Popüler Konu LenaG ile MasterFit

Tatlışlarıııım 🥰🥰🥰dün akşamdan beri yoğundum biraz giremedim. Bu günde bahçeye gittim çalıştım ohhh bir güzel toprakla uğraşıp kötü enerji attım

Menümü yazayım hemeeen 🥰🌺🌺
Sabah 11.00 kahvaltı
Omlet, pişir küçük patates, 4 ceviz çilek harnup özü

IMG_7920.jpeg

2. Öğün saat 17.00
Fırında kabak 4 kaşık ev yoğurdu
IMG_7938.jpeg

Saat 20 de
Normalde böyle öğünüm yok ama bahçeden gelirken süt almıştık mayalamak için. Kaynatınca bir bardak içtim

IMG_7939.jpeg

Su 1.5 litre
Spor 1 saat çapa ve bahçeden ot temizleme 😂😂
Limoni026 Limoni026 Zipzip- Zipzip- Cordelia Cordelia
💜💜💜💜💜💜💜

Hayirli aksamlar kizlar
Jou Jou ve Elhan Elhan kaptanim bu hafta yarismak istedim ama ne cocuklari ne de kafami toparlayamadim bu hafta izin istiyorum gruba zararim olsun istemiyorum .cuma gunu herseyi toparlayip gelirim insallah . Kusura bakmayin
Kızz olurmu herseyden önce sağlık ve cocukların nezaman iyi hissedersen buyur gel🥰🥰

Hayirli aksamlar kizlar
Jou Jou ve Elhan Elhan kaptanim bu hafta yarismak istedim ama ne cocuklari ne de kafami toparlayamadim bu hafta izin istiyorum gruba zararim olsun istemiyorum .cuma gunu herseyi toparlayip gelirim insallah . Kusura bakmayin
Tamam canım. Listede güncelleme yaparım. İşlerinin hallolmasini bir an önce kaldığın yerden yoluna gitmeni diliyorum. Cumadan pazartesiye 1.7 gr verme potansiyelini unutma tatlım... :dua:

Sabah;11.00
4 catal patates kızartması
8 zeytin
Yarım simit
1 dilim peynir
Sekersiz çay

15.30;Dukan birası
16.00; filtre kahve
Akşam yemeği;17.30
Fırına tavuklu karışık sebze
Kefir

1.5itre su

Yogurt kürü yatmadan

Nezamandır simit simit yazıyosun senin yüzünden seçime giderken aklıma geldi 😁😁 Elhan Elhan ama iyi gelmedi ben sok yanii bi tuhaf hissettim🤣🤣
Cordelia Cordelia
Limoni026 Limoni026

Selamlar

Sabah 11.30
2.5 dilim tt ekmek
Mantar sote
Et sote
Peynir
Alabas ve turp

Ara
Çayla
Avuç içi kadar kabak çekirdeği
Yarım elma
Yarım muz

17.15 Aksam
Ton balikli salata

Spor ve suyu yatarken güncelleyecegim.

Limoni026 Limoni026 Elhan Elhan kaptanlarim.
Menü harika,akşamı hafif bir salata ile kapatmanda yarınki tartı günümüz için ideal😙afiyet olsun canım 😍
28 mayıs menüm
12.00 2 yumurta ile mantarlı omlet 1 dilim peynir 3 zeytin Yeşillik
14.00 1 kahve 1 nektari 4 çilek bir avuç kuruyemis
17.30 1 tabak tavuklu bulgur pilavı köz Salata yeşil salata yoğurtlu semizotu otu
2 litreye yakın su
9012 adım
Elhan Elhan Limoni026 Limoni026
Afiyet olsun canım😘
Sabah
Türk kahvesi
Peynirli omlet çay peynir domates salatalık
Öğlen
4 tane küçük kuru pasta 4-5 tane yaprak sarma
Akşam
Yarım adana, 2 dilim karpuz 1 dilim peynir
1.5lt su yatana kadar 2 olur
Adım 6 bin olmadı henüz akşam kızım uyuyunca spor yapıcam o zaman atarım
Limoni026 Limoni026 Elhan Elhan
Pastalar, sarmalar, adanalarrr :ıslık:
Tatlışlarıııım 🥰🥰🥰dün akşamdan beri yoğundum biraz giremedim. Bu günde bahçeye gittim çalıştım ohhh bir güzel toprakla uğraşıp kötü enerji attım

