Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Keşke 20 de ki öğünün olmasa imiş canım ya da tek tur olsa imiş. Ama yine de afiyet olsun.

Afiyet olsun canım. Ama senden ricam öğün öğün değil de günlük menünü birden yazıp atman. Hem bize kolayljk olur yorumlamak için hem sana.
Tamam öyle yapicam yeni olunca bilemedim 😊

Başlamak ve bırakmamak lazım abla. Yani bırakmamam. Ama hiç iradem yok. Yapamayacak gibi hissediyorum bu defa.
Bakıyorum öyle tatlı, börek vs yiyen biri de değilim aslında. Ama nasıl gitmiyor bu kilolar anlamıyorum.
Aralıklı orucmu yapsan acaba akşamdan sonra yememek gerçekten faydalı oluyor kacamak yapiyosanda gündüz yaparsın ufak tefek akşam kesinlikle hiçbir şey yemezsin

mutlu pazarlar kızlar :KK200:

ben hasta olacağım gibi. yanaklarım yanıyor, başım ve boğazım ağrıyor 😥 limonlu adaçayı içiyorum şimdi ☕
Tam hastalık havası canım benim geçmiş olsun sabahtan beri aynı bende zencefil ler limonlar önlemler alıyorum olmayayım diye

mutlu pazarlar kızlar :KK200:

ben hasta olacağım gibi. yanaklarım yanıyor, başım ve boğazım ağrıyor 😥 limonlu adaçayı içiyorum şimdi ☕
Geçmiş olsun canım aman dikkat et bu seneki grip çok ağır geçiyor ben daha yeni yeni toparlanıyorum geçen hafta çok fena oldum evde raporluydum sende bal ye vitamin takviyesi yap tavuk suyu çorba ic bol bol bağışıklığı güçlü tutmak lazım

26 Kasım cumartesi

18.30
100 gr gobit et döner

20.00
1 kase çekirdek
9 adet badem şekeri 🙈
3 mandalina

Su: 1,5 lt
Adım: 10.114 ama foto çekmeyi unutmuşum ya 🙈🙈

Elhan Elhan
sibel_84 sibel_84
Şekerlerini emip bademlerini dolmuş şoförüne veren yaşlı teyze fıkrası geldi aklıma :KK70:
Afiyet olsun bitanem. Badem şekeri :KK20:yima

X