Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Çok güzel şeyler yazmışsın asıl ben çok teşekkür ederim
çok haklısın canım ben ufacık bişeyde hemen içine kapanan bir yapım var burada sizlerle çok mutlu oluyorum ve birlikte çok güzel şeyler başarıyoruz sende maşallah 8li rakamlara çok yakınsın biliyorsun benimde kaç kiloyla başladığımı asla pes etmiyoruz cumartesi çok güzel olucak bende farklı bişiler içicem bakalım neler yapabilicez

Ruh yaşım 25
Sürekli kanamıyorsa bişey olmaz bence, yinede takipte kal
Ama gerçekten öyle bi enerji geçiyor buraya maşallah daim olsun diyelim
İki oldu ama kabızlık için bişeyler yapacağım bugün Apaform içeyim diyorum, afedersin resmen yırtıldı hissettim ay ne zor ya Allah kimseye vermesin
Geç geç herkes yerini devretsin
Bir iki gün müsaade et canım vedalaşayım bi daha görmek istemiyorum kendisini
Yok canım ya gurbetteyim. Senede 1 defa anca gidebiliyorum. Hatta artık 1 defada gidemiyorum,2 yıldır memlekete gitmemişim
Kız kendim için demiştim onu

Üzüldüm canım uzakta zor oluyor bi de gurbet daha zor Rabbim özlemini çok aratmayacak güzellikler nasip etsin sana orda
Afiyet olsun canım
Valla ben cumartesileri saldım çayıra takılıyorum
Ama pazar ve pazartesi dengelemeye çalışıyorum

Onun için menün normal geldi bana
Teşekkür ederim fıstığım telafi ederiz inşallah çok bişey yemedim bence de
Her dakika tartılan ben1 ay bana 1 yıl gibi geliyor
Ahahahha aynıyız canım ben de öyleyim şu içiyorum tartılıyorum yemek yiyorum tartılıyorum lavaboya gidiyorum bi daha tartılıyorum
Ayyy çok sevindim canım ya o pis kokunun gitmesine ama dikkat et mideni tekrar üşütme
Hayırlı güzel yaşlar diliyorum kardeşine
Afiyet olsun canım ok çiko ödül de pekiii mega çiğköfte ne oluyürrr o dürümle yapılan bir şey değil mi
Ahaha kaptaniçem şöyle ki normal de yesem mega da yesem aynı lavaş. İçindeki malzemeye göre mega oluyor ya bi de tansiyonum düştü çarşıda en masum o vardı cumartesi dedim yedim inşallah telafi edeceğim merak etme
Günaydın kııozzlaaarrr

Kalktım hazırlandım şimdi Asya dan Avrupa ya geçeceğim biraz değişiklik olsun hep hep ev
Kıtalar arası diyorsun iyi gezmeler kaptaniçemmmm
Ne içcennn

İyiyim bende havalarin sogumasini bekliyom serinleyelim bi artik yav
Az kaldı son 1 gün sanırım serinleyecek bu hafta
Sağol canım
Valla saldım ruhen ve bedenen dagildim.toplanmaya çalışıyorum
Aynenn bende öyleyim canım ama buradan uzaklaşmak iyi gelmiyor
Hamdolsun
Sen nasılsın bacım
Sağol gezom iyiyim bende sadece sağlıklı beslenme modundan uzaklardayim ama toparlayacagim insalahh

Sülemem sen rakip takımdasın

Onuda denerim sağol canım yani şöyle mi normal Türk kahvesi yapar gibi çezveye hazırlayıp içinede yarımşar çay kaşığı kakao ve tarçınmı atıp pişiricem dimi
Canım ben onu sütle yapıyordum, duble fincan ölçüsü bu
fincan kadar süt
1 tk kahve
1tk kakao
1 çk tarçın
Beraber pişirip içiyordum
Bol bol yağ yaktırsın inşallah

Yok canım tek gözüm şişmiş, diğeri de odemden sis ama bu daha çok böcek işitmiş gibi, her seferinde birşey isirmis deyip geçiyorum
Belki bişey ısırmıştır, Belkide şimdi aklıma geldi yastığındaki madde (yün, kauçuk vb) alerji yapıyor olabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…