Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlım menümü yazmadan bir kaç dakika önce baktım hala yoktu bir kaç dakika sonra da direk menütü yazınca senin ki o anda bir arkada kalmış çünkü benden 3-4 dakikacık önce yazmışsın meñunü ve ben onu paylaşır paylaşmaz gördüm tabi 😃 harika valla iyi kapıştık bakalım ne olacak

Evet bende 🤣 Elhanı yakın takipteyim canım. Görmediğim dakika 5 dakikayı geçmez merak etme. Tüm hafta kıyasıya kapıştık 🤣 bu hafta ki eksimi onu borçluyum 🤣
Sayemdee verdinn 😳

Afiyet olsun bitanem 🥰 Şu fındıklı pestilden fedakarlık etsen kusursuz diyecektim. Ama tatlı seviyorsun napalim. :KK60:
valla hipo zorluyor kuzum ya illa tatlı istiyor. bugün daha dikkat edeyim dedim çikolata falan yemeyeyim diye ondan yedim. hiç yemesem daha iyi tabi 🤐

haha dedim herhalde siboş aslan😆
Evet canım ben var Aslan olmak
Akşam ne yiyim diye iyi ki sormuşsun 😂 bende sanki sakın karbonhidtar yeme sebze ye dememişim 😂 tamam o zman 4 çiğ köfte demiş :KK70: onun dışında menü güzel ama sen yarın bir eksi getirme görırsün :KK62: -100 gramda desen kabulum ama o tartı eksi olsun kalk zıpla kız 🤣

🙏🏻 Şifa olsun kuzum tam eksi getirecek bir gün geçirmişsin. 😊 inslh Tartı Sabah yüzünü güldürsün.
İnşallah canım. Sabah güzel bir sayı görürüm de moralim yerine gelir. Tartıyı kalkayim şarja takayım. Her an şarjı bitebilir. Yarına hazır olsun.

Ben daha 30 olmadım hanım abla 😂🤣
Benim küçük kızlardeşimle annem pazarda gezerken orta yaşlı bir adam arkadan kızlardeşime müsade edermisin teyze diyerek yol vermesini istemiş😂😂
Kızkardeşim 14/15 yaşlarında🤣🤣
İmam hatip kursuna gidiyor diye başı kapalıydı
Birde 150 boylarında ve 45 li kilolarda 😂😂😂
Şimdi bile 42 yaşında, en fazla 53/54 kg geliyor, ufak tefek yani

Benim küçük kızlardeşimle annem pazarda gezerken orta yaşlı bir adam arkadan kızlardeşime müsade edermisin teyze diyerek yol vermesini istemiş😂😂
Kızkardeşim 14/15 yaşlarında🤣🤣
İmam hatip kursuna gidiyor diye başı kapalıydı
Birde 150 boylarında ve 45 li kilolarda 😂😂😂
Şimdi bile 42 yaşında, en fazla 53/54 kg geliyor, ufak tefek yani
Ay ne tüzel maşallah keşke bende hep ufak tefek olsaydım 😂ben açığım bir de abla 🤣😂

Ay ne tüzel maşallah keşke bende hep ufak tefek olsaydım 😂ben açığım bir de abla 🤣😂
Kuzum çok zor onun işi
İstediği kıyafeti bulup alamıyor, gönlünce giyinmiyor. Bir seferinde yeğenimle çarşı geziyoruz, bir gömlek buldu, bunu teyzeme alıyım dedi, birde ben aldım, çok mutlu oldu.
Onun için çarşı gezmek eziyet 😔
Hep çocuk yerlerine bakıyor 😂😂
Gözüne gözlük almış, gözlük yüzünden dışarı taşıyor :KK70: :KK70:
Az küçük alsaydın dedim, o zaman çocuk gözlüğü veriyorlar dedi

Kahvaltı

Dünden kalan pörsümüş salata
Peynir
2 yumurta sarısı ( yedim heralde)
2,3 çay kaşığı tahin, fındık karışımı

Akşam

3 yumurta sarısı
Çoban salata
1 avuç yerfıstığı

1,5 lt su
2 kupa kahve
1 acı Türk kahvesi
1 kupa apaform

Elhan Elhan blonde ambition blonde ambition
Ysmnondr Ysmnondr

Aayyy pardon o_O senin de katkın çok tabi ki 🤣 hele ki pazartesi eksimi direk sana borçluyum kız hafta sonu sırf seni geçip transferi ben yapayım diye yemedim
Ama biliyorsun durumu 🥺 nese yarın dan sonra

Screenshot_20231026-211543_WhatsApp.jpg

Screenshot_20231026-211514_WhatsApp.jpg

Sırf senin için burdayımm 🥺 Efenin_Annesi Efenin_Annesi

Aha buyurrr boşa demiyorumm sürekli benimle didişmektee 🤷‍♀️🤷‍♀️
😂
O ne kız. Oyun mu?

Kız bende kırmızı takimdayim. Yapmaz öyle birşey kırmızılar.

Tarçınlı rulo canım :)
Kuzum çok zor onun işi
İstediği kıyafeti bulup alamıyor, gönlünce giyinmiyor. Bir seferinde yeğenimle çarşı geziyoruz, bir gömlek buldu, bunu teyzeme alıyım dedi, birde ben aldım, çok mutlu oldu.
Onun için çarşı gezmek eziyet 😔
Hep çocuk yerlerine bakıyor 😂😂
Gözüne gözlük almış, gözlük yüzünden dışarı taşıyor :KK70: :KK70:
Az küçük alsaydın dedim, o zaman çocuk gözlüğü veriyorlar dedi
Benm teyzem de öyle pantolonlarını çocuk reyonundan alıyor ayağı 35 numara çocuk reyonundan terlik falan alıyor 😅

X