Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kız gerçek şimdi diyince merak ettim 🤣 senin rakibin kimdi 🤣 yandı bu hafta

Hayırdır Hayalimi alamazsın o benim :63:

Ahaahaaa 🤣 o pazar gününde kalmış 🤣 pazartesi yenilgisini hatırlamak istemiyor ondan @Hayalkuran 'ı da kendine etiketlemiş 🙈 o gün hiç yaşanmamış gibi olsun demiş 🤣

🤗 Ayyyy Çok heyecanlıyım 🤗

Ahaaa haa Elhan yaa :KK70: Jou Jou hahaha.. Et, kapuska ve mısır kovası deyince aklıma hep sen geliceksin :KK70:
Kapuskayi kaçırmışım. :confused:

Kahvaltı : 5 kaşık yoğurt +3 salatalık

Öğlen : 1 haşlanmış yumurta, 5 zeytin, 1parça kaşar , 1 dilim tam tahıllı ekmek

Akşam : yarım kase yoğurt içine 2 salatalık

Jou Jou :63:
Elhan Elhan Sende menünü yaz artık çatladım meraktan 🤣
Çok şükür, orada bir dilim ekmek gördüm yaşasın :KK71:
Afiyet olsun tatlım. Benim menumle kıyasıya kapışır :KK73:

yazdı ki o 😁

Elhan Elhan Jou Jou

26 Ekim 2023

ilk öğün 11.00
2 ceviz

öğlen 12.30
1 kase tavuklu şehriye çorbası
1 dilim avokado ve çeyrek domates

ara 14.30
2 parça fındıklı pestil
1 tutam karışık kuruyemiş

akşam 18.30
2 adet karnıyarık
3 yk çoban salata
3-4 lokma ekşimaya siyez ekmeği (ev yapımı)
Afiyet olsun bitanem 🥰 Şu fındıklı pestilden fedakarlık etsen kusursuz diyecektim. Ama tatlı seviyorsun napalim. :KK60:

Benle uğraşmadan duramıyorsun demiii :KK8::KK8::KK8:elhanı bile göremiyorsunnn🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Öğlen saati misss gibi kahvaltımı yapmışım 🤣 yazıyor orda işte kıskanma 🤣 hatta yanında da ekspressoma çok az süt ekleyerek latte gibi yapıp içmiştim ooohhh misss ... yazmayı unutmuşum onu. 🤣 Not: su da iyi içtm. Yatana kadar 2 Lt yi geçer.
Benim eski gaza gelmemi kime verdim diyordumm oda sendeymis 🤷‍♀️🔫

Canım pazartesi o listede ki tek eksi olan kişi sendin :KK70: hayale sözüm olmasaydı tabi ki mantıken pazartesi seni alacaktım ve hiç eksisi olmayan bir liste olarak tarihe geçeceklerdi :KK70: demem o ki dikkat et sabah gülebilirsin ama o takımda ki tek gülen sen olabilirsin :KK70:
Ama amaa ama iki dk kaptanımı mutlu edeyim dediydim gercekler yüzüme çaat diye vurdun rakip kaptanım :cry::cry:

Menümü görmedin mi 🥺
Tatlım menümü yazmadan bir kaç dakika önce baktım hala yoktu bir kaç dakika sonra da direk menütü yazınca senin ki o anda bir arkada kalmış çünkü benden 3-4 dakikacık önce yazmışsın meñunü ve ben onu paylaşır paylaşmaz gördüm tabi 😃 harika valla iyi kapıştık bakalım ne olacak
Benim eski gaza gelmemi kime verdim diyordumm oda sendeymis 🤷‍♀️🔫
Evet bende 🤣 Elhanı yakın takipteyim canım. Görmediğim dakika 5 dakikayı geçmez merak etme. Tüm hafta kıyasıya kapıştık 🤣 bu hafta ki eksimi onu borçluyum 🤣

Tatlım menümü yazmadan bir kaç dakika önce baktım hala yoktu bir kaç dakika sonra da direk menütü yazınca senin ki o anda bir arkada kalmış çünkü benden 3-4 dakikacık önce yazmışsın meñunü ve ben onu paylaşır paylaşmaz gördüm tabi 😃 harika valla iyi kapıştık bakalım ne olacak

Evet bende 🤣 Elhanı yakın takipteyim canım. Görmediğim dakika 5 dakikayı geçmez merak etme. Tüm hafta kıyasıya kapıştık 🤣 bu hafta ki eksimi onu borçluyum 🤣
Rica ederim canım 🧿 o senin gayretin. :KK11:
Mucizeler karşilasin yarin bizi :dua::KK200::dua:

Benim menümü de görmedi Elhan Elhan abla

X