Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ortaasya' daki atalarimiz hep et yermiş ama içimden bir ses yanında yoğurt , ayran da tüketiyordu diyor Ayrandan vazgeçemiyorum kaptanım hamur işi görmesem yemek aklıma gelmez. O yönden şanslıyım. Et, sebze, peynir bir de meyve olmazlarim. Kan grubum idare etsin. 40 yaşina kadar diyetten haberim yoktu. 60' i bir tek hamilelikte geçtim. 70' le doğuma girdim. Yaşlaninca bir yerde dikkat etmek gerekiyor maalesef.

Off off pek lezzetli ve doyurucuydu . Teşekkür ederim tarifin için bitanemmmBundan sonra seni hep mutlu ederim merak etme
Yaaa çok sevindim herkesin damak zevki farklı ya ondan sordum hem sıfır kalori bide kıvırcıklar salatalar güzel etmissin kahvaltıyı sağlam

Yaaa çok sevindim herkesin damak zevki farklı ya ondan sordum hem sıfır kalori bide kıvırcıklar salatalar güzel etmissin kahvaltıyı sağlam
Tarif içeriği bana uygundu denedim. Bir tek chia koymadım evde olmasına rağmen onun yerine keten tohumu koyayım dedim sonra vazgeçtim. Hepsi sağlıklı 17.00' ye kadar idare eder. Ondan sonra yoğurtlu kabak düşünüyorum. Fezomu bu hafta birinci yapmak için üzerime düşeni yapmaya çalışacağım inşallah.

Fezo kim kiz
Bide domatesi biberi iyice kızartsak az yaginda daha guzel oluyo ablam ustune kekik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…