Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Evet canım akşam menülerine sebze koy asla karbonhidrat alma haftanın iki günü hayvansal protein koysan olur. Karbonhidrat sadece sabah ve yapıyorsan ara öğünde. Boool da su iç. Bak ay sonunda ne olacak 🔥🔥 Benimle aynı kilodasın beraber göndereceğiz fazlaları 🥰🥰
Ay insallah bi 6 li rakamlara insek valla sanki hic inemiycekmisim gibi geliyo o kadar uzun zaman oldu ki

❤️❤️Ballarııımm beniiimm❤️❤️
Benim kurt bakışlı ipeksi saçlı bebeksi ciltli kızlarııımmm 🥰

Menülerinizi güzel güzel yazın tatlışlarıımm
Yarın güzel bir gün olsun hepimiz için

1 Ağustos bizim için yepyeni bir başlangıç olsun

Ağustos için en az 4 diyorum ben 🔥🔥🔥
Hadi siz de gelin 💃🏻💃🏻💪🏻💪🏻

Bu ayın sonunda hedefimizi geçelim
Veee bunu kutlayalım 🥳 🎉 🥳🎉🥳🎉

@Cookiie
DeryaOnDiet DeryaOnDiet
@KitapseverAnne
@asliogretmen
@Lavinia_98
Frytiop Frytiop
@J O U
Kız ceylan bakışlı olaydı bari 🤪

ben de yaklaşık 4 senedir 6'lı rakamları görmüyorum, umutsuzluğa kapılmaya başladım artık. Ama buranın büyük faydası olacağına inanıyorum.
Ben de ayni umarim kisa zamanda ulasiriz sanki 6 li rakamlara gelince yokus asagi daha cabuk kilo verecegiz fibi feliyo 7 li rakamlar bi eşik gibi

Ay insallah bi 6 li rakamlara insek valla sanki hic inemiycekmisim gibi geliyo o kadar uzun zaman oldu ki
Vallahi ben geçen sene kısa süreliğine görmüştüm. Ama devamı gelmedi hemen geri aldım. Artık bir daha geri almak istemiyorum her şey zehir oluyor. Hayat geçiyor sadece iyi şeylere odaklanmak istiyorum sürekli bu kilo derdi bıktırdı senelerdir

ADINIZ: ozzybal
YAŞINIZ: 36
BOYUNUZ: 174
KİLONUZ: 78
HEDEF KİLONUZ: 65
MEDENİ DURUMUNUZ: Evli
MESLEGINIZ: Mühendis
ÇOCUK SAYISI: 2
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Hamilelik
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: -
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: Hantal bir görüntüm var, daha zarif görünmek istiyorum. Bir de kıyafetlerim kilo vermemi bekliyor, çoğu kıyafetim 38-40 beden.

Hamileliğimden sonra buradaki zayıflama yarışmaları sayesinde 87 kilodan 74'e kadar inmiştim. Daha sonra 78'e çıktım ve ne yaparsam yapayım istikrarlı bir şekilde kilo veremedim. Burası çok motive edici bir ortam ve kilo verme konusunda çok istekliyim.
Hosgeldin canım bol eksiler
ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Zeynep
YAŞINIZ: 41
BOYUNUZ:157
KİLONUZ:81.0
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev Hanimi
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Kötü yeme aliskanligi saglikli beslenme duzenini oturtamama. Aburcubur yemek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Hayir
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ Saglikli olmak fit bir vucuda kavusmak giydigimi yakistirmak kendimi sevmek istiyorum
Bende burada guzel kilolar verdim ama covit oldum sonra kendimi toparlayamadim
5 yil once diyet seruvenim oldu 20 kilo verdim 1 yil icinde ama sonra verdigim kilolari geri aldim uzun bir suredir adapte olamiyorum insallah yine yeniden sizler bana iyi gelirsiniz 🩷
Hosgeldin canım ınsalh hepimiz istediğimiz kiloya erisecegiz

