Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ben seninleyim hosgeldin canım sensiz buralar issiz sessiz
Hadi yarışalım bu hafta 7li rakamar or ama 80.0 a var mısın
Spora başladın mı nasıl gidiyor
Canım daha hiçbir şey yapmadım. Bugün yumurtami yedim işe geldim. 2 hafta izinliyim. Evdeyim. Büyük bir degisim ile döneyim işe
En azından kendim için birşeyler yapayım

Dert etme halledersin Beth bu haftayı sıkı tutacaksın tamam mı takipe edicem menulerini gorselli olsun

Oyyy kızlarım kızlarımmm kurbanndir size canım maşallah maşallah
Evet halledicem inşallah canim sabah yediğimi çekecektim ama tel kapalıydı bundan sonra çekmeye caliscam

Olur mu canımın içi asıl ben sana uygun ortam sunamadigim için mahcubum. Biz toparlandık sen de topatlanirsin umarım. Yerinde olsam her şeye rağmen pes etmem devam ederim ama kararlarının arkasındayım. Bu günleri atlatacaksin hepsi gececek. Dualarımız seninle. Kapımız her zaman sana acik. Sen çok tatlı iyi niyetli harika bir insansın ihtiyacın olan ne varsa kolaylıkla sana ulaşsın. Kilo verilir ruh dünyan iyileşsin yeter ki.

Estağfurullah cancağızım ne demek seninle ne ilgisi var, ve hatta buradaki kimseyle de ilgisi yok esasında. ben böyle şeyleri fazla içselleştiriyorum ne yazık ki ve gözümde büyütüyorum

yazmaya yüzüm olmasa da tüm hafta takip ettim sizi maşallah eski enerjinize kavuştunuz, inşallah daim olsun

teşekkür ederim güzel dileklerin, güzel sözlerin için, pozitif kraliçem benim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…