Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Misafirlik işi bozmuş kuzum. Onun dışında gayet güzel menun.
Daha önce cuma yarışmasında tektim evde bir çocukla haftada 2 kg veriyordum nerdeyse sadece son kilolarda gram gram gidiyordu şimdi ilk zamanlarda bile gram gram troid problemim var ilacı da bırakmıştım acaba onun etkisi de mi var bilmiyorum dr a gidip güzel bir tahlil yaptıracağım en kısa zamanda sonra da diyetisyen

olursun tabi ben küçük anne oldum 24de hamileydim canım 25imde bebişim vardı ondan genç anne kız olduk şimdi arkadaş gibi olmaya başladı bana
Hayalim bi kızım olsun yasayamadıgım şeyleri onunla yaşamak istiyorum. Evet küçük anne olmuşsun ama şanslısın kız annesi olmak bi başka bi sey bence

Hayalim bi kızım olsun yasayamadıgım şeyleri onunla yaşamak istiyorum. Evet küçük anne olmuşsun ama şanslısın kız annesi olmak bi başka bi sey bence
Evet o zaman zordu ama şimdide iyi ki erken olmuş diyorum ben de tek çocuk olsun oda kız olsun isterdim canım öyle de oldu. Tüm kalbimle diliyorum inşlh senin de kızın olsun .

Evet o zaman zordu ama şimdide iyi ki erken olmuş diyorum ben de tek çocuk olsun oda kız olsun isterdim canım öyle de oldu. Tüm kalbimle diliyorum inşlh senin de kızın olsun .
Bende tek çocuk ve kız istiyorum Allah en hayırlı zamanlı sağlıklı nasip etsin inşallah çok teşekkür ederim. Senin kızınıda Allah bağışlasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…