Popüler Konu LenaG ile MasterFit

blonde ambition blonde ambition tatlım bugün de WC cikamazsam üç gün olacak. :işsiz:
Yürüyüşe çıktım sistem çalışsın diye . Hâlâ tartilamadim. :KK61:Kizlarin eksileriyle mutlu olup duruyorum bu arada :KK31:
Canım üzülme saat daha erken çıkarsın daha 🙏🏻
Ben de hala wc ye çıkmadım ondan bekliyorum.
😊 Ama maşallah kızlrımın çoğu 1kilonun üstünde vermişler :nazar: :KK37:

Günaydınn 🤩🤩
Geçen hafta cuma 80.20
Bugün 79.60
Fark -600 gr
D2CD9FE7-4982-43C6-83A6-F45075E19ADF.jpeg
Jou Jou Elhan Elhan

Hahahaha kıracazzzz şoka ugratmamız lazım kilonu
EVett canımm ben kilo düşünmüyorum şu sıra çok acıkıyorum zaten ama yiyesimde yok bi tuhafın hamile boyunca 7 kilo aldığımı biliyorum o kilo degil gerçi bebenin agirlığından 😇
Bunada aynı şekilde giderim inşaallahh
İnşallah canım benim ben ilk hamileligimde 10 kilo aldım oglum 2 kilo doğdu sirfkendime aldım kiloyu İnşallah sen kendine alma bebeğe yarasın
Kabak çok güzel diyet yemeği hemde yağ yakıyor dene bence bunu
Ben bu sabah kahvaltıda kabak omlet yaptım süperr yapın kizlar
Bizde böyle tatlım. :KK71:
Kilomuzu korumak bile büyük başarı. Biz yaşlarina gelince anlarlar bizi. Az çok deme gayretinle daha bir çıtır olacaksın inanıyorum sana. :dua::KK200::KK60:canim kankam benim.
Aynenn öyle cancağızım kilo almadigimiza şükrediyoruz artık beraber sizin de sayesinde olacaktır 🥰🥰
Ben de hayret edip bikaç kez tartıldım
Düne göre tam -1 gitmiş
Zaten yediklerim belli
Ben lenfler rahatlattı diye çok seviniyorum, bugün ağrım az olacak 🤲🏼
Çok sevindim canım benim Allah daha iyi etsin inşallah

Yazar hanım destan yazıyorsunuz 🤭😍

Çok güzel eksi tebrik ederim 🥰 boyun kaç canım merak ettim

Ooo harika nerdenn nereye ...
Ve durmak yok ..
Tebrik ederim canım.cok iyi gidiyorsun 💓

Çok çok iyi tebrik ederim😍

Hoşgeldin hayırlı olsun. 4 kg hemen gider ☺️

Tebrik ederim canım harika 🧿

Günaydın canım çok güzel tebrik ederim💓🌷
Teşekkür ederim s i d e l y a s i d e l y a ciim.

Boyum 168 canim aslında boyuma göre çok kilon yok diyorlar ama ben çok zayıf olmak istiyorum

İnşallah canım benim ben ilk hamileligimde 10 kilo aldım oglum 2 kilo doğdu sirfkendime aldım kiloyu İnşallah sen kendine alma bebeğe yarasın

Ben bu sabah kahvaltıda kabak omlet yaptım süperr yapın kizlar

Aynenn öyle cancağızım kilo almadigimiza şükrediyoruz artık beraber sizin de sayesinde olacaktır 🥰🥰

Çok sevindim canım benim Allah daha iyi etsin inşallah
KIzıma öyle ettim iste bebeğime yaramayan şeyler yemedim hiç 36 haftada 3.745 kilo dogdu birazdaha bekleseydim 4 kilo olcaktı ama cok tepeme çiktı nefes zor aldim doktor dedi daha dönemez öyle geldi dunyaya

KIzıma öyle ettim iste bebeğime yaramayan şeyler yemedim hiç 36 haftada 3.745 kilo dogdu birazdaha bekleseydim 4 kilo olcaktı ama cok tepeme çiktı nefes zor aldim doktor dedi daha dönemez öyle geldi dunyaya
Masalahhh bilinçli anne olmak çok güzel canım ben 16 yaşında evlendim ve hemen hamile kaldım tecrübesiz bilgisiz bilinçsiz beslendim

Bu hafta çok kötü geçti maalesef üstelik şişkinlik de var göbeğim şiş eşim de soruyor neden şiş duruyor diye akşam geç saatte de yemiyorum dün suyu çok içtim belki ondan da olabilir bilmiyorum 150 gr artıdayım 😔 diyetisyene gidene kadar masterfit e katılmasam olur sanırım bu aralar hiç iyi değilim çocuklarla ev iş derken aktif de olamıyorum 😑

Geçen cuma 67.10
Bugün 67.25

IMG_3495.jpeg
Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition

Bu hafta çok kötü geçti maalesef üstelik şişkinlik de var göbeğim şiş eşim de soruyor neden şiş duruyor diye akşam geç saatte de yemiyorum dün suyu çok içtim belki ondan da olabilir bilmiyorum 150 gr artıdayım 😔 diyetisyene gidene kadar masterfit e katılmasam olur sanırım bu aralar hiç iyi değilim çocuklarla ev iş derken aktif de olamıyorum 😑

Geçen cuma 67.10
Bugün 67.25

Eki Görüntüle 3324384 Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Canım 150 gramcık artıya üzülünmezki :KK19: dediğin gibi su bile etkiler bu kadarcık. ☺ ama keşke daha aktif olabilsen daha hevesli olursun canım ama menünede baktım gayet güzel tatlım. Bisküvi işlerini de bırakırsan harikasın :KK15:

X