Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı 12:00

11 küçük hurma
Ceviz

Akşam 17:00

1 küçük dilim geçen seferki yaptığım unsuz, şekersiz pasta
1 büyük dilim chesekek (alt tabanını yemedim)
2 tane çiko
1 elma
1 dilim kek
Bikaç lokma Antep fıstığı ezmesi

18:00
5,6 lokma balık
4 yumurta sarısı
2 minnak parça köz kapya turşusu
Salatalık

Bitti, bugünden sonra tek öğüne geçiyoruz
Yediklerim de dün akşamki ve kahvaltıdaki ikramliklardan
Bitmediler de daha yemem artık, kalırsa çöpe gider

Afiyet olsun canım Sabah kahvaltısı olmadığı için ikramliklar onun yerini doldurmuş. Akşam öğünü çok güzel Yeni doneminde kolaylıklar seninle olsun fezom.

Hemen toparlamamiz lazimm gezegencim. Akşam yumurta sarısı niye yedin canım o kadar çok fazla kolesterol de iceriyor.
Konu komşuya ikram et artan şekerli ürünleri artmadan biter böylelikle hem de en sevilen komşu sen olursun

Akşam menüsü olmasaymis daha iyi olurmuş canım

Beth18 Elhan kaptanım adını koyamadigim bir beslenme şekli oldu ne çok uçuk ne kararında bilemedim. Bugün hep aç hissettim. Kendimle savaştım resmen
Saat11 de peynirli yumurta bal kaymak 1 dlm pide 2 dlm mercimek ekmeği (ilk kez denedim)
Saat 15 gibi 3 dlm mercimek ekmeği zencefilli zerdeçalli pul biberli limonlu yoğurt
Saat 16 de 1 muz 1 yk tahin.
Toplam su miktarı 1.5 lt kadar
Hareket 2 bin adım
Kapanışı sade kahve ve sade soda ile yapıyorum

Günaydın sabah çok enerjik geldin maşallah ışık saçtın
O senin güzel bakışların tatlım . Size pozitif enerji gönderebilsem ne mutlu bana
Ben şu hareketli smilleri kullanamıyorum neden acaba
Canım yazarken ekranın üstünde 3 nokta üst üste bir işaret var o işarete bas. Ona basınca hemen onun altınada renksiz bir gülen yüz imojisi çıkacak onu tıkla. Sonra tüm harejetli smilleri göreceksin ve içlerinden hangini istiyorsan üzerine basıp bir kaç saniye bekle ki eklensin. İşte hepsi bu kadar.
Canım beni yanlışlıkla hazırlığa almışsın ama ben özellikle tekrar tekrar belirtmişim izinli olduğumu. Listelerde olmak istemediğimi söylemiştim ama çok fazla şeyle uğraşıyorsun ve unutman çok doğal tabi ki yani aynı kendi çıktığın gibi izne çıkarırmısın beni tatlım. Ama sakın Şimdi uğraşma tabiki de zaten yarın tekrar uğraşacaksın canım sabah tablo düzenlerken eklemezsin beni
Eki Görüntüle 3341697
Kankim bizim hastalığın adı buymuş Kış çocugu değilim ama kış hastasıyım.
Koç burcuyum, en iyi anlaştığim burçlardan biridir yay. Digeri aslan
Ben ikisi birdenim Burcum yay , yükselenim aslan.

3 nokta yı basıyorum smillere basamıyorum işte. Olmuyor.

olsun kardeş takimiz nasil olsa
Evet canim
Afiyet olsun canim güzel bence
Neden hayalimsin bence gerçek olacak önce kendin buna inanmalisin
Canımcımm şimdi nasılsın

Gelsin kaptanımm

Geçmiş olsun canım
Tesekkur ederim parayı odeyince hepsi geçti
Günaydınlar
Yağmurlu bir hava . Yürüyüş yapmak güzel olurdu ıslana ıslana . Çocukları accuk daha büyütünce artık inşallah.
Benimde hayalim bu yağmurlu havada yürümek ama cocuklarla mümkün olmuyor
Eline saglik canim. Peki ben öğleye doğru tartilsam olur mu? Dersim ancak bitiyor
Afiyet olsun canim
Afiyet olsun Çok güzel menu
Aslında baya az ve erken kapatmissin çok iyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…