Vallahi ben geçen sene kısa süreliğine görmüştüm. Ama devamı gelmedi hemen geri aldım. Artık bir daha geri almak istemiyorum her şey zehir oluyor. Hayat geçiyor sadece iyi şeylere odaklanmak istiyorum sürekli bu kilo derdi bıktırdı senelerdir
Aynen oyle yoruldum artik tasimaktan ve bu stresi yasamaktan . Kibar gorunmek istiyorum (ve hissetmek)

Arada olması normal yani hepimiz yaladık bunları aldık verdik gene aldık :olamaz::KK53:
Faydası olur umarım daha dikkatli olursun en azından diyetisten destekli olunca.
Olack mutlaka merak etme .
Bende iyiym sağol hep aynı işte.
gorusnusten ziyade artik vucuduma agir gelityor kilo. Kosarken dizlerim filan agrimaya basladim, kotu yaa.

Süper canım ❤️yılmadan devam et öyle güzel bir hatunsun öyle güzel bir enerjin var ki birazcık kilonun seni kısıtlamasına izin verme 🥰
sagol canim benim. Senin de oyle guzel, oyle pozitif bir enerjin var ki.
Gardolabimda birgun giyerim diye etiketini bile cikartmadigim kiyafetler var, yani hep bir umudum var. Yas da ilerledikce insan daha cok istiyor guzel gorunmeyi. Hala yasiyorum, ben de burdayim demeyi...

Bir bakima oyle ama, ayni zamanda hala kendimize onem verdigimizi gosteriyor sanki bu kilo verme istegi. Hala yasamdan bir umudumuz olduhunu, hala pes etmedigimizi gosteriyor.

Birgun birakirsak hayatta pesinden kostuklarimizi, iste o zaman cok yoruluruz. Ne bir umut kalir ne de cabalayis..

Diger dunya var mi yok mu, bize mi guzel baska dinlerdekilere mi onu hayat bitince gorecegiz. Ama yasadigimiz muddetce hep bir plan, caba iyidir ya. Insani hayat baglar.

ADINIZ: ( isteğe bağlı ) Zeynep
YAŞINIZ: 41
BOYUNUZ:157
KİLONUZ:81.0
HEDEF KİLONUZ:60
MEDENİ DURUMUNUZ:Evli
MESLEGINIZ:Ev Hanimi
ÇOCUK SAYISI:3
KİLO ALMA NEDENİNİZ: Kötü yeme aliskanligi saglikli beslenme duzenini oturtamama. Aburcubur yemek
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR Mı: Hayir
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ Saglikli olmak fit bir vucuda kavusmak giydigimi yakistirmak kendimi sevmek istiyorum
Bende burada guzel kilolar verdim ama covit oldum sonra kendimi toparlayamadim
5 yil once diyet seruvenim oldu 20 kilo verdim 1 yil icinde ama sonra verdigim kilolari geri aldim uzun bir suredir adapte olamiyorum insallah yine yeniden sizler bana iyi gelirsiniz 🩷
Hosgeldin canim, kilolarimiz baya yakin. Bir diyetisyen listem var ilgilenirsen bak. Haftada bir yeni liste gelecek.

Listem soyle:

Sabah : 1 dilim tam tahilli kemek, 1 dilim peyaz peynir veya 1 yemek kasigi lor, 5 zeytin , domates, yesillik, 1 adet haslanmis yumurta veya tavada kizartilmis yumurta (bunun yerine sebzeli omlet de yapilabilir)
ogle: 100 gr et, salata ve 1 dilim tt ekmek
ikindi: 3 kepekli grissini &1 kase yogurt veya 1 porsiyon meyve & 1 kase yogurt
aksam (en gec yatmadan 4 saat once): 1 bardak sur, 4 kepekli grissini

gunluk minmum 20dk spor, 3 lt su

X