Popüler Konu LenaG ile MasterFit

:kk77: Çok güzel görünüyor canım afiyet olsun.🤤
Dün hafif beslendim akşam sebze tarzıydı ve bol bitki çayı içince zaten hep wc ye kalktım ve sabah o boş miğdeylede 1 saat yürüyüş yapıp dönünce kurt gibi açtım , nasıl doycam dedim 😂 Korkudan hemen bol malzemeli dev boy bir omlet yaptım kendime bende bol sebze az da kaşar falan kattım harikaydı 🤤 yanına da sade kahve ( Amerikano) oohhh missss...

Dün hafif beslendim akşam sebze tarzıydı ve bol bitki çayı içince zaten hep wc ye kalktım ve sabah o boş miğdeylede 1 saat yürüyüş yapıp dönünce kurt gibi açtım , nasıl doycam dedim 😂 Korkudan hemen bol malzemeli dev boy bir omlet yaptım kendime bende bol sebze az da kaşar falan kattım harikaydı 🤤 yanına da sade kahve ( Amerikano) oohhh missss...
Ohhh afiyet olsun tatlışım :KK60:

Heeehhh böylee isteee yeşillikler ve omletten hicbi kalori olmazz hem tok tutar hemde protein cok güzel etmişsinn amaa sebze beni baydı gercektenn 4 .5 aydırsebze tüketiyorum midem yesillik oldu🤣🤣

Yarışmacıların bildirimleri tamamlanadursun kaptanlarin tartı bildirimlerini açıklıyorum :KK68:
20231016_074044.jpg
Beth18 Beth18
Cuma 67.7
Pzt 67.3
Fark -400
IMG_20231016_121240.jpg
s i d e l y a s i d e l y a
Cuma 65.95
Pazartesi 65.7
Fark -250 gr
Kırmızı Takım Kaptani avantajı kazandı. :KK9::KK9:Tebrikler :KK73:
Kaptanım tablomuz paylasildiktan sonra transferini gerçekleştirebilirsin.

Ben çok tökezledim okulum yarım kaldı burda alışamadım zorlandım baya okul bitti çalışmaya başladım mesleğim yok o zamanlar liseler çok kötüydü ailem göndermedi o gün bugündür 2021 de bıraktım çalışmaya tedavilerim için
Ne mezunusun ? Amasya’dan sonra İstanbul’da kim olsa zorlanır ya haklısın

X