Popüler Konu LenaG ile MasterFit

İnsanın kendini beğenip sevmesi lazım. Kendini beğenmiş diyenlere tabi ki beğeniyorum derdim. Başkalarını küçümsemek kötü sadece. Yardımsever birinin böyle yapacagini asla düşünmem. Umarım içindeki çıtır hanıma tekrar kavuşursun. Çok uzakta değil seninle yaşıyor. Zamanla sabırla ulasagina eminim. Allah esirgesin biz de çok beğendik.

Tatlım senin kilon beni aşar. Yarış değil de diyet arkadaşı olalım en azından. Tamam demene çok sevindim. Birbirimize destek oluruz. Birebir uymak zaten zordur elimizdeki imkanlarla muadillerle götürürüz. Kaçamak yapmayalım sağlıklı beslenelim yeter ki...zamana uysak tamamdir. Smoothieler çok hoşuma gitti benim damak tadına uyuyor bence yaparız.

Son düzenleme:
Canım menü harika diyemiyorum. Karbonhidrat oranı öyle çok fazla değil ama bu menü eksi getirir mi emin değilim. Yarin daha güzel bir menü çıkar olur mu? Pazartesi daha iyi hissedersin . Afiyet olsun.
Geçmiş olsun hastaymişsin üzüldüm. Bir an önce iyilesmeni dilerim canım.

Hormonlar yeni vücuda hemen uyum sağlayamıyor sanırım. Nazara da inanırım. Banyo bitiminde beyaz sirkeli su ve kaya tuzu ile durulanmak iyi gelebilir. Tekrar geçmiş olsun.

Merhaba kızlar
59.7 kiloyum
168 boyundayım
52 kilo olmayı hedefliyorum
Endüstri mühendisiyim
Hipotiroidi, ankilozan spondilit hastasıyım bu hastalıklarını yenmek için diyet yapiyorum
Bağırsak temizliği yapmak adına fonksiyonel tıp doktoruyla çalışıyorum. Takviyelerimi alıp glutensiz besleniyorum bir haftadır
18.30- kinoali kısır ve turşu

Hoş geldiniz afiyet olsun güzel menü.
Bağırsak temizliği için fonksiyonel tıp doktorunuz neler tavsiye ediyor
Kilonuz benim hedefimden çok aşagilarda boyunuz da çok yukarılarda çok fena kıskandım. Azminiz motivasyonunuz bol olsun ne deyim

Anlaştık diyet arkadaşım benim için de çok iyi olur aslında birbirimize bakarak kendimizi kontrol altına alırız smoothieler Bunada uyar severim tamamdir yaşasın diyet kardeşliği o zaman kankişim

Ben çok sevdim kinoalı kisiri bugün bende onu yedim

Spor konusunda biraz zorlanıyorum çocuklarla ama gün içinde hareketliyim

Amiinn lily sabriden sporumu da yaptım saha da kiskanin
Süt ürünü, soya, yer fıstığı, gluten, mısır yok. Bir de kan degerlerime göre vitamin takviyelerimi verdi. Ryhson çayı romatizmam için

Amiinn lily sabriden sporumu da yaptım saha da kiskanin
Süt ürünü, soya, yer fıstığı, gluten, mısır yok. Bir de kan degerlerime göre vitamin takviyelerimi verdi. Ryhson çayı romatizmam için
Mühendis hanimcim kıskandim zaten hem beslenmesine dikkat edip üzerine bir de spor yapan kim olsa onu kıskanırım.
Sağlıklı beslenmeyi alışkanlık haline getirip aynı zamanda yarışarak kilo vermeye çalışan bir sayfayiz. Aramıza gelip bizimle yarışma amacınız var mı? İsmini verdiğiniz çaydan dolayı af buyurun reklam derdinde misiniz emin olamadim. Çünkü sizi tanımıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…