Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hastalıklarla boğuştuğum bir hafta oldu resmen.. bebeğim hasta her gün antibiyotik igne hava vs derken girip toplu şekilde okuyabiliyorum ancak..menü yazmaya fırsatım olmadı kusura bakmayın.. ama diyetimi bozmadım çok şükür. Yarın inşallah guzel bir eksilme olur.. 🤗 haftaya regl geliyor benim de o hafta tartıda hep artı çıkıyor ödemden dolayı. Ama okuduğum kadarıyla bir çok kişinin günü yaklaşmış 🤓
Ayy evett ben hala tık yokk🤣🤣haftaya hepimizz sökülürüz hahaha :KK70:

Güzel menü afiyet olsun. Bu bisküvileri doktorlar pek önermiyor canım onun yerine sağlıklı ekmeklerden 1-2 dilim yada kendim yulafdan vs. Ekmekte yapabilirsin çok daha iyi olur her açıdan. Onun dışında harika . 😊🌼
evet biliyorum canım. sürekli yemiyorum zaten. bugün işyerinde dolapta vardı yedim.
aslında akşam makarna yemeseydim iyiydi ama oldu.

Hastalıklarla boğuştuğum bir hafta oldu resmen.. bebeğim hasta her gün antibiyotik igne hava vs derken girip toplu şekilde okuyabiliyorum ancak..menü yazmaya fırsatım olmadı kusura bakmayın.. ama diyetimi bozmadım çok şükür. Yarın inşallah guzel bir eksilme olur.. 🤗 haftaya regl geliyor benim de o hafta tartıda hep artı çıkıyor ödemden dolayı. Ama okuduğum kadarıyla bir çok kişinin günü yaklaşmış 🤓
Çok geçmiş olsun canım 🤲🏼

Kizzz ne çayı 🤣🤣 ben çay içtiğum yokudi bitki çaylari diyeysunnn
Senin bagırsaklarına çok işe yaramış kızz benim bagırsaklar alıştı artıkk etki etmiyo 🤣
Canım her gün içmek zararlı. Araştır istersen dukan üst üste içimiyor. Kayısı çayları vs. De öyle. Sürekli içilirse bağırsak tembelliği yapıyorlar.
Evet kuruya kuruya kilo veriyoruz.

Ay keşke canım. Diyetisyen bir karisim vermişti. Onu mu yapsam diye düşünüyorum.
Bence kesinlikle iç canım. Onlar işin ehli sonuçta.

Canım her gün içmek zararlı. Araştır istersen dukan üst üste içimiyor. Kayısı çayları vs. De öyle. Sürekli içilirse bağırsak tembelliği yapıyorlar.

Olabilir belki ondan bugün cok kabizdım afedersin🥺🥺 cok zor ettim ara vercem artıkk bide filtre kahve de yapar ama onlardna başkada iştahımı kapatan birşeyde yok çokzor oluyor

Elhan Elhan @s i d e l y a @Hayalkuran @Efenin_Annesi

19 ekim

Açkarna ; dukan birası- 1litre su - tarçınlı su

12.00
Kavurmalı kaşarlı tost(1 dilim ekmekle ettim)
1 kupa Yesilçay
15.00
1 kupa Tarçın kakao kahve sütsüz
18.00
3 haşlanmış yumurta
Üstüne pulbiber karabiber nane kekik sarımsak az tuz
Az zeytinyağ
Yarım çavdar

500 ip atlama
2 litre su
Afiyet olsun canım 😘🧿

Ne güldüm güzele tmiş siboş abla🤣
Çok güzel etttim. İnşallah tartıda da güzel eksilmeler görürüm

Cumartesi yapayım canım. Bugün çok degisigim.

@ozlemon tatlım çok merak ediyorum seni Limoni026 Limoni026 seni de :cry::cry:
Elhanım merhaba👋😊 Ben de buraları çok özledim..Okula gidip geliyorum kalan vakitlerde ise cocuklarımla ilgileniyorum,vakit nasıl geçiyor hiç ama hiç anlamıyorum..Diyet konusu ise benim için hala gündemde değil öğünlerime çok dikkat edemiyorum malesef.. Sizler nasılsınız 🖤

X