Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Eklentiler

• Screenshot_20231126-224919_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231126-224919_Samsung Internet.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 27
  • Screenshot_20231126-225158_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20231126-225158_Samsung Internet.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 30
Afiyet olsun canım 😘 Sabah kahvaltısı olmadığı için ikramliklar onun yerini doldurmuş. Akşam öğünü çok güzel 👏 Yeni doneminde kolaylıklar seninle olsun fezom. :dua:
Sağol altın kaptanım❤️
10 gün süreyle tek öğün beslenip 36 saatlik açlıklara geçeceğiz inşaAllah.
Misafir hesapta yoktu, eşimin yeğeni, ailesiyle bizim tarafa yolu düşünce benim için uğramışlar, onur duydum, bir o kadar yoruldum.
Canım tatlı istesede aklımdaki yemek türüydü, olmadı, kısmet.
Vücuduma verdiği etkiyi çabuk atlatırım inşaAllah🤲🏼

Sağol altın kaptanım❤️
10 gün süreyle tek öğün beslenip 36 saatlik açlıklara geçeceğiz inşaAllah.
Misafir hesapta yoktu, eşimin yeğeni, ailesiyle bizim tarafa yolu düşünce benim için uğramışlar, onur duydum, bir o kadar yoruldum.
Canım tatlı istesede aklımdaki yemek türüydü, olmadı, kısmet.
Vücuduma verdiği etkiyi çabuk atlatırım inşaAllah🤲🏼
Önünde güzel bir süreç var fazlasıyla telafi edeceksin. Misafir bereketiyle gelir derler o bereket vücudunda ortaya çıkacak eksilere etki etsin inşallah. :dua::KK200::dua:

:KK68: O senin güzel bakışların tatlım . Size pozitif enerji gönderebilsem ne mutlu bana :KK74:

Canım yazarken ekranın üstünde 3 nokta üst üste bir işaret var o işarete bas. Ona basınca hemen onun altınada renksiz bir gülen yüz imojisi çıkacak onu tıkla. Sonra tüm harejetli smilleri göreceksin ve içlerinden hangini istiyorsan üzerine basıp bir kaç saniye bekle ki eklensin. İşte hepsi bu kadar.:KK68:

Canım beni yanlışlıkla hazırlığa almışsın ama ben özellikle tekrar tekrar belirtmişim izinli olduğumu. Listelerde olmak istemediğimi söylemiştim ama çok fazla şeyle uğraşıyorsun ve unutman çok doğal tabi ki 😊 yani aynı kendi çıktığın gibi izne çıkarırmısın beni tatlım. Ama sakın Şimdi uğraşma tabiki de zaten yarın tekrar uğraşacaksın canım sabah tablo düzenlerken eklemezsin beni 😘

Ben ikisi birdenim 😍🥰 Burcum yay , yükselenim aslan.
Yarın istediğin şekilde düzeltirim canım. :KK68: :KK60:Anlayisin için teşekkür ederim. :olamaz:

Beth18 Beth18 Elhan Elhan kaptanım adını koyamadigim bir beslenme şekli oldu ne çok uçuk ne kararında bilemedim. Bugün hep aç hissettim. Kendimle savaştım resmen
Saat11 de peynirli yumurta bal kaymak 1 dlm pide 2 dlm mercimek ekmeği (ilk kez denedim)
Saat 15 gibi 3 dlm mercimek ekmeği zencefilli zerdeçalli pul biberli limonlu yoğurt
Saat 16 de 1 muz 1 yk tahin.
Toplam su miktarı 1.5 lt kadar
Hareket 2 bin adım
Kapanışı sade kahve ve sade soda ile yapıyorum
Mercimek ekmeğinin tadı hoşuna gitti mi:confused:
Kimileri mercimeği haşlayıp yapıyor kimileri de ıslatıp çiğden yapıyor seninki hangisi ?
Afiyet olsun. :KK60:Saglikli bir menü olmuş yine de :super:

Kahvaltı 12:00

11 küçük hurma:super:
Ceviz:super:

