Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yanlışlıkla da olsa vermişim ayol, bozmayın :KK70: :KK70:
:KK70: Nasıl bozmayayım bana rakip olduğun hafta -10 kilo ile gelmişsin :KK70: Ne yapayım liposuction ile sınır kilo olan 10kiloya kadar aldırsam onun bile tartıya yansıması bir kaç haftayı bulacak gene bu hafta 10 kilo düşemem :KK70: bana imkansızlarla gelme böyle kalbime iner

Cuma 69.50
Bugün 68.90
-600
Çok az geldi eksi üzüldüm tekrar başa döndüm diyede çok üzgünüm
s i d e l y a s i d e l y a
Elhan Elhan
Canım sigara ve atıştırma vs. Şuan ki geçiyor olduğun süreci düşünürsek bence harika bir sonuç ve daha cumaya ooo hooo daha baya düşersin :KK66: 💖

Amasya gibi küçük bir yerden sonra İstanbul çok büyük gelmiştir ya🥹
Ben çok tökezledim okulum yarım kaldı burda alışamadım zorlandım baya okul bitti çalışmaya başladım mesleğim yok o zamanlar liseler çok kötüydü ailem göndermedi o gün bugündür 2021 de bıraktım çalışmaya tedavilerim için

Elhan Elhan Sidelya yazdımı canım ne oldu sonuçlar :KK17: Çok merak ediyorum. :KK17:
Yazdım canım ben de merakla bekliyorum ama umudum yok🤭 Rakip kaptan dünün kahvaltisiyla duruyor :KK35:
Ben de bu saate kadar bekledim napiyim 🤭 dışarıda işlerim vardı erken çıktım 10000 adım da cepte 🤩

Efenin_Annesi Efenin_Annesi Hayalkuran Hayalkuran blonde ambition blonde ambition

20231016_123329.jpg

X