Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Bebem benim eski kocanın ismi Ekrem' di nickin bir seylerin kısaltması mi
Canım ismim emine krl de soy ismimim kısaltılmışi ilk bilmiyorken öyle yapmışım aslında bende beğenmiyorum değiştirebilsem iyi.olacak
kiz kusura da bakma.eski eş i hatırlatmış gibi olmayayım
Geç olsun, güç olmasın,
Ben pısırığın tekiydim, pollyanna nın türk versiyonu, sağolsun kızım yüreklendirdi, gözümü açtı, dünya varmış, bende insanmışım
Benimde öyle diyorum ki iyiki kızım var o benim psikologum diyorum gözümüzü actirdilar sagolsunlar
Bunu fark etmek bile güzel,hep ileriye bakmak lazım eskiye takılı olursak sıkıntı yaşatıyor hepimize yoksa.
Aynennn öyle canim

Ah kendimi gördüm şu an eskiden ne kadar da safmışım diyorum o yüzden artık uzaklaştım hep insanlardan tek takılıyorum konuya da hakim değilim ama Allah gönlüne ferahlık versin

Her gördüğümde istisnasız aklıma geliyor
Arkadaşa ismini değiştir de denilmez ki kusur olur mu kuzum

Dyson bildiğin pahalı gırgır
Şöyle gürül gürül çekmiyor ama döküleni anında süpürüyor , o yanı güzel ve pratik
Pratikliğü güzel iştr bende o yüzden istiyorum birde tanıdıklarım kullanıyor memnunlar genelde ama bakalım. Önce kurutma makinesi almam gerek ondan sonra ona bakcam

Bunun bir alt modelini galiba ben favoriye almışım. Seninki yenimi çıktı. Nasıl kullanımı pratikmi. Ben öyle birşey istiyorum hemen elimin altında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…