Akşam 17:00

1 küçük dilim geçen seferki yaptığım unsuz, şekersiz pasta:işsiz:
1 büyük dilim chesekek (alt tabanını yemedim):sinirli:
2 tane çiko:sinirli:
1 elma:super:
1 dilim kek:sinirli:
Bikaç lokma Antep fıstığı ezmesi:sinirli:

18:00
5,6 lokma balık:super:
4 yumurta sarısı:super:
2 minnak parça köz kapya turşusu :super:
Salatalık:super:

Bitti, bugünden sonra tek öğüne geçiyoruz :KK49:
Yediklerim de dün akşamki ve kahvaltıdaki ikramliklardan
Bitmediler de daha yemem artık, kalırsa çöpe gider :bicak:
El kadar da el yapımı lavaş vardı 🙈

Hemen toparlamamiz lazimm gezegencim. Akşam yumurta sarısı niye yedin canım o kadar çok fazla kolesterol de iceriyor.
Konu komşuya ikram et artan şekerli ürünleri artmadan biter böylelikle hem de en sevilen komşu sen olursun😝🤣
Acilen yakmam lazım, zaten bende pişman oldum da, nasıl oluyorsa yedikten sonra geliyor pişmanlık, öncesinde şeytan ye nasıl olsa sen halledersin diyor, kör olacağına dilsiz olaymış.
Yumurta kahvaltıdan kalan, başka yiyen olmazdı, elma dilimlenmişti ve balık kahvaltıdan kalan
Komşum da diyette, Arap, genç bir kadın, maşaAllah çok fit. Komşum yinede beni pek sever, sağolsun bende onu severim, iyi aklıma düşürdün, kendime bişey yaparsam yollayım 👍🏼🥰

🥂🍾 Şampanya patlattık ve 1 kadeh ondan🎉
Arkasından rakı masasına devam ediyoruz.
Bağımlılık yaptınz burda bile 2dk bakaym dedim 🤣 Hem iş ,hem giden 10 kilo kutlaması bir arada olsun🍷
:KK50:Kadehimi size kaldırıyorum kızlar
Bu kadeh senin şerefine emmioğlu 😍😅
Evet canim

Afiyet olsun canim güzel bence

Neden hayalimsin bence gerçek olacak önce kendin buna inanmalisin

Tesekkur ederim parayı odeyince hepsi geçti :KK70:

Benimde hayalim bu yağmurlu havada yürümek ama cocuklarla mümkün olmuyor

Eline saglik canim. Peki ben öğleye doğru tartilsam olur mu? Dersim ancak bitiyor

Afiyet olsun canim

Afiyet olsun Çok güzel menu

Aslında baya az ve erken kapatmissin çok iyi
Gençlik kalmadı artık. Bugün iş arkadaslarim veda yemeğine gitti. Küçükten dolayı ben katılamadım. Rabbim daha güzel günlere cikartsin inşallah ne diyim
Mercimek ekmeğinin tadı hoşuna gitti mi:confused:
Kimileri mercimeği haşlayıp yapıyor kimileri de ıslatıp çiğden yapıyor seninki hangisi ?
Afiyet olsun. :KK60:Saglikli bir menü olmuş yine de :super:
Ben ıslatıp yaptım. Beğendim.
Mercimek yoğurt yumurta maydanoz pul biber kuru nane peynir çörek otu zeytin yağı kabartma tozu koydum.
Ekmek değilde tuzlu kek gibi oldu. Belki de o yüzden fazla yemiş hissi verdi. Bilmiyorum çok aç hissettim bugün. Hiç bitmeyecek gibi.

Bu kadeh senin şerefine emmioğlu 😍😅

Gençlik kalmadı artık. Bugün iş arkadaslarim veda yemeğine gitti. Küçükten dolayı ben katılamadım. Rabbim daha güzel günlere cikartsin inşallah ne diyim

Ben ıslatıp yaptım. Beğendim.
Mercimek yoğurt yumurta maydanoz pul biber kuru nane peynir çörek otu zeytin yağı kabartma tozu koydum.
Ekmek değilde tuzlu kek gibi oldu. Belki de o yüzden fazla yemiş hissi verdi. Bilmiyorum çok aç hissettim bugün. Hiç bitmeyecek gibi.
Ellerine sağlık canım 😘 Çocuklar uyuduysa sen de erken yat canım. :KK60:

X