Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Cumanın günahı olmaz diyelim abla afiyet olsun

Artanı buzluğa at canım mikrodalgan varsa çözdürür yersiniz
Maalesef canım mikrodalgam yok brovnie kek demişim brovnieli kurabiye olacaktı o ben fazla yapıp arada buzluga atıyorum firinda 5 dakika tutuyorum sonra soğuyunca serbete buluyorum güzel oluyor da yapmak istemiyorum valla 1 tane yetmiyor yapinca bana

Dmiiiiiii ama yaaaa Özellikle tatlılar
Canım ben geçen hafta sonu öyle çikolatalı tatlı yedim ve bolca antep fıstığı yedim diye onun ödemini bu Cumaya kadar ancak atabildim. Yine haftayı artısız kapattm şükür ama resmen o 1 gün, 1 haftamı yedi ,harcadı bunuda düşün öyle olmasın ama tabi ki hepimizi bünyesi farklı kendi bünyeni en iyi sen biliyorsun canım.

Dogru diyorsun kuzum ama bende fazla ödem olmuyor yemedim zaten koşu bandı gelsin öyle yerim ahahah sınavlarda 80nin altında almiyorum asiri keyifliyim suan gececem gbi sınavı ona çalışıyorum sürekli burayida unutuyorum ama önceliğim suan ehliyet

Sınava gireyim taktik işi vermek bende tam eminde değilim neler çıkacağına dair yaşayıp gorcez ama genellikle mantıkla ilerlersen geçersin
Kopya en sevdigim
Nasılsa 8 leri gönderdim 7 lerin bitmesine de bu ay sonuna kadar vaktim var :)
ağaya serbest
Ooo bizimkiler toplanmış

Ben de isterim tabiki

Ooo maşallah Akrep hanım ataktasın vallahi
İrmik helvasını gördükten sonra ne mi yaptın dur bakiiiim
Hurmanın üzerine tarçın döküp gözünü kapatıp gömdün mü
O çok masum kaldi
Lütfen ilk cümleni okuu

Aboo hani Cuma nere gitti
Kız sus karşı takım öyle sansin
Maşallah ablam yiyedin 1 tüm yufka bulmuşsun ne güzel kokusu geldi burnuma mis gibi afiyet olsun
tamam yarin hepimiz yicegiz
Afiyet olsun benimde ilk günüm bu sebeple dayanamadım zaten
Afiyet bal olsun baklavasız o tatlı krizini cozemezdim normalde şimdi muza fıstık ezmesi bal ve cevizli idare ediyoruz ama bisey diyimmi baklava halt etmiş çok lezzetli oluyor ya dene bunuda
Patlicannn himmm...
Güzel fikir bak abla dur bu haftada patlıcanlı yapalim teşekkür ediyorum fikrin icin
Kızçeler ben yatıyorum :) herkese iyi geceler
İyi geceler cnm

Koşu bandını kaça aldın filiz eliptik bisiklet alsam diyorum bende ama koşu bandında çok yer kaplar diye vazgeçiyorum

Koşu bandını kaça aldın filiz eliptik bisiklet alsam diyorum bende ama koşu bandında çok yer kaplar diye vazgeçiyorum
Masajli olandan aldim canım 10 bin eliptik bisikletlerde koşu bandı fiyatlarına yakın bence en sagliklisi koşu bandı bizim karşıda hemen spor aletleri var gittim cogu zaman kiloma hiçbir etki etmedi

Afiyet olsun canım. Bugün basmissin simite nikahı
Afiyet olsun. Miktarlar az tutulunca yediklerin göze batmıyor. Hadi iyisin . Güzel menü tatlım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…