Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Yarın tartı bildirimlerinden sonra ekürilik sistemini uygulayabiliriz. Takım içinde yakın kilolar eşleştirmesi . Ekuriler birbirine her konuda yardım edecek , gün içinde motivasyon sağlanacak. Yapalım mı :rolleyes:
sibel_84 sibel_84 Ozzybal Ozzybal kaptanlarim :KK68:
Biz bunu takımlar kapatılmadan önce cuma yarışmalarinda yapardık. Çok güzel sonuçlari olurdu.
Olur kaptanım, deneyelim👍

Arada ugramaya çalışıyorum ama seninle denk gelemiyoruz ablacım gayet iyiyim bir sıkıntı yok,yogun çalışıyorum ev işleri ve kediler derken buraya hic vakit bulamıyorum

Hosgeldin minik🥰iyiyim 4 aydır çalışıyorum ara sıra selam vermek icin ugruyorum sen nasılsın 🥰
İyidir bende merak ettim selam vermeye geldim yoksun Allah kolaylık versin çokça öpüyorum 🥰😘

Selam kızlar az biraz çok yiyince kalbim hemen sıkışıyor zor jir şey ya anneannem hep derdi yiyebiliyorken yiyin gızım diye haklıymış
Dün gece baya sıkıştı çok kötü bir duygu
Birazdan açık eczane bulduğumda tartilacagim
Yuruyusteyim şu an
Günlük en az 5 km hedefim bakalim
Bende de ayni şikayet var canim hele ki karbonhidrat ağırlıklı ise hemen kalp sıkışıyor aslında midenin 3 te 1 rini yemek doldurun derler ama iste bazen dayanamiyoruz yiyoruz

Bitteri göflettt :KK72::KK72:yedim nikahı bastım dersen bil ki gofret yemişimdir sjksjsjk :KK70::KK70:
Bugün toplu nikah merasimi var sanki HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir tatlım ben de patatesli borege bastım nikahı :olamaz:
Aslında tadı nasıl olmuş diye en köşesinden minnak bir parçayi gözüme kestirmiştim ama baştan çıkarıldım :ıslık::ıslık:
Ohhhhh yarasın afiyetler olsun çıtırıma bende severim böreği,olacak o kadar arada kaçamak yapmak bizim işimiz :KK5::KK5:
Arada ugramaya çalışıyorum ama seninle denk gelemiyoruz ablacım gayet iyiyim bir sıkıntı yok,yogun çalışıyorum ev işleri ve kediler derken buraya hic vakit bulamıyorum

Hosgeldin minik🥰iyiyim 4 aydır çalışıyorum ara sıra selam vermek icin ugruyorum sen nasılsın 🥰
İşe girmişsin hayırlı olsun çok sevindim fırsat buldukça gel gene özletme kendini kuzucum :KK60::KK60:

Biz iyiyiz canım 😘. Üç çocuklu bir annenin zayıflama hakkı yok mu :63:Şişko mu kalsın :KK14:
Tatlım sağlıklı, huzurlu günlerin olsun ama sizinle ne güzel kilo veriyordum diye aklından geçerse bil ki burada desteğe hazırız. :KK60::KK200:
Kalmasin şişko abla vallahi yetti siskoluk .. başlayıp devamını getiremem diye korkuyorum

Yoksunn nerelerdesinn bugün bozdun dimi seni hınzırrrrr 🤔🤔 Efenin_Annesi Efenin_Annesi
Bozmuşa benziyor muyum kizz :KK76: :super::63:
Elhan Elhan
Ozzybal Ozzybal
:KK25::KK28::KK39:

20230925_083007.jpg

X