Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Sen ne hırslı rakip çıktın böyle :KK70: resmen daha iyi bir şey seçermiyim diye gözetliyor 👀 Severiz iyi strateji yapan ,çalışkan rakipleri :KK70: beni gaza getirip spor yaptırma şimdi 🤣 sabaha tartıda ödem yapar diye korkudan yapmıyorum 🤣
Bir hafta öncesinden beni gözüne kestirmenden anlamıştım beni katakulliye getirme planının olduğunu :KK62:
Hırslı olmayim da napayım :KK53: Spor yap biraz gevşe iyi olur . :süslü:Odem yaptığı şehir efsanesi gelme o oyunlara. 🙈

Ben 64.2 idim yaa inemiyorum loo ablaa 65 şe kaldım durdum🥲
Sen hamilesin kız bosver kendini 😂 grubuna söyle senin yerine onlar zayıflasın. Takımlar yarışıyor sonuçta kuzu senin ki arada etkilemez :KK66:
Bir hafta öncesinden beni gözüne kestirmenden anlamıştım beni katakulliye getirme planının olduğunu :KK62:
Hırslı olmayim da napayım :KK53: Spor yap biraz gevşe iyi olur . :süslü:Odem yaptığı şehir efsanesi gelme o oyunlara. 🙈
Ha ha haaaa tabi tabiii... :KK70:

Bugünü guzel değerlendireceğini biliyorummm🤩🤩🤩
Tabikiiii güzel değerlendiriyorum elcomm
Afiyet olsun tatlima. :KK60: Masayı paylaştığın dost annense sevgiler, selamlar ona . :KK68::KK68:
Gelinimiz di onunda çok slm var . Ama anneme de ilettim tebessüm edip sende slm söyle dedi 🥰
Sunumunu yesunlerr
Severiiizzz🤪✌️
Çok çok iddialı bir tabak :KK9::KK9::KK9:
Bu kız tamam :rapci::rapci::rapci:
🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿
Heraaallldeeee ablacigimmm 😁😁

Sen hamilesin kız bosver kendini 😂 grubuna söyle senin yerine onlar zayıflasın. Takımlar yarışıyor sonuçta kuzu senin ki arada etkilemez :KK66:

Ha ha haaaa tabi tabiii... :KK70:
🤪🤪😁😁 Bloom merak etmeee takimi bilemem ama benn zabaanann seninin yüz ifadeni merak diyorum tartimi atınca :KK70: :KK70: :deli::deli:

🤪🤪😁😁 Bloom merak etmeee takimi bilemem ama benn zabaanann seninin yüz ifadeni merak diyorum tartimi atınca :KK70: :KK70: :deli::deli:
Sen onu kendi rakibine söyle 🤣 onun yüz ifadesine bakalım :KK70: benim yüz ifademi sadece Elhanın tartısı etkiler benim rakibim o:KK70: Takımım sizin takımınızı yeneceği için de No problem 😂

X