geç oldu misafirim vardı kızlar.
Menüm
Sabah 3 kaşık kadar sucuklu yumurta 2 dlm ekmek 1 TK bal 2 ceviz

Öğlen 1 SB patlamış mısır 2 hurma 1 ceviz 8 9 fıstık

Akşam menemen ve 3 dlm ekmek yeşilçay

Su 1 lt
Spor yok
Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Afiyet olsun bademim. :KK68: Beş dilim ekmeği üçe düsürmemiz lazım sonra bire ve sonra arada bire :KK76::KK76:

Eki Görüntüle 3341697
Kankim bizim hastalığın adı buymuş :KK30:Kış çocugu değilim ama kış hastasıyım.
Koç burcuyum, en iyi anlaştığim burçlardan biridir yay. :KK37:Digeri aslan :KK3:
Demek bunun hastalığı varmış haaa benin yayın telleri seni kendime çekiyor anladım simdiiii :KK60: :KK15:
İyi pazarlar kızlar 🥰 Kurduğum sistem sayesinde ki 2 haftalık analiz sonucu şirketin cirosu ikiye katlanmış. 😃 Clinic de danışanlarımızı karşılayan kızlar bu hafta randevulara zor yetişiyordu. Bunu için kutlama kararı aldık. Bu akşam Alkollü , yemekli bir eğlence gideceğimiz için alkol alacağım ama onun dışında diyet dışı şeyleri yemem diye düşünüyorum. 😉 Hiç giremedim buraya ama gece gelip geçmişi okurum. 😘💋
Tebrikler senin elinden kurtulmaz daim olsun canim
Kahvaltı 12:00

11 küçük hurma:super:
Ceviz:super:

Akşam 17:00

1 küçük dilim geçen seferki yaptığım unsuz, şekersiz pasta:işsiz:
1 büyük dilim chesekek (alt tabanını yemedim):sinirli:
2 tane çiko:sinirli:
1 elma:super:
1 dilim kek:sinirli:
Bikaç lokma Antep fıstığı ezmesi:sinirli:

18:00
5,6 lokma balık:super:
4 yumurta sarısı:super:
2 minnak parça köz kapya turşusu :super:
Salatalık:super:

Bitti, bugünden sonra tek öğüne geçiyoruz :KK49:
Yediklerim de dün akşamki ve kahvaltıdaki ikramliklardan
Bitmediler de daha yemem artık, kalırsa çöpe gider :bicak:
Ayy gezom ben alışkın değilim senden bu kadar uzun menü dedim abooo gezo ne yapmış ama yinede amann amannn değil vallhi
🌺Bu gün ki menüm 🌺

Afiyetler olsun
Arkadaşlar uzun bir aradan sonra tekrardan merhaba. Beni aranıza alir misiniz ki tekrardan .🥰 Emzirme donemim bitti tam anlamıyla diyetimi yapabilirim artık. Elhan Elhan
Hosgeldin canım
günaydın herkese mutlu bir hafta diliyorum herkese çocugum cok hastaydı bütün haftasonu hastanede geçti o yüzden ne bakabildim ne yazabildim kusuruma bakmayın Beth18 Beth18 Elhan Elhan
Çok çok geçmiş olsun canım benim Allah şifa versin

X