Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Anlıyorum canım seni sağlık herseyden önemli o yüzden diyorum ya almadigina bile şükür yani zor bir rahatsizlik
Vallahaa 65 şe çıkmaya korkuyorum yaa 63.0 olayimm ödül edecemm
Bende öyle 63 de ödülün de ödülünü yapcam vallahii

Yarış başlasın Bu hafta seni deli edeceğim.
Çok heyecanlı
Sen avantajlı başlıyacaksın çünkü hem regle haftama denk geldik, hem de dukan ve ödem çaylarına ara verme haftam bu hafta hiç bir şey içmiycem. 15günüm dolduğu için dukan içeceğini bıraktım. Ama yine de kendime güveniyorum geldiğim günde beri rakiplerde beni yene bilen çıkmadı tatlım. Bakalım senle ne olacak...
Çok tebrik ederim canım, hakettin bu senin için. Bu hafta ödem müsade etmedi, haftaya rakibem kim olursa şimdiden söyleyim kaybetti
Teşekkür ederim Eminim haftaya en yüksek verenlerden biri kesin sen olacaksın.

Mide rahatsızlığı geçirdiğimden beri ödem çayları içmiyorum canım. Bu sefer tahtını bir menopozluya bırakacaksın . Bu acı sana hedef kilona ininceye kadar yeter.

kuzummm ne güzel kilo verdin. Tüm artılar gitti ve güzel de bir eksi geldi . ❤ sırada 63 - 62 derken ay ne güzel rakamlar onlar yaaaa... Darısı başıma . Kısa zamanda bende o rakamlara gelirim inşlh.
Ayyyy gelirsinn kizzz bak ben nasıl geldiysem sen de gelirsinnn benceee hemde çok güzel inersin

Kız bende şok oldum dün diyetimden sonra artık ins olur dedim bianda düşüverdim ben şok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…