Sabah 11.00 kahvaltı

Eki Görüntüle 3253895

2. Öğün saat 17.00
Eki Görüntüle 3253896

Saat 20 de
Normalde böyle öğünüm yok ama bahçeden gelirken süt almıştık mayalamak için. Kaynatınca bir bardak içtim

Eki Görüntüle 3253897

Su 1.5 litre
💜💜💜💜💜💜💜
Harikasın yineee afiyet olsun😍Ahh o bahçe işleri yok mu😄 1 saat çapa ve ot temizlediysen benim gözümdeki en büyük sporu yapmıssın zaten🤣🤣

Sabah;11.00
8 zeytin
Yarım simit
1 dilim peynir
Sekersiz çay

15.30;Dukan birası
16.00; filtre kahve
Akşam yemeği;17.30
Kefir

1.5itre su

Yogurt kürü yatmadan

Nezamandır simit simit yazıyosun senin yüzünden seçime giderken aklıma geldi 😁😁 Elhan Elhan ama iyi gelmedi ben sok yanii bi tuhaf hissettim🤣🤣
Cordelia Cordelia
Limoni026 Limoni026
Afiyet olsun😍 Aaa ilk defa diyete ters ürünler tüketilmiş, hem de pazar günü🥲 Dikkat et kaptanoşum yarın tartı günü 😅

Sabah;11.00
8 zeytin
Yarım simit
1 dilim peynir
Sekersiz çay

15.30;Dukan birası
16.00; filtre kahve
Akşam yemeği;17.30
Kefir

1.5itre su

Yogurt kürü yatmadan

Cordelia Cordelia
Limoni026 Limoni026
Ah kaptanım. Kabakcigiller yiyecek yarın bizi. 🥺 Bugün oğlumun doğum günüydü. Ben de kaçamak yapmış olabilirim :KK14:
Afiyet olsun kaptanım.

Afiyet olsun😍 Aaa ilk defa diyete ters ürünler tüketilmiş, hem de pazar günü🥲 Dikkat et kaptanoşum yarın tartı günü 😅
Vallahaa kocam evde olunca böyle oluyoruz cano yaaa 1 haftadır dogru düzgün yiyemedim bugün sabah aç karna içemedim geç geldik eve kahvaltı hazırla derken basım dondü oturdum yedim 🤣🤣🤣🤣 sabah ac karna ictiklerim istahımı kesiyodu az yiyodum ondan😁 ama sanmam aldığıma baya hareketliydim bugün hic oturmadım

Sabah 11.00 kahvaltı

Eki Görüntüle 3253895

2. Öğün saat 17.00
Eki Görüntüle 3253896

Saat 20 de

Eki Görüntüle 3253897

Su 1.5 litre
💜💜💜💜💜💜💜
Sporuna bayıldım canım.. aynı spordan ben de fazlasıyla yaptım bugün 😅 bahce işleri güzel kalori yaktırıyor 🤪

28 Mayıs pazar

Sabah
Türk kahvesi

Öğlen
Menemen, 2 çok tahıllı ekmek, 1 kase yoğurt, biraz peynir

Ara
2 hurma

Akşam
Kabak sote, 1 kase yoğurt, 1 salatalık

Su:2 lt
Spor henüz yapılmadı. Yapabilirsem yarım saat Leslie yapacağım🥱 Elhan Elhan Jou Jou
Ooo kaptanlık sana yaradı bakıyorum😁😁

Vallahaa kocam evde olunca böyle oluyoruz cano yaaa 1 haftadır dogru düzgün yiyemedim bugün sabah aç karna içemedim geç geldik eve kahvaltı hazırla derken basım dondü oturdum yedim 🤣🤣🤣🤣 sabah ac karna ictiklerim istahımı kesiyodu az yiyodum ondan😁 ama sanmam aldığıma baya hareketliydim bugün hic oturmadım
şaka bir yana ben de aldıgını düşünmüyorum.. Bu yolda fazlasıyla emek harcıyorsun 😍 arada küçük kaçamaklar olabilir, afiyet olsun kapto🤣

şaka bir yana ben de aldıgını düşünmüyorum.. Bu yolda fazlasıyla emek harcıyorsun 😍 arada küçük kaçamaklar olabilir, afiyet olsun kapto🤣
DImii 🙈 ama leslie edemedim 3gündür regliyim hassaslasıyo vücudumuz oyuzden saldım ama gramına vermişmiyimdir bilmiyorum belki durmustur kucuk kaçamağımda hepte kahvaltıda oluyor hic aksama etmiyorum yani bide o var 😁😁 bakalımm hangimizz kazanacak ve birini sececezz

X