Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Öyle düşünme oanki benim hersey üst üste geldi blom heryerden herkes birsey deyince fıttırdım sende kusura bakma zaman zaman gene güleceğizkii gecti bitti artık
Esprime ne gülüyorsun dediğimde herhalde o an konu konuşurken gülünce insan sey oluyo böyle tabikide asla huyum değildirr sinirlenmezdim delidolu birinsanımdır oanki nefsime geldi canım gene gülerizz bide hasta hasta bi size yazarken bide kızımla ugrasırken ne ugrayacağıma şaşırdım ben herzaman burdayım yeterki birbirimizi kırmayalım anlayalım vallaha yanlış anlama diyede esprisine dedim ne yalan söyleyeyim korkuyorum yanlış anlaşılıp birseyler olmasından artık

Olmaz canım. Zaten senin iyi niyetini biliyorum ve benim için bu önemli ondan hiç uzamasn diye başka gün sakinleşince konuşalm dedim zaten tahmin ettim bebeğin hasta olması insanı çok stresre sokup üzen bir şey zaten hamilelik stresi de var her şey aynı haftada olunca tabi ki çok normal zaten araya başkası girip konuyu büyütmeye çalşmasa ortada uzayacak bir konu yoktu. Ertesi gün birbirimizi anlayacağımıza emindim zaten. Sana karşı hiç bir kırgınlığım olmadı zaten hatta o gün herşey benimde üstüme gelmis olmasına rahmen o durumda bile yazdm haksız olan jou da değil bende değilim diye . Kalbin temiz biliyorum çünkü için rahat olsun.

Kızlar bebeler okuldan geldi ben akşama kadar yokum
Elhan eğer yanlışlık olduysa sen ayarlama yapabilir misin
Hepinizi seviyorum
Mavi takim asla aburcubur yok
Kirmizi takim siz yiyebilirsiniz benden size izin :)
Ellerine sağlık kaptanım. Okulda olmana rağmen takimlarin kurulmasına katkı sağladın. Fedakarligin için ayrıca teşekkürler. Ben de pazardan yeni geldim biraz mesajlara bakayım dedim dinlenirken.. Gerekli ayarlamayı yaparım tablo oluştururken.

Elhan vallahi bende bu hafta yiyeyim diyorum hatta bu hafta hicccc pilav turu yemedim bugün bulgur pilavı yiyeceğim vallahi ozledimmm sende ucundan ye ve grupta ol kankisim
Tüh geç okudum mesajını bulguru unutmuşum. Baska bir hayalimi gerceklestirdim. Allah kimseyi aç koymasın. Hele biz şişkolarin gözünü gönlünü de doyursun canım kankişim. Çok amin

Beni seçmişsiniz sanırım ama olay nedir bilemiyorum sizi yormak istemem ama kısaca ne yapacağımızı söyler misiniz
Mavi takımın maviş şirinesisin mucizem. Bir şey yapmana gerek yok kaptaninin disiplin şekline göre ayak uydurursun takımına
Günlük menunu yaz kaptanın Beth18 ve beni alta etiketle. Başarılar seninle olsun canım

Yaaa grupta ol kankisim vallahi verdikleri ni geri alırsın bak ahhh ederiz ahım tutar hatta seninle yarışa girelim olurmu lütfenn
Arkadan biri attı beni havuza kuzucum Allah'tan iyi kötü yüzme biliyorum.
Kim itti kısmını şimdilik geçiyorum
Seninle yarışa devam diyorum. buldun aç garibani kaçırma tabi

Tesekkur ederim aşko regl dönemi dun başladı asiri yemek yemek istiyor canım tutmaya çalışıyorum kendimi

Senin WC sıkıntın olmayaydi yine berabereydik aslında . İnanılmaz düşüşümüzü sorma gitsin. Düştükce kalkarız bizzzzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…