Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kahvaltı

2 yumurta sarısı, 1 avuç ceviz
Küflü, ipli peynir
Salatalık, Paprika

Akşam

Patlıcanlı, kıymalı lazanya
Üstüne yoğurt ve kaşar koydum
1 domates
( Efenin_Annesi Efenin_Annesi , çok lezzetliydi, kıyması çok olmuş, az olsa daha iyi olurdu)
Normal bir porsiyonun iki katını yedim, çünkü bitirmeliydim, çünkü yarın düğüne gideceğim, çünkü benden başka kimse yemezdi, çünkü kıymayı çıkaralı iki gün olmuştu)
Ne çok sebebim varmış

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Elhan Elhan , yazarhanim35 yazarhanim35
Cumanın günahı olmaz diyelim abla 😂 afiyet olsun

Artanı buzluğa at canım mikrodalgan varsa çözdürür yersiniz
Maalesef canım mikrodalgam yok brovnie kek demişim brovnieli kurabiye olacaktı o ben fazla yapıp arada buzluga atıyorum firinda 5 dakika tutuyorum sonra soğuyunca serbete buluyorum güzel oluyor da yapmak istemiyorum valla 1 tane yetmiyor yapinca bana 🫣

Dmiiiiiii ama yaaaa Özellikle tatlılar 🤣
Canım ben geçen hafta sonu öyle çikolatalı tatlı yedim ve bolca antep fıstığı yedim diye onun ödemini bu Cumaya kadar ancak atabildim. Yine haftayı artısız kapattm şükür ama resmen o 1 gün, 1 haftamı yedi ,harcadı 🙈 bunuda düşün öyle olmasın ama tabi ki hepimizi bünyesi farklı kendi bünyeni en iyi sen biliyorsun canım. :KK66:

Canım ben geçen hafta sonu öyle çikolatalı tatlı yedim ve bolca antep fıstığı yedim diye onun ödemini bu Cumaya kadar ancak atabildim. Yine haftayı artısız kapattm şükür ama resmen o 1 gün, 1 haftamı yedi ,harcadı 🙈 bunuda düşün öyle olmasın ama tabi ki hepimizi bünyesi farklı kendi bünyeni en iyi sen biliyorsun canım. :KK66:
Dogru diyorsun kuzum ama bende fazla ödem olmuyor yemedim zaten koşu bandı gelsin öyle yerim ahahah 🤣 sınavlarda 80nin altında almiyorum asiri keyifliyim suan gececem gbi sınavı ona çalışıyorum sürekli burayida unutuyorum ama önceliğim suan ehliyet 🫣

Sınava gireyim taktik işi vermek bende tam eminde değilim neler çıkacağına dair yaşayıp gorcez ama genellikle mantıkla ilerlersen geçersin 🤣
Kopya en sevdigim🤪
Nasılsa 8 leri gönderdim 7 lerin bitmesine de bu ay sonuna kadar vaktim var :)
😚ağaya serbest
Ooo bizimkiler toplanmış 😍😍😍

Ben de isterim tabiki😍
🤩🤩❤️
Menüm

12:00
Yoğurtlu pezikli dövme çorbası 1 kase
2 kaşık mercimekli bulgur pilavına yoğurt doldurdum.
1 zeytin
2 salatalık

17:00
1 porsiyon fırında karnabahar
1 domates
1 kase yoğurt

1 saat yürüyüş

Elhan Elhan yazarhanim35 yazarhanim35
Ooo maşallah Akrep hanım ataktasın vallahi
İrmik helvasını gördükten sonra ne mi yaptın dur bakiiiim :işsiz:
Hurmanın üzerine tarçın döküp gözünü kapatıp gömdün mü :confused:
O çok masum kaldi🫣🤪
Lütfen ilk cümleni okuu😉

