Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Kızlar izninizi isteyebilir miyim? Öyle hastayım ki telefona bakarken gözlerimden yaşlar geliyor. Burnum desen aynı. Dinleneyim biraz nasıl olsa seçimleri yaptık. Bomba gibi bir haftaya hazırız. Sakin kaçamak yapmayın. Sadece inanın kendinize ve güvenin yapacaksınız biliyorum. Kırmızı gullerimi opuyorum. Hepinize iyi geceler diliyorum🥰
canım çok geçmiş olsun.

bugün pek elimde olmayan nedenlerden dolayı menüm güzel olmadı. aslında ilk gün güzel bir giriş yapmak istiyordum ama yemek ayarlayamadım dışarıdaydım.

sabah yumurta, peynir, 7 zeytin, domates, simit
ara 2 incir tarçınlı
öğlen big mac menü
akşam 2 kepçe yoğurtlu yeşil mercimek çorbası, 1 tabak zeytinyağlı pırasa

10000 geçkin adım

Beth18 Beth18 Elhan Elhan

Son düzenleme:
Menümü yazayım
Sabah :KK11:00
Tavada peynirli 2 yumurta
2 dilim ekmek
1 kk peynir
7 zeytin
3 bardak çay

15:00
Yarım simit
1 küçük kase zeytin

20:00
1,5 tabak Cevizli mantı
2 bardak acısız şalgam

3 lt su
Yav hem mantı çekti canım hem şalgam hemde simit 😅😅 karnımın guruldamasindan dolayı uyuyamıyorum da 🤣🤭 neyse yarın sabah güzel bir kahvaltı edeyim bende nazım zaten tek öğün besleniyorum 🫠
bugün pek elimde olmayan nedenlerden dolayı menüm güzel olmadı. aslında ilk gün güzel bir giriş yapmak istiyordum ama yemek ayarlayamadım dışarıdaydım.

ara 2 incirli tarçınlı
öğlen big mac menü
akşam 2 kepçe yoğurtlu hamurlu yeşil mercimek çorbası, 1 tabak zeytinyağlı pırasa

10000 geçkin adım

Hemde big mac menuu haa yok karnımdan guruldama sesleri yükseldikçe yükseliyor bu bir işaret çabuk yat zıbar bak demek uyarı mi dikkate alıp uyumaya gidiyorum hihhh:lülülü::bicak::63:

13 Ekim Cuma menüm
Sabah 5 çatal fırın patates söğüş 2 tk tahin pekmez 1 dilim peynir
Öğle 1 tantuni dürüm :duduk: 1 ayran
Akşam et haşlama 1 dilim tbe 3 yk yoğurt
Ara yarım şeftali 10 fındık 2 hünnap
2 litre su
Elhan Elhan Beth18 Beth18
Afiyet olsun menekşe kokulum. Tantuni ödülün olsun canım benim. :KK60:

ara 2 incir tarçınlı
öğlen big mac menü
akşam 2 kepçe yoğurtlu yeşil mercimek çorbası, 1 tabak zeytinyağlı pırasa

10000 geçkin adım

Canım afiyet olsun. Big mac menüde neler vardı bilmiyorum inşallah karbonhidrat oranı azdır.

Canım afiyet olsun. Big mac menüde neler vardı bilmiyorum inşallah karbonhidrat oranı azdır.
big mac diye yanlış yazmışım. big king menüydü.

X