Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Selam hanımlar kusura bakmayın telefonu pek elime alamıyorum bu aralar hemen bildirim yapıp çıkacağım

Geçen Cuma 65.35
Bugün 64.75
Fark -600 gr

Aslında daha çok da sabah su filan içtim
IMG_3830.jpeg
Elhan Elhan Mthn83 Mthn83

Yanlış yazmisimdir ben hayatımda sadece büyürken gördüm 70 i o yüzden o kadar kolay değil 70 olmak. 70 li rakamları kast etmisimdir
Keşke olsam ❤️
Olsun gelirsin bence bu azimle. Yine de 75te iyi çok az kalmış ha gayret :KK66:
Öğretmenler günün kutlu olsun,iyiki varsınız hakkınızı nasıl öderiz bilmiyorum.
Çok çok daha iyi yerlere gelmeniz dileğimle. :KK200: :KK60:
Canim çok tesekkurler. Amin gençlik insallah çok çok iyi yerlere gelir. Tüm amacımız bu.
Günaydın canım 😘
Güzel dileklerin için teşekkürler 🌺
İyi ki varız o zaman :KK76::KK76:
Evet hocam iyi ki varız :)

Olsun gelirsin bence bu azimle. Yine de 75te iyi çok az kalmış ha gayret :KK66:

Canim çok tesekkurler. Amin gençlik insallah çok çok iyi yerlere gelir. Tüm amacımız bu.

Evet hocam iyi ki varız :)
Rica ederim çocuklarımız sizlere emanet zaten,bilinçli vatanını seven ihanet etmeyen nesilleri görmek istiyoruz her daim.

Sahalara güzel bir giriş olmuş bu hafta varmisin gruplarda
Teşekkür ederim canım. Aktif olamam diye girmek istemedim ama sanırım aktiflik mecburiyeti yok. Bilmiyorum tam kuralları.
Geçen hafta 81.3
Bugün 79.6
Fark 1.7
Takım arkadaşlarima teşekkür ederim. Sayenizde kendime daha çok hakim olabildim❤️
Ooooo güle güle 80 ler hoş geldin 70 ler :halay:

Teşekkür ederim canım. Aktif olamam diye girmek istemedim ama sanırım aktiflik mecburiyeti yok. Bilmiyorum tam kuralları.

Olabildiğince aktif istiyoruz maksat motivasyon. Ama uzaktanda motive olurum diyorsan tabiki 😍
Aktiflik dediğin günlük menü paylaşımı ve diğer menüleri degerlendirme. Herkese yetişmek mümkün değil zaten

Ankacim aktiflik senin lehine olur. Muhabbetler azmimizi daha da artırıyor. Menü bildirimleri , pazartesi, cuma tartılarımiz var . Kolaylıkla ve keyifle üstesinden geleceğine inanıyorum. :KK72:

X