Popüler Konu LenaG ile MasterFit

B5B1EFDA-774E-45D0-B83F-78CB0DAE6C84.jpeg

valla hipo zorluyor kuzum ya illa tatlı istiyor. bugün daha dikkat edeyim dedim çikolata falan yemeyeyim diye ondan yedim. hiç yemesem daha iyi tabi 🤐
Şey alsana canım Zübeyr’in çikolatalarından ya da Züberin kakaolu fıstık ezmesi var ilave şeker yok içinde ve kahvaltılık sürme çikolatalar gibi tadı

Ben yatıyorum canlar. Kaç gündür uykusuzum. Şişlik de herhalde o yüzden oldu. Üzerine bir de yolculuk eklenince Süper şişme oldu. Bari dinlendireyim vücudumu. Sabah zaten erken kalkacagim. Yarın çocukların serbest beslenme günü. Ne yapacağımı da bulamadım gerçi ama sabah gelir aklıma birşey.
Herkese iyi geceler.

Ben yatıyorum canlar. Kaç gündür uykusuzum. Şişlik de herhalde o yüzden oldu. Üzerine bir de yolculuk eklenince Süper şişme oldu. Bari dinlendireyim vücudumu. Sabah zaten erken kalkacagim. Yarın çocukların serbest beslenme günü. Ne yapacağımı da bulamadım gerçi ama sabah gelir aklıma birşey.
Herkese iyi geceler.
Günaydın canım. Krep yapıp bir kısmına kaşar koyup bir kısmına çikolata ve meyve yapsan olmaz mı ? Yanına da sigara böreği vesaire

Çok aç kaldın bugün tansiyounun flan düşmesinde sonra dikkat et kendine .
Resmen 70 lira olmuş,tüm küfürlerimi ederek çıktım ..
Yok canım merak etme iyiyim sagol yedim Bir şeyler
Kırmızı takımın kızları :duduk: herkes toplansın Tartı için plan yapıyoruz :sus: sabah Mavi takımın işini bitirmiş olarak uyanmamız lazım :sopa:
Akşam herkes çok hafif yesin ve Wc ye çıkmayı destekleyecek şeyler yesin :KK55: hadi göreyim sizi kızlar biz bu takımı yeneriz :KK66:

yazarhanim35 yazarhanim35
@gezegenfeza
Elhan Elhan
@Hayalkuran
sibel_84 sibel_84
@flziso
Beth18 Beth18
@TemelinSafinazi
@kayipdunya
Merak etme kaptanım o iş bizde:halay: :sampiyon: :sampiyon:

Şey alsana canım Zübeyr’in çikolatalarından ya da Züberin kakaolu fıstık ezmesi var ilave şeker yok içinde ve kahvaltılık sürme çikolatalar gibi tadı
evet onlar da olabilir tabi. ama evde çok kuru meyve var. onlarla kakaolu toplar yapmayı düşünüyorum haftasonu.

X