Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Düşene bir tekme de sen at be nolcekkk

MENÜLERINIZI YAZARSANIZ SEVINIRIM HANIMLAR BOŞLADIGINIZI DÜŞÜNÜYORUM BU BENIM MOTIVASYONUMU ÇOK DÜŞÜRÜYOR! VE DIYET MENULERI DEGILDE AKSAM NE YEDIN MENUSU GIBI BOL KALORİLİ BESINLERLE GELİNİYOR. BOŞA KÜREK SALLIYORUM BURADA BOŞUNA BU TAKIM VARMIŞ HISSI VERIYORSUNUZ BANA BEN BÖYLE HAYAL ETMEMISTIM COK ÜZDÜNÜZ. CUMAYA KADAR DÜZGÜN SAGLIKLI BESLENMEYE UYGUN MENULER ISTIYORUM ....
Elhan
SABAH 1 HASLANMJS YUMURTA SMOOTHİE ICTIM. ÖGLEN SALATA 1 BARDAK KEFIR AKSAM TAVUK GOGUSU HASLAMA VE SALATA 3 LITRE SU 1 HAVUC

TEŞEKKÜRLER...

DeryaOnDiet
Ozzybal
zeyneppk
Ellssa
-Murphy-
1 1artiikizanasi (sizde siteye girdiğiniz zaman bildirimlerinizi yaparsanız sevinirim ) cnm

Aralıklı oruç başladım bakalım inşallah yapabildiğim sürece devam edeceğim akşam biraz yedim arada lokmalar hurma ezmeli bisey var ondan yedim 7.10 da yemek işi bitti bugün şükür

Eklentiler

• 1000040367.jpg
    69,2 KB · Görüntüleme: 25
Aralıklı oruç başladım bakalım inşallah yapabildiğim sürece devam edeceğim akşam biraz yedim arada lokmalar hurma ezmeli bisey var ondan yedim 7.10 da yemek işi bitti bugün şükür
Hernekadar az ve öz önemli canım afiyet olsun bende aralıklı oruç yapıyorum cumadan beri 500 gram verdim

Bni affedin canım bn aranızda olamayacağım hamileyim ve düşük tehlikem var malesef dualarınıza talibim

Ben yaptım canim

Ayyyy inşallah ya düzenim bozuldu benim normal de 5 yiyip bitiriyorum şimdi 8 leri buluyor çok sinir oluyorum ama yapacak bir şey yok porsiyon larimi az tutuyorum bakalım
Önemli olanda ölçülü yemek zaten inan ben geçen hafta sbah ları pekmez yiyerek 2 kiloya yakın verdim yani az yiyince bişey olmuyo

Canım benim bak artın var sen bir dilim kek üstüne sarmalar dolmaşar yemiş sin inan senin iyiliğin için söylüyorum beni dinlersen önümüzdeki 3 gün bol zebze li geçir

Ben varım motiveni düşürme sonuçta rakibiz bakalım sen kaç kilo ben kaç kilo vercz hadi bakalım

Başlatma motivasyonunuu ben de varımm yanii banada boyle ettilerr senin yerim enerjini düşürme yarın görüsürüzzz ben uyuyoree yoksa kalkıp ekmek yiycem

Rabbim şifa versin
Kolay geçsin ameliyatı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…