Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Ustün basın ağırmıydıki acaba daha çok sişkende olur tartıya 3 5 defa deneseydin
yok canım aynı pijama türevi şeyler.. çocuklardan tartılmaya zor vakit buldum öyle çok deneyemedim
Canım günlük dalgalanmalar olabiliyor bu haftaya saklamış anlaşılan kendini. Devam etmen yerinde bir karar. 😘🥰❤️
inşallah.. zaten tam motive olamadım diyete. hastalıklar vs derken. inşallah bu hafta daha iyi olur öğünlerim hafiften de bir yürüyüş falan ekleyebilsem süper olur

Geçen cuma : 79.4
Bu gün : 77.1
Fark : -2.300
🤗
Eki Görüntüle 3312941

Elhan Elhan Ysmnondr Ysmnondr
Aman aman neler görüyor bu gözlerim 🤩 maşallah
İnterneti oğlumdan çekince saçmaladı, yazmakta çok zorlandım Elhancığım, affet, hala oğlumdan çekiyorum, dün 1 günlük sınırsız internet aldı da biraz güçlü çekiyor o da arada kendiliğinden kapanıyor perişan olduk 🥴

Geçen hafta 87,400
Dün 85.100
Fark 2.300
Eki Görüntüle 3312955
Elhan Elhan
Ysmnondr Ysmnondr

Bugün de evin dış kapısını takmaya geldiler, tartılamadım, gece her yarım saatte uyandırıldım. Herşey vaktinde güzelmiş, bebek bakmak çok zor yav🥴
Ya harikasınız coştunuz resmen bu hafta. Herkesin maşallahı var. Çok çok tebrikler 🥰
Herkese merhaba
kizlar yine ben geldim:KK52:
Hoşgeldin canimm:KK25:
Geçen hafta 88.6
Bu hafta 88.25
Fark:0.35
Yuzde %0.40

Elhan Elhan Jou Jou
Eksin güzel tanım tebrik ederim ☺️

Geçen cuma 68.30
Bugün 67.30
-1 kilo
Tartı bir ara 66 göstrrckti sonra döndü 😂 neyse çok yaklaştım onada
Elhan Elhan Jou Jou

Eklentiler

• IMG_20231006_104920.jpg
    IMG_20231006_104920.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 15
Kızzz sen efsanesin ya maşallah 🧿
Sağol canım :KK36: Haftaya sende de güzel düşüş olacak ben inanıyorum. :KK19:
Senin adını hurma prensesi koyuyorum :KK60: tebrikler canim
:oops: 😄 öyle mi oldum. Teşekkür ederim :KK60:
Tebrikler canım 🧿 Bu hafta kırmızı kaptansin . Düşün bana haber et bitanem 🥰❤️

Tebrikler yazarım. :KK60: :KK9: Senin adına o kadar sevindim ki :KK68:

Canım günlük dalgalanmalar olabiliyor bu haftaya saklamış anlaşılan kendini. Devam etmen yerinde bir karar. 😘🥰❤️

Biz bu artiyi dikkate almıyoruz. Motivasyonunu yitirme tatlım. :KK60:

Hoş geldin Zeynebim. :KK60:

Sabitlik candır yasminim :KK60:

-200 başımızın üstünde yeri var. :KK60:

Tebrikler Akrebim. :KK60:Harika bir sonuç :KK9:

Tebrikler bitanem 🥰 Harikasın. 🧿
🤩 Teşekkür ederim canım. Sende güzel başlangıç yaptın hadi bakalım darısı başına olsun. :KK19:
Öyle zaten. Canım şu kararlılığını kaybetme yeter ki. Ortamımız çok güzel bu fırsat her zaman ele geçmez. İyi değerlendirip çıtırlik yolunda ilerleyelim . :KK60: :dua:
Kesinlikle katılıyorum. Ben böyle güzel enerjilerin bir araya toplandığı, hem eğlenceli , hem hırslı, hem motive edici ,hem istikrarlı bir grup görmedim. Bu bir fırsat ve Kesinlikle iyi değerlendirmemiz lazım. :nazar::KK36: iyi ki birlikteyiz.

Kesinlikle öyle 🥰 yani en azından önümüzde ki yaza fit girmek istiyorum
Kesin giresin canım. :nazar:Harika vermişsin valla tebrik ederim seni . :KK50: bu yaz kesin fit olucaz. :cool:
Aman aman neler görüyor bu gözlerim 🤩 maşallah

Ya harikasınız coştunuz resmen bu hafta. Herkesin maşallahı var. Çok çok tebrikler 🥰

Hoşgeldin canimm:KK25:

Eksin güzel tanım tebrik ederim ☺️
Utandım . :oops: Teşekkür ederim canım benim. :KK60: senin de kilona göre verme oranın bence çok iyi. Tebrik ederim.
Geçen cuma 68.30
Bugün 67.30
-1 kilo
Tartı bir ara 66 göstrrckti sonra döndü 😂 neyse çok yaklaştım onada
Elhan Elhan Jou Jou
Canım süper gitmiş 🤩 60lardayken -1 kilo müthiş iyi. 66yı da görmek üzeresin gerçekten. :KK37: pazartesi tartısına 66 garantilenmiş

Kesinlikle katılıyorum. Ben böyle güzel enerjilerin bir araya toplandığı, hem eğlenceli , hem hırslı, hem motive edici ,hem istikrarlı bir grup görmedim. Bu bir fırsat ve Kesinlikle iyi değerlendirmemiz lazım. :nazar::KK36: iyi ki birlikteyiz.
İmkan olsaydı bu mesajını sabitlerdim. :KK9: :KK9: :KK9:
Birlikteliğimiz daim olsun 🙏🌹

TARTI BİLDİRİMİ 😊
Geçen Cuma 72.5
Bugün 69.5
Fark -3000
Elhan Elhan
Eki Görüntüle 3312863
:confused:Bu nasıl bir kilo vermedir. 😄
Efsane 🔥 yaktın kavurdun buraları
İnterneti oğlumdan çekince saçmaladı, yazmakta çok zorlandım Elhancığım, affet, hala oğlumdan çekiyorum, dün 1 günlük sınırsız internet aldı da biraz güçlü çekiyor o da arada kendiliğinden kapanıyor perişan olduk 🥴

Geçen hafta 87,400
Dün 85.100
Fark 2.300
Eki Görüntüle 3312955
Elhan Elhan
Ysmnondr Ysmnondr

Bugün de evin dış kapısını takmaya geldiler, tartılamadım, gece her yarım saatte uyandırıldım. Herşey vaktinde güzelmiş, bebek bakmak çok zor yav🥴
Maşallah :nazar: Harika valla Tebrik ederim.:KK37:
İmkan olsaydı bu mesajını sabitlerdim. :KK9: :KK9: :KK9:
Birlikteliğimiz daim olsun 🙏🌹
🤗❤❤❤❤ :KK50: Çok amin. 🙏🏻

X