Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hemde nasıl
Kardeşlerim memlekette ağlamaktan helak olmuş, kuş olsam gidip ablama baksam demişler😔, gurbet işte, beni sakin görünce ağlamayı bırakmışlar 🙂
Aynen kardeş farklı. Canın yansa canı yanıyor.
Ayy uykusuzluk gün boyu sersem gibi eder Allah yardımcınız olsun

Bi zamanlar bende öyleydim gece 3 de 4 de yemek yapardım artık uyuyamıyorum diye sonra depresyon tedavisinde bi başladım uyumaya çok şükür 4 yıl dır ilaclarida bıraktım uyku duzenede girdi
Allah yardımcınız olsun kuzum

Gurbetlik zor ya Türkiye olsa kardeşin akraban zaten kimseye bırakmaz seni de zaten merak etme bizim buralarda da komşuluk yardımseverlik yok 6 yıl oldu bu evde oturuyorum 3 gün kapıyı açma bi Allahin kulu bu öldümu kaldimi görünmüyor demez
Bu gece de uyudum uyandım uyudun uyandim. Böyle uyku ilacı alıp 24 saat uyumak istiyorum
Bende mecburi erken kalkanlardanim ✌️🥱
Ben hem mecburi, hem de alışkanlık yapmış vücut kurulu saat gibi zipliyorum

Günaydın herkese. Dukan la güne merhaba diyelim bugün

Eklentiler

• IMG_20231018_072003.jpg
    IMG_20231018_072003.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 20
Elhan Elhan Beth18 Beth18

17 Ekim 2023

sabah yok
öğlen 1 yumurta, peynir, labne peyniri, 7 zeytin, söğüş salata, 1 dilim ekşimaya tbe, 1 karabuğday patlağı, incir, 2 kare bitter
akşam etli bulgurlu pazı sarma ve 1 küçük domates dolması, salata, 2 yk yoğurt, 1 tk tahin pekmez
Öğlen yemeye başlayarak çok iyi ediyorsun menun güzel bence afiyet olsun
Tabi tabi canımm malzemeler ayni sadece pirinç koymuyorsun tarifleri var genelde

Tazesoganli omlet kuzum
İlk defa duyuyorum canim teşekkür ederim
Bugun ki menum

Kahvalti
1 adt yumurta
1 salata
kk peynir

Öğlen
Mercimek çorbası 1 kepçe

Ara öğün
2si bir arada

Akşam
Pırasa yemeği
1 dlm ekmek

Kaçamaklarda oluyor bu hafta beni çok zorluyor 😒 cuma günü + çıkabilir 🥹

Elhan Elhan Beth18 Beth18 🫢
Kacamaklarini da yaz canim ona göre yorum yapalim ama bu haliyle guzel
Kız menün çok az oluyor . Bu nasıl aç furuyor diye bakıyorum nasıl artı çıksın ki çıkmaz bence
Demek ki kacamaklarinj yazmıyor:KK66:

Öğlen yemeye başlayarak çok iyi ediyorsun menun güzel bence afiyet olsun

İlk defa duyuyorum canim teşekkür ederim

Kacamaklarini da yaz canim ona göre yorum yapalim ama bu haliyle guzel

Demek ki kacamaklarinj yazmıyor:KK66:
Kuzumm evdeki bazı şeyleri değerlendiriyorumm illaki tazesoğanlı omlet vardır hic bakmadım tarife kendim yaptım baktım soğan gidiyo elden çöp olcaK öyle ettim ciddende güzel oldu

Dun aksam menüsü yazmayı unutmuşum sonra da bebelerle uyuyakalmisim

Sabah
1 kocaman tabak salata içinde ne ararsan var

Öğlen
1 kuruyemisli tahıl bar
Çay

Ara
Bitterli tahıl bar
Çay

Akşam
Kabak salatası
Yarım haşlanmış patates
Havuc tarator

Salı günü için yaziyorum biraz fazla yedim. Belki yediklerim sağlıklı gibi duruyor ama gerçekten aralıklı diye ve okula getirdikleri bitsin diye çok yedim

Bugün biraz dikkat edicem

s i d e l y a s i d e l y a Elhan Elhan

Kuzumm evdeki bazı şeyleri değerlendiriyorumm illaki tazesoğanlı omlet vardır hic bakmadım tarife kendim yaptım baktım soğan gidiyo elden çöp olcaK öyle ettim ciddende güzel oldu
Çok güzel yapmışsın canım benim hiç aklıma gelmez aa bu çürüyor derim ama aklıma omlet kıymak gelmez benim de aklımda olsun böyle değerlendirme fikirleri. Evlendiğimde 10 sene oluyor ama hep yeni şeyler öğreniyorum sagol :KK66:

Çok güzel yapmışsın canım benim hiç aklıma gelmez aa bu çürüyor derim ama aklıma omlet kıymak gelmez benim de aklımda olsun böyle değerlendirme fikirleri. Evlendiğimde 10 sene oluyor ama hep yeni şeyler öğreniyorum sagol :KK66:
Zaten öyle olurrr evlenince öğreniyorsun zamanla cabuk değill
Taze sogan biber az yagda kızart
Üstüne yumurta gezdir
2 yumurta
2kasik yogurt(Chia tohumla beklet 15dk)
Pulbiber karabiber tuz

Altı üstü kapakla çevir

Günaydın ahali hayırlı sabahlar diliyorum güzel haberler alacağımız sağlıklı bir gün olsun
Amin cnm 🤲
Günaydın tatlım :KK60: :KK200:
Günaydın ablacim🩷😙
Günaydın herkese. Dukan la güne merhaba diyelim bugün
Bende limonlu koca bi bardak su içtim. Şimdide yeşil çay demledim onu icicem sonra bi fincan turk kahvesi sonra kahvaltıya ne yapsam diye düşüncem 🤣✌️
Güünnnnooooooo :spor:
Günaydiiinnn cnmm❤️

Bende öyle canım sıkılırsa yaparım amaa kızıkam tüm gün beni yorduğu için akşam kanepeye yayılıyom🤣🤣
Ben çalışmadığım dönem Ya da pandemi de hafta sonları evdeyken çok yapardım :)

En sevdiğim börektir ve hiç tek yapmadım
Komşum olaydın ne olurdu 😔
Ay valla çok güzel olurdu feza abla :)) ama kilo vermeye odaklıyız olmaz şu an 🤣😅

X