Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar yarin aksama sarma sarmayı düşünüyorum akşam menüsünde kac tane yemeliyim sizce
Canım diyetisyenim diyor ki 2 adet sarma = 1dilim ekmek diyor. Hem kalori, hem de karbonhidrat açısından eşit olmuş oluyorlar. Onun için 6 adet sarma= 3 dilim ekmek eder. O gün Diğer menülerinden karbonhideatını kısarsan gönül rahatlığıyla sarmanı 6-7 tane yiyebilirsin canım. Yanında da bol yoğurt yersen hem doyarsın hemde bağırsakları çalıştırmış olursun. :KK66:

Hayalkuran Hayalkuran tatlım sarman zaten çok az ama sarma +ekmek karbonhidat ve yarın tartı günü diye o yorum yani tartıda bir tık rakamı etkilemez senide daha mutlu ederdi yoksa hafta ortası olsa 4 sarma zaten tek kelime ile direk bravo deriz. 😊 yarın senden güzel bir eksi gelecek merak etme 🔥 hadi o zaman yeşilçaya limon sık iç sarmada su tutmasın daha da fazla düş :KK66:

Hayalkuran Hayalkuran tatlım sarman zaten çok az ama sarma +ekmek karbonhidat ve yarın tartı günü diye o yorum yani tartıda bir tık rakamı etkilemez senide daha mutlu ederdi yoksa hafta ortası olsa 4 sarma zaten tek kelime ile direk bravo deriz. 😊 yarın senden güzel bir eksi gelecek merak etme 🔥 hadi o zaman yeşilçaya limon sık iç sarmada su tutmasın daha da fazla düş :KK66:
O zaman hemen kalkıp Yeşilçay yapıyorum 😘 motive edişine hayranım valla efsanesin sen

Ay harika görünüyor 🤩 bir kaç gün sonra bende bunu yapayım

Oooooo bu gün bomba gibi bir atak yapılmış 🤩

🤗 teşekkür ederim bebeğim 💚 biraz orman yeşillik birazda bukle bukle saçlar hoşuma gitti. Îyi oldu değişiklik böyle 😃 ben kendi profilimde hep aynı resmi görürsem sıkılıyorum ondan arda değiştiriyorum.
Yap canım güzel oluyor ✌️😙
Bugun ki menum

Kahvalti
2 adt h.Yumurta
2 çatal labne
2 dilim salam

Ara öğün
3 dilim form bisküvi
Soda

Akşam
4yk barbunya
3 yk yoğurt
1 dlm ekmek

Günü erken kapatıyorum yarın + olmaz diye düşünüyorum fazla eksi olmaz ama fazlada artı olmaz 🥰 şimdiden bol sanslar arkdslar

Elhan Elhan
Beth18 Beth18
Barbunya şişkinlik yapmasın cnm
Afiyet olsun canım 😘 Ekmeğe surdugun labne mi :KK68:
Evet abla

hafta ortası karbonhidrat oranım falan pek hoşuma gitmedi ondan yarın daha iyi bir sonuç alabilmek için bugün bir günlük bir şeyler yapayım dedi. :KK66:

Menüm = Sabah, öğlen, Akşam 👇 aynısından :KK66:

Geceden suda bekletip sabah şekerini suya bırakmış olan hurmaların suyunu süzdüm.
Dolu dolu 6--7kaşık yoğurdun içine bu hurmalardan 7 adet atıp , az tarçın serpip yedim.

Gün içinde 1 defa kahve yanında 1ceviz.
Toplam 3 fincan limonlu yeşilçay, 2lt su.
40 dakika yürüyüş .
🌼
Elhan Elhan s i d e l y a s i d e l y a

Yarın güzel bir tartı gelmicek eminim 🥹
19 ekim
Kahvaltı.
EA365B1C-4E8B-4561-B2DA-97120B11DBE9.jpeg tabağa ek 2 tk kahvaltlık sos

Ara
Türk kahvesi
1 avuc yer fıstığı içi
4 top çikolata

Akşam