Popüler Konu LenaG ile MasterFit

doğru diyorsun kimi insan bey ve hanım demekten uzaklar

bu arada bence de uyarabilirsin, sizli bizli konuşabilirsek sevinirim diye

tabii kiii :KK4:

sağol canım hocam :KK60:
Uyardım tatlım pardon bilmiyordum dedi. Ben yöneticilerime x hanım x bey derim mesela. Ki benim patronum bile bana hanım diye hitap eder. Babası hanımefendi der patronumun

Sacmalamaaa aksama da acıkırsın yumurta yersinn protein önemli bagışıklığın düşer yemeyerekte kilo duruyo kuzum yag yakan birşey yiycenki çalışcak yumurta gene ye
Tamam canim metabolizma çalışsın diye kahve içiyorum ama fayda eder mi bilmem. Bakalım akşama doğru acıkırım sanirim yerim o zaman. Ayrica dünkü yediklerim fazlasıyla bana yetecek gibi :KK66:
Ay Sabah sabah moralim bozuldu dolmuşa bindim 200 tl uzattım şöföre bozuk yoktu birazdan veririm üzerini dedi. Bende kulaklığı taktım en arkaya oturdum. Seslenmiş bir kaç kere para üstünü alayım diye duymadım. İnmeye yakın para üstüm vardı dedim. Seslendik bir kaç kere dedi. Bende duymadım kulaklık vardı dedim. Yanında oturan adam da 5 kere seslendik teyze dedi. Babam yaşında dediğim adamda. Teyze dedim senin anandır. Şimdi de içime dert oldu çok mu yaşlı duruyorum diye 🤦🏼‍♀️
Canim canını sıkma çünkü bazıları hep öyle abla teyze demeyi adet haline getirmiş. Esimin arkadaşı benden bir yaş küçük bana abla abla diyip duruyordu. Ben de sen 1 yaş küçüksün benden abla demene gerek yok dedim o da saygıdan diyorum dedi. Belki öyle düşünmüştür senin karşılaştığın kişi de

Tamam canim metabolizma çalışsın diye kahve içiyorum ama fayda eder mi bilmem. Bakalım akşama doğru acıkırım sanirim yerim o zaman. Ayrica dünkü yediklerim fazlasıyla bana yetecek gibi :KK66:

Canim canını sıkma çünkü bazıları hep öyle abla teyze demeyi adet haline getirmiş. Esimin arkadaşı benden bir yaş küçük bana abla abla diyip duruyordu. Ben de sen 1 yaş küçüksün benden abla demene gerek yok dedim o da saygıdan diyorum dedi. Belki öyle düşünmüştür senin karşılaştığın kişi de
Proteinde çok önemli 😘

Belki de canım

Kahvaltım Jou Jou Elhan Elhan
20231026_125100.jpg

Naptın sen öyle bu saate kadar bişi yenmez mi hiç..

Bazı inanların genel seslenmesi hitabı öyle,çok ta kafana takma bence.
Hadi been teyzeyim banada diyorlar öyle. :KK53:

Çıtırım muz zati kabız yapıyor,incir kayısı filan varsa ondan yesene .
Diyete sadık kalayim dedim ama olmadı kuzum. :işsiz:Kayisi , erik yerim sanırım. :KK60:

Canim dünkü yediklerimi sindiriyorum hala :KK70:
Dün ne yedinde eritecen öyle kesin gene az yemişsindir :KK53::KK53:
hangisinden aldın link atabilir misin?
279 idi fiatı 300 olmuş şimdi.

Diyete sadık kalayim dedim ama olmadı kuzum. :işsiz:Kayisi , erik yerim sanırım. :KK60:

Sabah muz yediysen akşamda farklı meyve ye,benim yaptığımda böyleydi.

Dün ne yedinde eritecen öyle kesin gene az yemişsindir :KK53::KK53:

279 idi fiatı 300 olmuş şimdi.

Sabah muz yediysen akşamda farklı meyve ye,benim yaptığımda böyleydi.
güzelmiş. bunun aynısını ya da çok benzerini çevremden biri almıştı. kargodan gelince görmüştüm. işe yarar güzel bir set. güle güle kullan 😘😘😘

güzelmiş. bunun aynısını ya da çok benzerini çevremden biri almıştı. kargodan gelince görmüştüm. işe yarar güzel bir set. güle güle kullan 😘😘😘
Çok teşekkür ederim sağol,kızımda kullanıyor bundan,daha önce vip ahmet markalı almıştı kendine banada almıştı kapakları biraz gevşek kaldı onların. :KK60:

Dışarı çıkığ gelecem hemen sigara almam lazım .

Eve
Bu seferlik böyle olsun tatlım. Kaptanlık döneminde hamile kalan biri olarak sayfamızın tarihine geçtin. :KK9: :KK9:
Önümüzdeki sürede bulantı , kusmalarin baslayabilir bayağı bir kilo kaybı yaşayabilirsin ayrıca.
EVett sanırımm ablaa kalp atişından sonra başlıyo çok fena 🥲

X