Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben artık 105 kilo bir obez olduğum için yeme gibi şansım yok aynaya bakamaz oldum çünkü o yüzden bugünde yutkunarak uyucam =)
en güzelini yapıyorsun canım yeme sakın. tatlı isteğin çok olursa kabuk tarçın çayı iç akşam. hatta yeşil da at içine.

91. ETAP LİG SIRALAMASI

60' LAR LİGİ
KİLO70'LER LİGİKİLO
FitVenus FitVenus 61.5 sibel_84 sibel_84 71.6
Jasminium84 Jasminium84 61.7 blonde ambition blonde ambition 73.7
Nergis 35 Nergis 35 63.5. Ozzybal Ozzybal 74.2
TemelinSafinazi TemelinSafinazi 65.35 Ellssa Ellssa 76.1
menekse_kokusu menekse_kokusu 65.5 Hayalkuran Hayalkuran 78.05

80'LER LİGİKİLO90'LAR LİGİKİLO
gezegenfeza gezegenfeza 80.3 60kiloyum 60kiloyum 91.2
@kayipdunya80.9
Mthn83 Mthn83 81.3
Mehfam Mehfam 82.8
Ysmnondr Ysmnondr 85.05

ALTIN LİGKİLOÇITIRLAR LİGİKİLO
diyetkolikmom diyetkolikmom 105.8.@Chara-59.6
sara_28 sara_28 106.6
90 larda tek kalmışım 😬 gerçi çıtırlar da tek kişi

Yani allahin izniyle kaçamak yapmazsam 2 kiloyu rahat veriyorum haftada bide ise rekabet girdi ben spora iyice asilayim:KK70:
Çiçegi burnunda Maviş kaptanım. Pazartesi günü kontrol bildirim tartimiz var. Bugünün bir ozelligi de kaptanlarin yarışı oluyor. Hangi kaptanimiz daha çok kilo yüzdesi verirse transfer hakkı kazanıyor. Karşı takımdan gözüne kestirdiğin birini takımına alıp kendi takımından birini de oraya gönderiyorsun. :KK68: Tartı bildirimini fotoğraf, nick ve tarihle özel mesaj yoluyla bana gönderiyorsun. Tartı sonucunu kimseyle paylaşmiyorsun. Pazar gecesi olur da hatirlatmazsam şimdiden yazayım istedim. ☺️

Çiçegi burnunda Maviş kaptanım. Pazartesi günü kontrol bildirim tartimiz var. Bugünün bir ozelligi de kaptanlarin yarışı oluyor. Hangi kaptanimiz daha çok kilo yüzdesi verirse transfer hakkı kazanıyor. Karşı takımdan gözüne kestirdiğin birini takımına alıp kendi takımından birini de oraya gönderiyorsun. :KK68: Tartı bildirimini fotoğraf, nick ve tarihle özel mesaj yoluyla bana gönderiyorsun. Tartı sonucunu kimseyle paylaşmiyorsun. Pazar gecesi olur da hatirlatmazsam şimdiden yazayım istedim. ☺️
Ayyy takimimdan kimseyi göndermek istemem.. pazartesi bildirim yaparım =)

Geldim😍
TemelinSafinazi TemelinSafinazi
Ozzybal Ozzybal
@kayipdunya
Jasminium84 Jasminium84
@Ruveyda-
Ellssa Ellssa
menekse_kokusu menekse_kokusu
Kırmızı takımın güzel gülleri bugün emeklerimizin karşılığını aldık. Yarın yeni bir gün.
Bende dahil hepimiz el ele güzel bir haftaya adım atıyoruz inşallah. Farklı listeler kullanıyoruz biliyorum. Eksik yorumlarda bulunursak hatirlatma yapalım inşallah ❤️
Evet, guzel bir hafta olsun hepimize🤗

Mehfam Mehfam
blonde ambition blonde ambition
sibel_84 sibel_84
@s i d e l y a
FitVenus FitVenus
sara_28 sara_28
Nergis 35 Nergis 35
Herkese merhaba Tuğçe ben =)
Sayesinde 20 kilo verdiğim kürümü paylaşacağım sizinle tansiyon ve myom tarzi kanamaya sebep olan bir rahatsızlığı olmayanlar isterlerse yapabilir çok guzel kilo verdiriyor.

4 limon
3 yk taze zencefil
2 yemek kaşığı biberiye
8 bardak su

8 bardak suyu kaynat limonlari at 7dk kaynasın. Zencefili koy 5dk kaynat. 2 yk biberiye koy altını kapat. 3 4 saat demlenmeye birak süz.
Sabah aç karna 1 tk sirkeli su ardından 1 bardak kür.

Aksam yatmadan 1 bardak kür.

Yesil çayın içine 2 top karabiber 1tk sirke. ( ara ogunler de )

Ben çok faydasını gördüm kızlar dyt. Derya binicinin listesini yapıyorum yapmak isteyen olursa her hafta verdiği kurleri atarim
Kürünü deneyeceğim kaptanım. :rapci:Bahcede taze biberiye var onu eklesem olur mu? Diğerleri var.

X