Aboo hani Cuma nere gitti😄
Kız sus karşı takım öyle sansin🤣🤣
3 Kasım Cuma
11.00 Bir buçuk çavdar ekmeği, bir buçuk yumurta, peynir, domates, salatalik, maydanoz, ceviz , bir lokma tereyağı, bir çay kaşığı bal
12.30 Sade Türk kahvesi
16. 30 Yarım köy yufkası, üç parça tavuk ızgara , bol salata, ayran , bir firt kola
18.00 Bir cennet hurması kocaman 🙈 on saniyede bitti
İki litreden biraz fazla su
yazarhanim35 yazarhanim35
@Nergis 35
Maşallah ablam yiyedin 1 tüm yufka bulmuşsun ne güzel kokusu geldi burnuma mis gibi🤩 afiyet olsun
İnşallah Elhan Elhan Hocam

Bugün her şey mubah ben de kaçamak yaptım yarından itibaren başlarız

:KK70: :KK70:

Bulgur pilavi :KK57: :KK57: 1 avuç yer fistigi:KK57::KK57::KK57::KK57: neyse ki bugün cuma :KK70:

Ahh canim ya kafana takmamaya calis lutfen

Ah ben alırdım ama bebeleri uyutmam lazım hocam

:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71: bravo işte bu

Niye ya altına biraz kıtır ekmek falan atsaydın

Off yarabbi yarin fıstık ezmesi aliyorum

Yap canim hep kaçamak yapabilirsin hakkin yani :KK70: :KK70:

Evet tüm takım yapın hatta :KK70:

Bence bu kargocu kirmizi takımdan :63:
🤣🤣🤣 tamam yarin hepimiz yicegiz 🤪🤪🤪
Afiyet olsun benimde ilk günüm bu sebeple dayanamadım zaten 🤭
Afiyet bal olsun baklavasız o tatlı krizini cozemezdim normalde şimdi muza fıstık ezmesi bal ve cevizli idare ediyoruz ama bisey diyimmi baklava halt etmiş çok lezzetli oluyor ya dene bunuda
Kahvaltı

2 yumurta sarısı, 1 avuç ceviz
Küflü, ipli peynir
Salatalık, Paprika

Akşam

Patlıcanlı, kıymalı lazanya
Üstüne yoğurt ve kaşar koydum
1 domates
( Efenin_Annesi Efenin_Annesi , çok lezzetliydi, kıyması çok olmuş, az olsa daha iyi olurdu)
Normal bir porsiyonun iki katını yedim, çünkü bitirmeliydim, çünkü yarın düğüne gideceğim, çünkü benden başka kimse yemezdi, çünkü kıymayı çıkaralı iki gün olmuştu)
Ne çok sebebim varmış

1,5 lt su
3 kupa kahve
1 kupa apaform

Elhan Elhan , yazarhanim35 yazarhanim35
Patlicannn himmm...
Güzel fikir bak abla dur bu haftada patlıcanlı yapalim🤩 teşekkür ediyorum fikrin icin😚
Kızçeler ben yatıyorum :) herkese iyi geceler
İyi geceler cnm😚

Dogru diyorsun kuzum ama bende fazla ödem olmuyor yemedim zaten koşu bandı gelsin öyle yerim ahahah 🤣 sınavlarda 80nin altında almiyorum asiri keyifliyim suan gececem gbi sınavı ona çalışıyorum sürekli burayida unutuyorum ama önceliğim suan ehliyet 🫣
Koşu bandını kaça aldın filiz eliptik bisiklet alsam diyorum bende ama koşu bandında çok yer kaplar diye vazgeçiyorum

Koşu bandını kaça aldın filiz eliptik bisiklet alsam diyorum bende ama koşu bandında çok yer kaplar diye vazgeçiyorum
Masajli olandan aldim canım 10 bin eliptik bisikletlerde koşu bandı fiyatlarına yakın bence en sagliklisi koşu bandı bizim karşıda hemen spor aletleri var gittim cogu zaman kiloma hiçbir etki etmedi

Bende menümü yazayım
Kahvaltı
7 zeytin
Yarım simit
1 bardak çay
Ara öğün
1 fincan türk kahvesi
Öğle
1 köfte çeyreğin yarisi ekmek
Akşam
2 zeytinyağlı dolma(biber+patlıcan)
Küçük bir dilim su böreği
1 bardak çay
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun canım. Bugün basmissin simite nikahı :KK9:
Afiyet olsun. Miktarlar az tutulunca yediklerin göze batmıyor. Hadi iyisin . Güzel menü tatlım. :KK60:

X