Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Hosgeldin canim, kilolarimiz baya yakin. Bir diyetisyen listem var ilgilenirsen bak. Haftada bir yeni liste gelecek.

Listem soyle:

Sabah : 1 dilim tam tahilli kemek, 1 dilim peyaz peynir veya 1 yemek kasigi lor, 5 zeytin , domates, yesillik, 1 adet haslanmis yumurta veya tavada kizartilmis yumurta (bunun yerine sebzeli omlet de yapilabilir)
ogle: 100 gr et, salata ve 1 dilim tt ekmek
ikindi: 3 kepekli grissini &1 kase yogurt veya 1 porsiyon meyve & 1 kase yogurt
aksam (en gec yatmadan 4 saat once): 1 bardak sur, 4 kepekli grissini

gunluk minmum 20dk spor, 3 lt su
Hosbuldum 🌸cok sevinirim 🥰 sana eslik edebilirim birbirimizi gazada getiririz.nezaman liste degisecek peki

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Aslıhan
YAŞINIZ: 35
BOYUNUZ: 165
KİLONUZ: 75.4
HEDEF KİLONUZ: 58
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Modelist
ÇOCUK SAYISI: 0
KİLO ALMA NEDENİNİZ: İştahlı olmam kilo almamdaki en büyük etken. Sevdiğim yiyecekleri normal insanlar gibi yemiyorum. Bitene kadar yiyorum. İrade yoksunluğum var bu konuda. İki yıl önce 59 kiloya düşmüştüm ama saydığım sebeplerden dolayı ve aşılama tedavisinde kullanılan iğnelerin iştahımı iyice arttırması kilo almama neden oldu.
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: Hayir
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Şimdilerde tüp bebek tedavisine başlayacağımdan dolayı daha fazla kilo almak istemiyorum. Hiç bir kıyafetim olmuyor ve yeni kıyafet almak istemiyorum. Kendime hiç bir şey yakıştırmadığım için paspal giyiniyorum. Eski halime geri dönmek istiyorum..

Bu kilo verme olayını kalıcı hale getirmek istiyorum ama sanırım en zoru da bu. Hep beraber başaralım inşallah :)
165 boy ve kilo 58 ve kiloluluyum diyosun.
Maşallah. Oysa benim olmak istediğim kilodasın.
Hoşgeldin bu arada💙

Menüm

14:00
4 küçük lahmacun
1 bardak ayran

19:00
1 kase aşure
Yarım porsiyon bezelye
1.5 porsiyon kuru fasulye pilaki
1 süs biberi
1 kase cacık

1 saat yürüyüş
30 dk egzersiz

Elhan Elhan

İyileşme notları

*Hep erteleyip yatmadan son dakika zorlanarak temizlediğim mutfağımı, akşam yemek sonrası hemen hallediyorum bulaşıkları ve tertemiz yapıyorum mutfağımı.
Pazardan bu yana böyle💙

*Bugün bir kedi ile karşılaştım sokakta. Nasıl koştu yanıma. Tesadüf yanımda olan lahmacundan vereyim derken bir kedi daha koştu geldi. Onlar yedi ben mutlu oldum💙

*Bugün arkadaşımın anneannesini defnettik. Bu zor zamanında yanında olup destek oldum.
Sessiz şehir olan mezarlıkta bulunmak, sonu gelmeyen istekleri olan iç sesimi susturdu. 💙

Mavi takım hadi sizden de bekliyorum. Ertelemekten vazgeçişlerinizi, daha bi güzelleşmelerinizi yazın bekliyorum.

Hedef kilo demiş kaptanım :KK60:
Bugün menüm
Sabah omlet salatalık peynir zeytin domates 1 pogaca
Öğlen erişteli yeşil mercimek çorbası
Akşam tepsi kebabı
Su 1.5 ltre
Spor karın egzersizi
Aaa evet nasıl okumuşum ben yaw :KK53:
Şu anki kilosu sandım. Allah söylettiyse demekki çok yakında 58 olacak zumazuma zumazuma

Bende pek uyamasamda disipline olmak icin menumu yazayim
Sabah uyaninca ilik su
Kahvalti 12.30
Domates salatalik
Yagda yumurta
1 adet milfoy borek
Beyaz peynir

Aksam 19.00
Menemen
1 dilim tb ekmegi
Beyaz peynir
Su 1 lt henuz 2 ye tamamliycam
Elhan Elhan
Hoş geldin Zeynepcim. :KK60:
Hazırlık bölümüne not edeceğim seni. En azından kilo takibini yaparız. :KK68:

Evet ben de işte bu kilo işini çözüp başka şeylere odaklanmak istiyorum. Ben gezmeyi yeni yerler görmeyi çok seviyorum bir yere gitmek istediğimde ertelediğim çok zamanlar oldu. İyi hissetmedim kendimi. sonra sonra bunu aştım.ama istediğim gibi giyinmek istediğim gibi gezmek istiyorum. Bu sene bu yüzden çok zorluk yaşadım. İnanır mısın koca dolapta sadece iki pantolonum oluyordu ve neredeyse tüm sene onları giydim. Benim için çok sıkıntılı bir seneydi.
Az önce ekrl beni anlatmışsın deyince mesajını okudum. Üçümüz sarilabiliriz :KK61:Pantolonu geçtim lastikli eşofmanim var iki tane pazar , gezme hep onlarla yapıldı. Ciddi yerlere de ben gitmedim. Evde de şort , pijama ne bulursam..🥺 Sıcaklar bitmeden harekete geçmem mümkün görünmüyor.

ozlemon ozlemon Elhan Elhan

aç karna; sirkeli su - turk kahve kakao ve tarçınlı kahve büyük fincanla

Leslie-15dk
Sabah: 09.00
Çeyrek patatesli havuclu omlet(kızıma yapmıştım bıraktığı için yedim tamamdır 😅)
12..30
Tazefasulye yemeği
1tambugday
15.30
Mercimekli kabak çorbası bi tabak dolusu
2 kepekli grissini
3 zeytin
18.00
2 kepce çorba
3 kaşık bulgur pilavı

Salata detoksu 2.5 litre

Eki Görüntüle 3280544
Maşallah kızın büyümüş de omlet yemeye başlamış zaman ne çabuk geçiyor :KK68: tabi onu bir de sana sormak lazım. :confused:
Afiyet olsun kuzucum.. Menün harika 🥰

Maşallah kızın büyümüş de omlet yemeye başlamış zaman ne çabuk geçiyor :KK68: tabi onu bir de sana sormak lazım. :confused:
Afiyet olsun kuzucum.. Menün harika 🥰
Amaa çok azdı 🥲🥲 hüpledi zaten hahahah doydu ondan sonra bunları yedim ama fazla geldi bana sanki bugun soguk kahve idare ediyodu beni süt kalmadı🤷‍♀️

1 ağustos menüsü
Insalahhh ağustos sonu bol bol eksi görürüz hepimiz
Sabah
Ilık sirkeli su ardından 8 bin adım yürüyüş Ve 15 dkkspor aletlerinde çalışma
Saat 10
Çeyrek simit
Peynir zeytin

Arada 1 dilim karpuz

Akşam 18
Tavuk sote
4 kaşık Bulgur pilavi
Salata